Bogu dzieki , juz po !

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Bogu dzieki , juz po !

Postprzez Kasia12 » 15 sty 2012, 21:38

Z duzym entuzjazmem podchodzilem do dubstepu , ktory z czasem przeksztalcil sie w pedalskie rzezenie i rewie chujowych wobli sterowanych LFO . Co prawda dalej brytyjscy dresiarze pozwalaja sobie na wydawanie plyt ( 16bit ) . Jednak niezmiernie cieszy mnie fakt , ze Ci ktorzy mieli talent zabrali sie za techno i tchneli w nie noowe zycie ( boddika , instra:mental ,blawan ) Dubstep pewnie bedzie jeszcze funkcjonowal w breakdownach czy cos jednak najgorsze za nami - ambitni producenci odcieli sie od tego debilnego , komercyjnego jebania woblami po srednich i wmawiania wszystkim , ze to bas .
Kasia12
 
Posty: 2664


Postprzez ant » 15 sty 2012, 21:43

jezu, ja cie jednak kocham :lol: :lol: :lol:


ale serio - tru story! :scriptsl:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez Kasia12 » 15 sty 2012, 21:47

A jeszcze dodam - wielokrotnie zapowiadane post techno zaczelo sie dopiero teraz . Witamy przy narodzinach nowego gatunku , ale teraz to juz naprawde !
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Basebox » 15 sty 2012, 22:05

ci ktorzy maja talent nadal robia dubstep jak trzeba. szczury po prostu spierdolily.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Kasia12 » 15 sty 2012, 22:09

Basebox napisał(a):ci ktorzy maja talent nadal robia dubstep jak trzeba.


Moze puszczaja swoje utwory na wigiliach i imprezach rodzinnych , bo ja takowych od dawna nie slyszalem hehe :)
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Johnny! » 15 sty 2012, 22:17

a ja nawet wiem dlaczego - bo o ile nie jest impreza nastawiona z gory na "nie-wixe" czyli jakies kryptic minds czy ine deepy, to ludzie patrza na ciebie jak na debila z parkietu jak nie grasz skrillexa 16bit excisiona i innych kserowek...
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Kubix » 15 sty 2012, 22:26

muzyka się ciągle zmienia, jednak wszyscy robią wszystko żeby zarobić jak najwięcej kasy, niekiedy dubstep chyli się nawet w stronę gównianego popu
Avatar użytkownika
Kubix
 
Posty: 277
likłid di en bi

Postprzez Basebox » 15 sty 2012, 22:39

Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):ci ktorzy maja talent nadal robia dubstep jak trzeba.


Moze puszczaja swoje utwory na wigiliach i imprezach rodzinnych , bo ja takowych od dawna nie slyszalem hehe :)
moze w anglii to wyglada tak ze graja tylko to co jest popularne. tutaj tez tak jest czasami, ale zdarzaja sie i imprezy dubstepowe bez glupich wobbli i z fajna selekcja. szkoda tylko ze wlasnie ci bardziej znani co maja talent w rzeczywistosci uciekli (tak to przynajmniej wyglada) - nie wiem czemu, czy wlasnie dlatego ze nie potrafili przebic sie przez popularniejsze odmiany dubstepu czy dlatego ze zmienila im sie zajawka muzyczna (wygodne tłumaczenie). ale ok, niech graja co chca.
Ostatnio edytowano 15 sty 2012, 22:41 przez Basebox, łącznie edytowano 1 raz
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez CuBa » 15 sty 2012, 22:40

dobry, szczery temat. wiekszosc aktualnego dubstepu to gowno. pamietam, ze sluchajac w 2006r i 2007r dubstepowego mixu vaccine myslalem sobie ze to jakies fajne downtempo i mroczne elektroniczne atmo czy cos. hehe. a teraz to bezsensowna napierdalanka i nic wiecej.
zydow nie udalo sie wybic hitlerowi w 100%, ciapatych teraz tez z europy juz nie wygonimy. z dubstepem bedzie tak samo jak z nimi czy kazda inna zaraza... mozemy tylko bezczynnie obserwowac jak wyniszcza cos co kochamy. to zaszlo zbyt daleko i nie da sie juz tego odwrocic czy cofnac...
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez kempa8 » 15 sty 2012, 23:22

to instramentale robily dubstepy ? :roll:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Kubix » 15 sty 2012, 23:28

a xilent? mrocznych dubstepów teraz nie robi, ale niektóre dobre są :)
Avatar użytkownika
Kubix
 
Posty: 277
likłid di en bi

Postprzez UMBA » 16 sty 2012, 00:24

Kasia12 napisał(a):A jeszcze dodam - wielokrotnie zapowiadane post techno zaczelo sie dopiero teraz . Witamy przy narodzinach nowego gatunku , ale teraz to juz naprawde !


zaczelo sie to juz jakos rok temu

ale fakt faktem high five!! :dnb:

http://www.youtube.com/watch?v=H-t4VtbkuPI
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez marvelon » 16 sty 2012, 10:46

Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):ci ktorzy maja talent nadal robia dubstep jak trzeba.


Moze puszczaja swoje utwory na wigiliach i imprezach rodzinnych , bo ja takowych od dawna nie slyszalem hehe :)
bo chodzisz do Sfinksa :P

dubstep ma się dobrze - wystarczy wyłaczyś eskerok i mtv.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez hejter » 16 sty 2012, 11:01

dubstep to rynsztok muzyki

juz chyba tylko pierwotniaki na niego reagują :wulkan:
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez Ripcord » 16 sty 2012, 13:10

niestety tommy z broken note się opierdala a eddie (kidnappa z 16bit) woli robić jakieś gównostepy zamiast mu pomagać :ant:
Ripcord
 
Posty: 3825

Postprzez hirszu » 16 sty 2012, 14:56

Współcześnie istnieje pewny rodzaj dubstepu, który bardzo mocno nawiązuje do starych, klasycznych nagrań gatunku (pod względem dość mrocznej i ciężkiej atmosfery), w którym ciągle chodzi o SUB, a jednocześnie ma w sobie trochę produkcyjnej świeżości. Oczywiście jest mniej znany niż wszystkie "komerchy" z UKFDubstep.

http://soundcloud.com/bukezfinezt/requa ... rops-bukez
http://soundcloud.com/p0gman/p0gman-shake-free-download
http://soundcloud.com/klrgrm/klrgrm-get-funky
http://soundcloud.com/megalodon/megalodon-rectify
http://soundcloud.com/50carrot-dubstep/ ... ar_records

Wiem, że jestem w mniejszości i większość ma wyjebane na to, co tu napisałem, mimo wszystko pozdrawiam :yabol:

No i taka prawda, w 2012 gatunek będzie wymierał, ale jeżeli ktoś chce, to zawsze znajdzie w nim coś dla siebie :)
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez Johnny! » 16 sty 2012, 17:16

akurat trudno to nazwać dubstepem, ale niech ci będzie
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez genosajd » 16 sty 2012, 17:29

Tehnik napisał(a):akurat trudno to nazwać dubstepem, ale niech ci będzie


2step

i od buriala sie odpier... :P
genosajd
 
Posty: 2177
Łódź

Postprzez jarkkko » 16 sty 2012, 17:53

Tylko Kryptic Minds i Biome, reszta może umrzeć
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Postprzez UMBA » 16 sty 2012, 18:09

http://www.youtube.com/watch?v=nGxpSsbodnw

zapraszam na konkretna hejterke :wulkan:
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez kempa8 » 16 sty 2012, 18:30

UMBA napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=nGxpSsbodnw

zapraszam na konkretna hejterke :wulkan:


ogarnał mnie smutek : (
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Johnny! » 16 sty 2012, 18:49

Zirds napisał(a):
Tehnik napisał(a):akurat trudno to nazwać dubstepem, ale niech ci będzie

np to czym jest wg ciebie taki burial?

genosajd napisał(a):2step

i od buriala sie odpier... :P
rzekłbym nawet deep 2step ;), nie ma w jego kawałkach nic z dubstepowej rytmiki ;)
i nie chodzi mi o hejterke Buriala, bo nic do niego nie mam, tylko o to ze jakims dziwnym trafem przylgnela do niego etykietka "dubstep" choc wcale dubstepu nie robil ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez hirszu » 16 sty 2012, 18:58

Przylgnęła do niego bo po prostu wydawał w Hyperdub u Kode9 ;)
Avatar użytkownika
hirszu
 
Posty: 660
Warszawa

Postprzez Basebox » 16 sty 2012, 20:03

Tehnik napisał(a):
Zirds napisał(a):
Tehnik napisał(a):akurat trudno to nazwać dubstepem, ale niech ci będzie

np to czym jest wg ciebie taki burial?

genosajd napisał(a):2step

i od buriala sie odpier... :P
rzekłbym nawet deep 2step ;), nie ma w jego kawałkach nic z dubstepowej rytmiki ;)
i nie chodzi mi o hejterke Buriala, bo nic do niego nie mam, tylko o to ze jakims dziwnym trafem przylgnela do niego etykietka "dubstep" choc wcale dubstepu nie robil ;)
nie do konca. takie kawałki jak "Wounder", "Spaceape", "Fostercare", nawet przy "Distant lights" bym stwierdził że to dubstep.

Weź też jeszcze pod uwagę, że pierwsze utwory Burial'a wypływały na świat, gdy dubstep zaczął wypływać na powierzchnie i przestawał być rzeczą tylko undergroundowa. Długo nikt nie wiedział czym charakteryzuje się dubstep. Burial (albo Hyperdub) wykorzystał tą niewiedzę, dlatego ludzie zaczeli go kojarzyć z dubstepem, a kropkę nad i postawił fakt wydawania jego utworów w Hyperdub przez Kode9, który swoją oficyną go promował.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Kasia12 » 16 sty 2012, 20:07

marvelon napisał(a):
Kasia12 napisał(a):
Basebox napisał(a):ci ktorzy maja talent nadal robia dubstep jak trzeba.


Moze puszczaja swoje utwory na wigiliach i imprezach rodzinnych , bo ja takowych od dawna nie slyszalem hehe :)
bo chodzisz do Sfinksa :P

dubstep ma się dobrze - wystarczy wyłaczyś eskerok i mtv.


Wszystko chujowe i bez sensu . A techno ladnie im wychodzi
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez kempa8 » 16 sty 2012, 20:13

dobra jeszcze raz sie zapytam...
teraz troche inaczej...

kim sa oni ?

i odrazu poprosze jakies przyklade jakie kiedys robili dubstepy,a teraz jak im techno wychodzi...

serio, jestem ciekaw...
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez kempa8 » 16 sty 2012, 20:43

aha :lol:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Kasia12 » 16 sty 2012, 21:07

kempa8 napisał(a):dobra jeszcze raz sie zapytam...
teraz troche inaczej...

kim sa oni ?

i odrazu poprosze jakies przyklade jakie kiedys robili dubstepy,a teraz jak im techno wychodzi...

serio, jestem ciekaw...


Zeby daleko nie szukac - skream teraz pianinkami na amenach nakurwia . Martyn , instramental , Scuba ... A techno jak wiadomo wymyslil korn gwalcac skrillexa psami .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez kempa8 » 16 sty 2012, 21:49

no jezeli chodzi o skreama, to nie slyszalem jego nowego materialu, wiec nie wiem. Martyna tworczosci nie kojarze w ogole. ale scuba to przeciez od zawsze dlubal w techno. no i co do tych instramentali, to ponawiam prosbe o przyklad jakiegos dubstepu od nich :P
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron