Wydanie albumu za free

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Wydanie albumu za free

Postprzez omegadnb » 31 gru 2011, 11:26

Witam , jeżeli piszę w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie .

Tworzę muzykę w mieszanym stylu , ambient , psydub , chillstep , dnb , i mam materiał składający się na album , który bardzo chciałbym wydać darmowo , ale żeby trafił do trochę większego grona słuchaczy . Czy poleciłby mi ktoś jakiś netlabel lub wytwórnię , która ewentualnie zainteresowałaby się tą twórczością ?
Moje utwory można przesłuchać tu : http://www.soundcloud.com/mnsn

dzięki z góry za pomoc !!
omegadnb
 
Posty: 266
www.soundcloud.com/mnsn

Postprzez kempa8 » 31 gru 2011, 11:50

dobre te Twoje utwory :)
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez DESS# » 31 gru 2011, 16:35

Jesli chodzi o hosting-miejsce sprzedarzy to googlnij bandcamp. Ale promocja juz we własnym zakresie ;)
DESS#
moderator
 
Posty: 2492
727

Postprzez RVerbal » 31 gru 2011, 19:15

wyślij do jakiegokolwiek labelu, na pewno ktoś przyjmie :heart:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez Hytry » 01 sty 2012, 06:28

MNSN- The Most Beautiful Day - ten wokial bvyl gdzies wczesniej wykorzystany mozliwe, ze jakie rapsy... co to bylo djch ?

ed. utwory jak najbardziej +

ed2: dobra juz wiem to jakis biciik ostrego byl :D
Avatar użytkownika
Hytry
 
Posty: 336
jestem wyrozumialy

Postprzez omegadnb » 01 sty 2012, 11:58

Nie , nie chodzi mi o sprzedaż , kawałki wydam za free , tylko o promocję ; )

Co do pytania o sample z "The most beautiful day" :
Roberta Flack & Donny Hathaway - Disguises
użyte również w podobny sposób w kawałku OSTRego "Witaj w 2003" .
omegadnb
 
Posty: 266
www.soundcloud.com/mnsn

Postprzez marvelon » 01 sty 2012, 12:26

bardzo ładne piosenki!


ale jak to jest z wydawaniem numerów udestępnionych w całości za free? serio pytam. ni chuja bym nie wydał czegoś co można saknąć przez offliberty
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez omegadnb » 01 sty 2012, 22:11

taki np Mt Eden wydał album w całości za free , ale myśle że zrobiło się o nim głośno ,bo zrobił znane kawałki w dubstepowych wersjach , co akurat było/jest w modzie , i przez youtuba się wypromował , tak myślę .
sęk w tym , że nie robię ani typowego dubstepu z "wiertareczkami" , jeśli już coś to gustuje w głębokim dub'ie , ani nie remixuje znanych utworów (no może ten chilloutowy remix Nirvany) , ani też większość moich utworów nie będzie dobrym materiałem na muzykę klubową . więc trudno mi dotrzeć do większej ilości słuchaczy przez YT bodajże ..
omegadnb
 
Posty: 266
www.soundcloud.com/mnsn

Postprzez Basebox » 02 sty 2012, 00:28

jak dopierdolisz sobie konkretna promocje, to bedziesz tak znany ze eska rock bedzie grala twoja walki co 2h w codziennej rotacji, a excision bedzie sie bil zeby zrobic ci scrub-techowego remixa. laski na sylwestrze beda same zmienialy playliste w winampie zeby tylko polecial twoj wal.

w koncu ludzie lubia te piosenki ktore juz znaja.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez marvelon » 02 sty 2012, 08:37

jest taka akcja, że jak badzie przeczyszczą zatoki to go uchleję i będę namawiac na sublabel. jesteśpierwszy po larvie. serio dobre tjuny.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości

cron