Andy C...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Andy C...

Postprzez DamaDama » 03 gru 2011, 14:30

... zaczął grać z TRAKTORA :(

http://forum.breakbeat.co.uk/tm.aspx?m= ... 35&mpage=1

ostatnio się tak czułem jak ogłosili koniec produkcji technicsów...
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez BrK » 03 gru 2011, 14:35

i tak grał przeciez z wypalonych w tym samym tempie numerow wiec co za roznica ?
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez DamaDama » 03 gru 2011, 14:55

no coś we mnie pękło...
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez niemoralnejajko » 03 gru 2011, 15:07

na audiorywa jak znalazl co ty pierdolisz .. nic sie kurwa nie martw andrzej nic sie kurwa nie martw .. jebani hejterzy co prawdziwej muzyki na uszy nie slyszeli jebani pendulumowcy .. pierdolone glapy grooovrajda i do przodu ..

nie moglo zabraknac fraszki :

- andrzej po festiwalach to wyjebal tyle sakiew ile ma plyt w kejsie ..
- no to nie poruchal
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez Chaser » 03 gru 2011, 15:15

Co tu dużo gadać... Prawdziwa DJ-ka i tak już umiera od paru ładnych lat.
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Southys » 03 gru 2011, 15:19

:lol:
Southys
 
Posty: 1901
Wrocław

Postprzez fat » 03 gru 2011, 16:57

a technicsy chyba dalej robia :wink:
04.04 Tiefklang @Saarbrucken (DE)
12.04 Beatjunkies @Szczecin (RREGULA)
27.06 TBA
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez gibuś » 03 gru 2011, 17:33

a my dalej kupujemy czarne płyty :dnb:
gibuś
banned
 
Posty: 1218
alkoholuszki

Postprzez DamaDama » 03 gru 2011, 18:01

niemoralnejajko napisał(a):na audiorywa jak znalazl co ty pierdolisz .. nic sie kurwa nie martw andrzej nic sie kurwa nie martw .. jebani hejterzy co prawdziwej muzyki na uszy nie slyszeli jebani pendulumowcy .. pierdolone glapy grooovrajda i do przodu ..

nie moglo zabraknac fraszki :

- andrzej po festiwalach to wyjebal tyle sakiew ile ma plyt w kejsie ..
- no to nie poruchal


nie rozumiem, może kilka znaków interpunkcyjnych?
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez cypo » 03 gru 2011, 18:17

BrK napisał(a):i tak grał przeciez z wypalonych w tym samym tempie numerow wiec co za roznica ?


Dama: a ostatnio sie klociles ze mna ze wcale tak nie robi ;)
cypo
 
Posty: 621

Re: Andy C...

Postprzez Moptron » 03 gru 2011, 20:32

DamaDama napisał(a):... zaczął grać z TRAKTORA :(


Jakos latem tego roku gral na festivalu w USA na ktorym bylo kilkudziesieciu artystow z calego swiata, byl tam jedynym artysta ktory gral z plackow a ludzie odpowiedzialni za sprzet ostro dali ciala i mial ponoc powazny problem z graniem...

W podobnym okresie jego torba z vinylami poleciala 1000km dalej i nie zagral biby..

Czytałem gdzies jego wypowiedz ze po tych akcjach troche sie podlamal i zdecydowal przezucic sie na traktora.. ;)
Forthcoming gigs:

16.11 Therapy Sessions Cz @ Ceske Budejovice / Cz
17.11 Drum To The Core @ 8bitow
7.12 Drumshock @ Subclub / Bratislava, Sk
15.12 Yellow Collaboration vol.8 @ Log:In / Wroclaw
22.12 Concord Dawn @ Sfinks700 / Sopot
24.12 PRSPCT XL16 @ Factory010 / Rotterdam, Nl
31.12 Bassproof @ Faval / Brno, Cz
11.01 Current Value @ Sfinks700 / Sopot
1.03 TBA @ Log:In / Wroclaw
2.3 TBA
8.03 Yellow Label: Quad Damage ! @ TBA

http://www.yellowlabel.pl
http://www.myspace.com/moptron
Moptron
 
Posty: 541
Pabianice / Poznań

Re: Andy C...

Postprzez DamaDama » 03 gru 2011, 20:48

Moptron napisał(a):
DamaDama napisał(a):... zaczął grać z TRAKTORA :(


Jakos latem tego roku gral na festivalu w USA na ktorym bylo kilkudziesieciu artystow z calego swiata, byl tam jedynym artysta ktory gral z plackow a ludzie odpowiedzialni za sprzet ostro dali ciala i mial ponoc powazny problem z graniem...

W podobnym okresie jego torba z vinylami poleciala 1000km dalej i nie zagral biby..

Czytałem gdzies jego wypowiedz ze po tych akcjach troche sie podlamal i zdecydowal przezucic sie na traktora.. ;)


tzn wiesz... on teraz robi ten niby szoł andy c alive i do tego mu potrzebny... jak gra zwykłego DJ seta to podobno dalej ciśnie z placków, ale kurwa noooo :( kolejnego nightlife'a powinien nagrać jak Jeff Mills zrobił z mixem Purpose Maker

cypo napisał(a):
BrK napisał(a):i tak grał przeciez z wypalonych w tym samym tempie numerow wiec co za roznica ?


Dama: a ostatnio sie klociles ze mna ze wcale tak nie robi ;)


bo nie robił... chyba... z resztą sam i tak mam w chuj placków, które są w tym samym tempie...

i nie wypalonych tylko wyciętych... pedalska różnica
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez KaEVu » 03 gru 2011, 21:16

a grooveridera wypuścili, czy nadal gnije w pierdlu w tajlandii?
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez DamaDama » 03 gru 2011, 21:21

grał w Łodzi przecież rok temu...
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez marvelon » 03 gru 2011, 22:16

i gnił w emiratach ;)
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Alegria » 04 gru 2011, 09:53

Szkoda, że nie zgnił. :lol:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez DamaDama » 04 gru 2011, 12:55

Alegria napisał(a):Szkoda, że nie zgnił. :lol:


set grooveridera w sumie najlepszy z całego innvation był z tego co słyszałem :) :) nie zawiódłbyś się
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez ant » 04 gru 2011, 12:59

dama - a wlasciwie co za roznica, z czego gra ?
bo w sumie nie wiem... serio to ci robi dyskomfort i taka roznice, czy cisnie z winyla czy traktora ?



oraz jak mills nagral purpose makera?
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez marvelon » 04 gru 2011, 13:53

bez złośliwości ant, ale gdyby Bukem zaczął grać z traktora byłbyś równi tolerancyjny? wydaje mi się (imo), że są na scenie pewne postacii-intystytucje, które jednak powinny trzymać się "tradycji".
nie mówię, że bukem, andy c, roni size, goldie, teebee, kurwa dieselboy nie mogą korzystać z dobrodziejstw techniki w studio przy pracy nad materiałem lub przygotowywaniu promomixów, studiomixów itp. jednak chyba byłbyś (ja byłbym) zawiedziony idąc na progreszyns seszyn, a tam ltj ciśnie z virtual dj, a conrad śpiewa przez autotune.
wszystko jest dla ludzi jednak czasem nie wypada ;)

z drugiej strony różni dje z różnych środowisk dnb prezentują odmienne filozofie grania i np taki current, hidden czy bada muszą - chcą ciśnąć z cyfry by prezentować maxymalnie świeży materiał. bukem pewnie też chce grać coraz to nowsze tjuny, które uważa za wartościowe, kurde pieprzę pewnie trochę bo kuję panele pod listwy no ale konluzja jest taka, że nie widze poprostu pewnych djs grających z traktora, fs itd.

rap
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez Alegria » 04 gru 2011, 13:53

DamaDama napisał(a):
Alegria napisał(a):Szkoda, że nie zgnił. :lol:


set grooveridera w sumie najlepszy z całego innvation był z tego co słyszałem :) :) nie zawiódłbyś się


Za to w 2009 na S&B zrobił taką trzodę, że głowa mała :wulkan:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Postprzez ant » 04 gru 2011, 14:57

marvelon napisał(a):bez złośliwości ant, ale gdyby Bukem zaczął grać z traktora byłbyś równi tolerancyjny?



gra z traktora ;)

oraz - nie robi mi to. wiadomo, ze jakis mam tam sentymentalno emocjonalny stosunek do pieknego winyla, lubie dotykac i zbierac i rozpakowywac nowa paczke z juno, ale naprawde... to nawet seba mówi, że gra z traktora, bo przynajmniej może grać numery dokładnie tak, jak mają brzmieć, jak zostały wyprodukowane itd.


zupełnie mi to nie robi. poza tym jak ktos pierdzieli kocopoły, że np. tom encore gra z laptopa i jakiejs plastikowej zabawki i że to nie jest pro i mało didżejskie to mam jedną odpowiedź - to zagraj takiego seta z winyli ]:->
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez DamaDama » 04 gru 2011, 15:42

wlasnie chodzi o to, ze andy robil takie rzeczy podczas grania z winyli, ze szczęka mi opadała jak nieraz słuchałem jego setów... doubledrops, tripledrops, no respect for the tunes :D

a co do purpose makera jak zobaczyłem ten cały filmik, to głęboko mi zrył banię i kolejny nightlife powinien być właśnie filmem :)

kwestia jest tego typu, że granie z serato/traktora/torq dużo rzeczy usprawnia i trochę odbiera magii całego występu... nie ma już takiej odpowiedzialności co do wyboru numerów, które trzeba wyciąć na plackach, mniejsze ryzyko przeskoczenia igły itp itd
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez ant » 04 gru 2011, 15:53

DamaDama napisał(a):wlasnie chodzi o to, ze andy robil takie rzeczy podczas grania z winyli, ze szczęka mi opadała jak nieraz słuchałem jego setów... doubledrops, tripledrops, no respect for the tunes :D

a co do purpose makera jak zobaczyłem ten cały filmik, to głęboko mi zrył banię i kolejny nightlife powinien być właśnie filmem :)

kwestia jest tego typu, że granie z serato/traktora/torq dużo rzeczy usprawnia i trochę odbiera magii całego występu... nie ma już takiej odpowiedzialności co do wyboru numerów, które trzeba wyciąć na plackach, mniejsze ryzyko przeskoczenia igły itp itd



stary no taaaaaaak, ale to wiesz... tak jakby mówić, że motoryzacja 30 lat temu była lepsza. bo tak!
sam też kocham ponad wszystko stare amerykańskie pudła, no ale sorry, kiedys samochód miał 5 litrów, 100 koni i 4 biegi i nijak to nie było lepsze, chyba ze wlasnie pod kątem sentymentu czy wyglądu / marki, nigga please...

czasy sie zmieniają, moim zdaniem to fajnie, ze andy siega po nowe srodki do zrobienia rozpierdolu. to, ze nie lubie jego występów to inna bajka. ale ja na to patrze tak, ze np. andy czy bukem mają fajnie - mogą na imprezie zagrac wszystko, nawet numer dokonczony tego samego dnia w hotelu i nie są ograniczeni niczym.

a mozliwosci cutów, efektów, pętli i bajerów tworzą kompletnie nową jakość grania i choćbyś się skichał, to winylem tego nie osiągniesz.

ale - tak, jak słysze, że np. 600volt gra RAPY z SERATO podlaczonego do CDPLAYERÓW to też mam wrażenie, że świat się kończy :lol:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez fat » 04 gru 2011, 15:59

mills jest szefem :dnb: teraz wiem ze juz bede grac tylko 12 :dnb:
04.04 Tiefklang @Saarbrucken (DE)
12.04 Beatjunkies @Szczecin (RREGULA)
27.06 TBA
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez cypo » 04 gru 2011, 17:31

DamaDama napisał(a):kwestia jest tego typu, że granie z serato/traktora/torq dużo rzeczy usprawnia i trochę odbiera magii całego występu... nie ma już takiej odpowiedzialności co do wyboru numerów, które trzeba wyciąć na plackach, mniejsze ryzyko przeskoczenia igły itp itd


Mniejsze ryzyko przy graniu z DVS? Wpadnie kurzyk pod igle - lipa, komputer/soft sie zawiesi - lipa... A prawdopodobienstwo przeskoczenia igly przy zwyklych winylach i zwyklym miksowaniu (bez skreczy itp) jest bardzo male
cypo
 
Posty: 621

Postprzez DamaDama » 04 gru 2011, 18:04

cypo napisał(a):
DamaDama napisał(a):kwestia jest tego typu, że granie z serato/traktora/torq dużo rzeczy usprawnia i trochę odbiera magii całego występu... nie ma już takiej odpowiedzialności co do wyboru numerów, które trzeba wyciąć na plackach, mniejsze ryzyko przeskoczenia igły itp itd


Mniejsze ryzyko przy graniu z DVS? Wpadnie kurzyk pod igle - lipa, komputer/soft sie zawiesi - lipa... A prawdopodobienstwo przeskoczenia igly przy zwyklych winylach i zwyklym miksowaniu (bez skreczy itp) jest bardzo male


http://www.youtube.com/watch?v=aJrr7b7JV20

na tym mi skakał jak wchodził bas nawet w idealnych warunkach :) i to nie jest kwestia placka tylko w sumie kawałka :)

co do serato to nigdy nie miałem problemu z pyłkiem na igle... za to decki muszą być w dobrym stanie nawet przy graniu z serato/traktora... szczególnie kable i ramiona pod względem jakości sygnału... jeżeli setup jest nieprzygotowany, to se nawet na DVSie nie pofikasz
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez cypo » 04 gru 2011, 19:16

DamaDama napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=aJrr7b7JV20

na tym mi skakał jak wchodził bas nawet w idealnych warunkach :) i to nie jest kwestia placka tylko w sumie kawałka :)

co do serato to nigdy nie miałem problemu z pyłkiem na igle... za to decki muszą być w dobrym stanie nawet przy graniu z serato/traktora... szczególnie kable i ramiona pod względem jakości sygnału... jeżeli setup jest nieprzygotowany, to se nawet na DVSie nie pofikasz

No wlasnie, jak decki maja niestabilne/pokrzywione ramiona, igly sa zjechane, albo kable to ciezko jest zagrac na DVS... a przy takich samych warunkach na zwyklych winylach nie byloby to tak duzym problemem. Jesli przy tym numerze skacze ci igla, to w DVS tez bedzie skakac. A jesli chodzi o przenoszenie drgan to kwestia sceny najbardziej (no chyba ze gra sie na numarkach, to juz nic nie pomoze:) )
cypo
 
Posty: 621

Postprzez fat » 04 gru 2011, 20:40

ant napisał(a):
ale - tak, jak słysze, że np. 600volt gra RAPY z SERATO podlaczonego do CDPLAYERÓW to też mam wrażenie, że świat się kończy :lol:


wtf :lol:
04.04 Tiefklang @Saarbrucken (DE)
12.04 Beatjunkies @Szczecin (RREGULA)
27.06 TBA
Avatar użytkownika
fat
 
Posty: 3444
DARK:CITY/Bruxelles

Postprzez DamaDama » 04 gru 2011, 23:09

cypo napisał(a):
DamaDama napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=aJrr7b7JV20

na tym mi skakał jak wchodził bas nawet w idealnych warunkach :) i to nie jest kwestia placka tylko w sumie kawałka :)

co do serato to nigdy nie miałem problemu z pyłkiem na igle... za to decki muszą być w dobrym stanie nawet przy graniu z serato/traktora... szczególnie kable i ramiona pod względem jakości sygnału... jeżeli setup jest nieprzygotowany, to se nawet na DVSie nie pofikasz

No wlasnie, jak decki maja niestabilne/pokrzywione ramiona, igly sa zjechane, albo kable to ciezko jest zagrac na DVS... a przy takich samych warunkach na zwyklych winylach nie byloby to tak duzym problemem. Jesli przy tym numerze skacze ci igla, to w DVS tez bedzie skakac. A jesli chodzi o przenoszenie drgan to kwestia sceny najbardziej (no chyba ze gra sie na numarkach, to juz nic nie pomoze:) )


no właśnie w DVSie masz w zasadzie jednolitą strukturę rowka, po którym jedzie igła i to na całej długości płyty... cały dźwięk jest generowany przez kartę i to z niej dźwięk płynie do miksera

igły każdy kto podchodzi bardziej na serio do grania powinien taszczyć sam

no i wiadomo, że Nec Hercules contra plures i na chujowe warunki w klubie czasem nie ma bata...
Ostatnio edytowano 05 gru 2011, 09:27 przez DamaDama, łącznie edytowano 1 raz
DamaDama
 
Posty: 3428
sracja

Postprzez EFX » 04 gru 2011, 23:15

przepraszam ale o jakim skakaniu igły na DVS mówicie :lol:
EFX
 
Posty: 322

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron