szkrillex nominowany do grammy 5 (..) razy

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez kempa8 » 03 gru 2011, 10:54

a mi sie wydaje, ze to wszystko przez te okulary...
to jest taki harry potter dubstepu.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez oskarewicz » 03 gru 2011, 11:31

:lol: harypoter dabstepu hehehe
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Postprzez marvelon » 03 gru 2011, 11:41

winyl napisał(a):własnie dajcie cos dobrego od skillexa (jseli takie cos istnieje)

http://www.youtube.com/watch?v=TYYyMu3pzL4
http://www.youtube.com/watch?v=WSeNSzJ2 ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7A-aYZl7 ... re=related

dla mnie czad.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez winyl » 03 gru 2011, 12:47

dla mnie nie, juz wiem czemu tak na niego wjezdzają
winyl
 
Posty: 765
Łódzkie

Postprzez marvelon » 03 gru 2011, 13:03

tam u ciebie w piwnicy ze strobo?
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Basebox » 03 gru 2011, 13:22

Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez BrK » 03 gru 2011, 13:24

WYPIERDALAĆ Z TYM CHUJOSTWEM TUTAJ NAPIERDALAMY TEGO CWELA A NIE WKLEJAMY PEDALSTWO JAK MACIE BIĆ KITE DO TYCH PISZCZAŁEK TO WON !
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez digital » 03 gru 2011, 13:29

ekhm :lol:
digital
 
Posty: 1040
zzaraz

Postprzez Basebox » 03 gru 2011, 13:31

berek, ktos cie w rondell przeruchal? :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez BrK » 03 gru 2011, 13:37

no właśnie dzisiaj jeszcze :(;9:(:( nie dlatego tak na was krzycze HE HEH EHE !1
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez BrK » 03 gru 2011, 13:39

Obrazek
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez UMBA » 03 gru 2011, 15:57

^

:wulkan:

a tak swoja droga ciekawe jak ten typ sobie psychicznie radzi

w tak krotkim okresie zostac tak popularnym, pewnie jeszcze pare lat i sie zacpa
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez hirszu » 03 gru 2011, 19:07

Specjalnie dla Berka, bo tego jeszcze nie było:
http://www.youtube.com/watch?v=gXb8t5Ray7s
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez RVerbal » 03 gru 2011, 20:38

zaczynasz od skrillexa, a kończysz na berlińskim techno. mam nadzieję, że zdarzają się i takie przypadki.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez mj » 03 gru 2011, 21:04

Jeśli chodzi o robienie muzyki dla mas to akurat Skrillex jak na razie robi najmniej easy listening masówkę... Nie lubię dubstepu, w 2007 też nie lubiłem dubstepu i pewnie już nie polubię, jakkolwiek by nie ewoluował. Ale jednak porównując takiego Skrillexa do choćby Davida Guetty (koleś który "spierdolił" house tak samo jak Skrillex "spierdolił" dubstepy), trzeba przyznać że popularna muzyka klubowa wcale nie zubożała, może wręcz przeciwnie.

Jedyne do czego tak naprawdę bym się przyjebał, to że od pierwszego ripa na soulseek do dnia dzisiejszego ten skrillexowy dubstep brzmi cały czas tak samo i ma się wrażenie jakby słuchało się w kółko jednego wałka. Ale to już jest minus tak wielu producentów, że chyba nie ma sensu się nad tym rozwodzić.

Dużo bardziej frajerski wydaje mi się Teebee, który przerzuca się na vixę, bo w działając w andergrandzie tyle nie porucha, czy coś w tym stylu.
mj
 
Posty: 208

Postprzez Ziadamoz » 05 gru 2011, 16:03

mj napisał(a):Jeśli chodzi o robienie muzyki dla mas to akurat Skrillex jak na razie robi najmniej easy listening masówkę... Nie lubię dubstepu, w 2007 też nie lubiłem dubstepu i pewnie już nie polubię, jakkolwiek by nie ewoluował. Ale jednak porównując takiego Skrillexa do choćby Davida Guetty (koleś który "spierdolił" house tak samo jak Skrillex "spierdolił" dubstepy), trzeba przyznać że popularna muzyka klubowa wcale nie zubożała, może wręcz przeciwnie.

Jedyne do czego tak naprawdę bym się przyjebał, to że od pierwszego ripa na soulseek do dnia dzisiejszego ten skrillexowy dubstep brzmi cały czas tak samo i ma się wrażenie jakby słuchało się w kółko jednego wałka. Ale to już jest minus tak wielu producentów, że chyba nie ma sensu się nad tym rozwodzić.

Dużo bardziej frajerski wydaje mi się Teebee, który przerzuca się na vixę, bo w działając w andergrandzie tyle nie porucha, czy coś w tym stylu.


No i nie wkurwia Cię że teraz house jest postrzegany tak jak jest? Że śmigają sobie takie śmierdziele na dyskoteki i jarają się najtańszym możliwym hałsem?
Mnie np bardzo wkurwiają nażelowane frajery w koszulkach I <3 Dubstep a jedyni wykonawcy jakich znają to Skrillex i ew. Nero
Avatar użytkownika
Ziadamoz
 
Posty: 95

Postprzez Zvier » 05 gru 2011, 16:20

http://www.youtube.com/watch?v=F21aifX0lZY
Chwytne sample i melodia.
Jest to jedyny trak który naprawdę mi się podoba od Skrileksa - W szczególności jak zostanie fajnie użyty w miksie. Reszta od tego gościa mi już nie wchodzi.
No ale co tam, adopciak to niech sobie odbije.
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez pablo » 05 gru 2011, 16:39

RVerbal napisał(a):zaczynasz od skrillexa, a kończysz na berlińskim techno. mam nadzieję, że zdarzają się i takie przypadki.


nie zdarzaja
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Postprzez blue print » 05 gru 2011, 17:15

jestescie pojebani :lol:
mnie bardzo cieszy ze sa takie ziomy jak skrillex i reszta bardziej komercyjnego dubstepu czy dnb. teraz jadac samochodem moge trafic na jakis lajtowy dubstep w radiu, i to nie tylko w czworce. mi to bardzo odpowiada - wole to niz tylko ja i rnb czy inne gwiazdki popu na jedno kopyto. niech leci w radiu, w tv, kogos moze zainteresuje i pogrzebie w internetach pod haslem 'dubstep', 'elektronika'. cokolwiek. jak scena ma zyc i sie rozwijac nie moze caly czas siedziec w andergrandzie. co was to boli, jakby od jutra w radiu lecial cv, tehkicz, burial albo deepanaldnb to tez zaczelibyscie hejtowac? tylko temu ze popularne?
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez hejter » 05 gru 2011, 17:21

właśnie dla takich pierwotniaków jak ty jest radio.
złożone organizmy wielokomórkowe maja CD w samochodzie, nie wypominając o mp3.
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez to!masz » 05 gru 2011, 17:28

to!masz
 
Posty: 1947
placking

Postprzez blue print » 05 gru 2011, 17:29

pierwotniaki sa organizmami wielokomorkowymi, a wypominac to mozesz marvowi ze cie nie odwiedzil
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez Basebox » 05 gru 2011, 17:37

blue print napisał(a):jestescie pojebani :lol:
mnie bardzo cieszy ze sa takie ziomy jak skrillex i reszta nieco mniej prawdziwego dubstepu czy dnb. teraz jadac samochodem moge trafic na jakis lajtowy dubstep w radiu, i to nie tylko w czworce. mi to bardzo odpowiada - wole to niz tylko ja i rnb czy inne gwiazdki popu na jedno kopyto. niech leci w radiu, w tv, kogos moze zainteresuje i pogrzebie w internetach pod haslem 'dubstep', 'elektronika'. cokolwiek. jak scena ma zyc i sie rozwijac nie moze caly czas siedziec w andergrandzie. co was to boli, jakby od jutra w radiu lecial cv, tehkicz, burial albo deepanaldnb to tez zaczelibyscie hejtowac? tylko temu ze popularne?
+1, word, script, amen, dnb, other_props_slayer.

a-ha, there I fix'd it
Ostatnio edytowano 05 gru 2011, 17:39 przez Basebox, łącznie edytowano 1 raz
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Zvier » 05 gru 2011, 17:37

unsuccessful troll is unsuccessful
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez SeBo » 05 gru 2011, 18:07

to!masz napisał(a):http://rollingstoneindia.com/news-updates/justin-beiber-to-release-dubstep-album/

;(


marvelonowi powinno się spodobać
Avatar użytkownika
SeBo
 
Posty: 2735

Postprzez Emoczo » 05 gru 2011, 18:13

Obrazek
Avatar użytkownika
Emoczo
 
Posty: 3447
Wielkopolska

Postprzez hejter » 05 gru 2011, 19:40

blue print napisał(a):pierwotniaki sa organizmami wielokomorkowymi


po tej wyp[opwiedzi wnoskuje, ze skonczyles edukacje na 4 klasie podstawówki
:wulkan: :yabol:
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez blue print » 05 gru 2011, 19:42

:wulkan: :lol: :yabol: :wulkan: :lol: :lol: :wulkan: :wulkan: :yabol: :wulkan: :lol:

























matka wie ze cpiesz :ant:
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez serotonina » 05 gru 2011, 23:19

Blue Print: WYPIERDALAJ MATOLE
serotonina
 
Posty: 42

Postprzez blue print » 05 gru 2011, 23:57

dobrze.
blue print
 
Posty: 9001

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron