Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71)

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71)

Postprzez Bluzz » 29 lis 2011, 20:49

zadzwonił Piess i mówi: London Elektricity we Wroc. Ja słucham i nie wierzę.
dnb.pl .....................
konsternacja.............
google.....................
...i jest

czy też mnie na oczka mylą czy też nikt się nie pofatygował informować?
03.12.2011
Pzdr
:dnb:
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Postprzez Suptal » 29 lis 2011, 21:38

Tutaj nikt nie słucha takiej komercji.
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Bluzz » 29 lis 2011, 21:42

harik, hariw, hakiz, hariz mam!
jeśli dla Ciebie LE to komercha to zjedz dwie puszki Paprykarzu Szczecińskiego i rozmawiaj ze mną o świeżym pstrągu rzecznym ;)
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Postprzez Bluzz » 29 lis 2011, 21:47

Zirds Ty musisz się udzielić w każdym temacie, nawet jak nie masz nic do powiedzenia (jak wyżej)
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Postprzez hirszu » 29 lis 2011, 22:03

Przecież tutaj słucha się albo minimali albo ciężkich napierdalaczy w stylu CV :D
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez Bluzz » 29 lis 2011, 22:36

słucha SIĘ?
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Re: Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71)

Postprzez Basebox » 29 lis 2011, 22:38

Bluzz napisał(a):czy też mnie na oczka mylą czy też nikt się nie pofatygował informować?
moze dlatego ze nie ma o czym?
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Bluzz » 29 lis 2011, 22:44

tak, lepiej wrzucić głupiego kota w GIF i być zatwardziałym dramendbejspelowcem niż spędzić miłe chwile przy klasykach lat '90

w smak mi to :dnb:
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Postprzez Basebox » 29 lis 2011, 22:50

Co się kurwa tak rzucasz o to ze nikt nie walnął newsa o twoim ulubionym bandzie/DJ'u? Zamiast truć dupe, to trzeba było to zrobić z własnej woli albo poczekać aż taki news się pojawi od organizatora.

Ale nie, lepiej się przypierdalać dookoła czemu nie ma niż samemu tego nie zrobić.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Suptal » 29 lis 2011, 22:53

Bluzz napisał(a):harik, hariw, hakiz, hariz mam!
jeśli dla Ciebie LE to komercha to zjedz dwie puszki Paprykarzu Szczecińskiego i rozmawiaj ze mną o świeżym pstrągu rzecznym ;)

Obrazek
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez lukaut » 29 lis 2011, 23:08

london elektrisiti gra 3 grudnia
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez Bluzz » 29 lis 2011, 23:08

@Basebox:
rzucam?
truję dupę?
jeśli London Elekticity to dla Ciebie frajerstwo, proponuję wrócić do przedszkola dla zatwardziiałych HCrowców i odnowić lekcje.
Ja jebie, wybacz mi proszę, że nie jestem dark ultra anderground dramaendbejs i lubię lata '90 z całą tą infaltylnością :azbest:
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Postprzez Reverser » 29 lis 2011, 23:34

Że co? Current Value gra w Piasecznie? Ja pierdole dzięki koleś!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez Basebox » 29 lis 2011, 23:34

Bluzz napisał(a):@Basebox:
rzucam?
truję dupę?
jeśli London Elekticity to dla Ciebie frajerstwo, proponuję wrócić do przedszkola dla zatwardziiałych HCrowców i odnowić lekcje.
Ja jebie, wybacz mi proszę, że nie jestem dark ultra anderground dramaendbejs i lubię lata '90 z całą tą infaltylnością :azbest:
nigdzie nie napisałem że to jest frajerstwo (A jeśli tak napisałem, to pokaż gdzie, bo chciałbym uwierzyć że śnie) .Jak nie rozumiesz tekstu pisanego i wymyślasz wrzuty na podstawie twoich własnych urojeń to znaczy że jesteś zwykłym debilem co umie się tylko przypierdalać do innych.

pisz sobie teraz co chcesz - sram na to.
i'm outta here.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez ant » 30 lis 2011, 00:17

kto to jest i o co kurwa chodzi ? :lol:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Re: Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71)

Postprzez kokoz » 30 lis 2011, 00:58

Bluzz napisał(a): nikt się nie pofatygował informować?


:lol: Jaśnie pana hrabiego nikt nie raczył poinformować...

Obrazek
Avatar użytkownika
kokoz
 
Posty: 401
Grudziądz

Postprzez pinkpig » 30 lis 2011, 01:49

ja tak robie ze jak widze cos czego tu na forum jeszcze niema to samemu pisze o tym. I na takiej zasadzie pewnie calosc tego dziala, wrzucam nawet linki speedcorowe ktore nic z dnb nie maja wspolnego ale moze komus hc podpasuje, jezeli jeszcze ktos o london elektrik sity nie napisal to polecam samemu uzupelnic wiadomosci.
pinkpig
 
Posty: 184

Postprzez Paweł K. » 30 lis 2011, 05:21

Fajna świnka.
Paweł K.
 
Posty: 426

Postprzez Bluzz » 30 lis 2011, 09:46

1. na forum dnb.pl dnb jest tematem, który można poruszać ale tylko wybiórczo
2. jeśli napiszesz temat, który jest związany z krzyżem upewnij się, że to chodzi o dokładnie ten krzyż
3. pisząc tego posta jednocześnie informowałem o zdarzeniu (jeśli tym uważnie czytającym to umknęło)
4. od kilku lat ilość moich postów tutaj maleje w skali roku i taki temat jak ten, w szczególności offtopicowe odpowiedzi przypominają mi dlaczego tak się dzieje
5. szukanie winnych swojego cierpienia wśród otoczenia jest oznaką słabości dlatego też wybaczam Wam i zamykam temat
ahoy1
Avatar użytkownika
Bluzz
 
Posty: 247
So Fucking What?!

Postprzez marvelon » 30 lis 2011, 09:58

L.E. Live w Rotundzie ad. 2004 :heart: najlepsza biba ever.

i anta tam poznałem. wszyscy wtedy byli, waksy, bajony, elfi, yene, iggen, marcin. faaaaak :dnb: amoniaka poznalem na afterze...

kto jeszcze był?
Ostatnio edytowano 30 lis 2011, 10:04 przez marvelon, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez bzzzy » 30 lis 2011, 10:00

ej, założycielu tematu i właścicielu jedynych wartościowych postów na forunie, rozumiem, że punkt nr 5 masz wypisany pastą na lusterku i czytasz sobie co rano?
bzzzy
 
Posty: 4357
lepiej być głodnym niż trzeźwym.

Postprzez ant » 30 lis 2011, 10:19

Bluzz napisał(a):1. na forum dnb.pl dnb jest tematem, który można poruszać ale tylko wybiórczo
2. jeśli napiszesz temat, który jest związany z krzyżem upewnij się, że to chodzi o dokładnie ten krzyż
3. pisząc tego posta jednocześnie informowałem o zdarzeniu (jeśli tym uważnie czytającym to umknęło)
4. od kilku lat ilość moich postów tutaj maleje w skali roku i taki temat jak ten, w szczególności offtopicowe odpowiedzi przypominają mi dlaczego tak się dzieje
5. szukanie winnych swojego cierpienia wśród otoczenia jest oznaką słabości dlatego też wybaczam Wam i zamykam temat
ahoy1


:lol:

wtf ? men, wbijasz, zakladasz temat od czapy, piszesz tak, ze kompletnie nic nie mozna z tego zrozumiec i jakiej odpowiedzi chcesz ?

nie ma tematu o imprezie ? dogadaj się z organizatorem i załóż go sam, zamiast jęczeć! a jak tematu nie ma, to jest to kwestia organizatora, a nie nasza.
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez blue print » 30 lis 2011, 10:24

po co zakladac taki temat, nikogo nie obchodzi ta komercha
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez ant » 30 lis 2011, 10:35

jak typa obchodzi to niech założy.
to net 2.0, można samemu zamiast marudzić.
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez eheś » 30 lis 2011, 10:36

internet - lubię to !
eheś
 
Posty: 196
jebaclks

Re: Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71)

Postprzez DamaDama » 30 lis 2011, 10:48

Bluzz napisał(a):zadzwonił Piess i mówi: London Elektricity we Wroc. Ja słucham i nie wierzę.
dnb.pl .....................
konsternacja.............
google.....................
...i jest

czy też mnie na oczka mylą czy też nikt się nie pofatygował informować?
03.12.2011
Pzdr
:dnb:


nie wiem czy zauważyłeś, ale większa część promocji przeniosła się na fejsbuka :) odbiorcami są ludzie młodzi, którzy może i mają konto na tym forum, ale jednak więcej czasu sieciowego spędzają na fb.

na innych tematycznych forach muzycznych dnb.pl jest postrzegane jako forum zaściankowe.

brak tu jakiegokolwiek ruchu wskazującego, że są nowi użytkownicy. jeżeli są, to 70% to altery, reszta jest mieszana z błotem na wejściu.

spójrz na post anta, według którego jesteś osobą pieniącą się (prawdopodobnie niebezpodstawnie) o to, że organizator (illegalbreaks) nie wrzucił zapowiedzi (jego wybór) na to forum, na którym użytkownik blue print prawdopodobnie udanie Cię podpuścił stwierdzeniem, że LE to komercha.

Swoją drogą Hospital jest w tej chwili najbardziej rozpoznawalną marką ze sceny dnb ;)

ed. polub illegalbreaks na fejsbuku to będziesz miał najbardziej bieżący wgląd w większość imprez, na których występują artyści grający/tworzący łatwiej przyswajalną muzykę
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Re: Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71)

Postprzez ant » 30 lis 2011, 11:43

DamaDama napisał(a):spójrz na post anta, według którego jesteś osobą pieniącą się (prawdopodobnie niebezpodstawnie) o to, że organizator (illegalbreaks) nie wrzucił zapowiedzi (jego wybór) na to forum, na którym użytkownik blue print prawdopodobnie udanie Cię podpuścił stwierdzeniem, że LE to komercha.



nie chodzi o pienienie się!

jak sie pisze posty, których kompletnie nie da sie zrozumiec, to nie ma co liczyc na sensowną odpowiedz. stwierdziłem tylko, ze nie ma co marudzic, tylko jesli czegos brakuje, to to wrzucic. przeciez nie administrator tworzy wszystkie tematy, tylko użytkownicy. żaden problem założyć temat, albo poprosić o to promotora.
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez kempa8 » 30 lis 2011, 12:10

a co w jego wypowiedzi jest niezrozumiale ?
co tam w ogole jest do rozumienia ?
ja tam widze okazanie zdziwienia tym, ze na ogolnopolskim forum dramenbejsowym nie ma informacji o imprezie z udzialem jednej z ikon swiatowej sceny dnb... :roll:

o co moze chodzic ?
illegalbreaks i dnb.pl nie lubia sie : <
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez DamaDama » 30 lis 2011, 12:13

jeśli nie ma zapowiedzi o LE na dnb.pl...

Obrazek

wiedz, że coś się dzieje :wulkan:
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez ant » 30 lis 2011, 12:24

kempa8 napisał(a):a co w jego wypowiedzi jest niezrozumiale ?
co tam w ogole jest do rozumienia ?


No kurwa! Dzwoni pies i mówi............
.............
..............
............
Dlaczego nie ma info o...? (LE wew 71) ?

:lol:


Oraz dalej nie wiem ocb. nie ma info - niech założy!
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron