BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Reverser » 25 paź 2011, 15:56

Szczerze mówiąc to w zdecydowanej większości fps-ów w sieci to właśnie wszyscy walą na minimalnych detalach. Przykład dobry CS-a gdzie na 16bit widać przez dym lepiej, bardziej płaskie tekstury są i bez detali co sprawia, że dużo łatwiej skupić uwagę na gościach (już nie mówiąc np o tym nowym Global Offensive gdzie zrobili prawdziwą wiksę na ekranie i już wszyscy gadają, że bądą wyłaczyć triki graficzne i detale na minimum). Unreal Tournament to samo, BF2 - wiele tego :wink:
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez Johnny! » 25 paź 2011, 15:59

no właśnie, ja dopiero od niedawna gram po sieci (BF BC2) i z jednej strony fajnie to wygląda wszystko na rozsądnym poziomie detali, a z drugiej w sumie utrudnia rozgrywkę. Sprawdzę jaka jest różnica w BF3 na minimalnych detalach.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Structural » 25 paź 2011, 18:25

ja pierdole pierw jebanie że na pc lepsza grafika i konsole mogą ciagnać fiuty a teraz chcą detale na minimum ustawiac, debile :lol:

my juz sobie gramy, jak tam wasze karty graficzne :>
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Reverser » 25 paź 2011, 19:42

Structural napisał(a):ja pierdole pierw jebanie że na pc lepsza grafika i konsole mogą ciagnać fiuty a teraz chcą detale na minimum ustawiac, debile :lol:


co ty w ogóle pierdolisz, nie wiesz o co chodzi nawet :?
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez Johnny! » 25 paź 2011, 20:18

no tak ten cytat wygląda zupełnie wyrwany z kontekstu. i też gramy, jak ktoś się uprze to nawet po sieci da radę. a sama gra smiga na poltorarocznym laptopie więc o nasze gpu nie musisz się martwić ;)

odpalilem z ciekawości i w bf3 już takiego zysku na "przejrzystości" nie ma - nadal jest dym przeslaniajacy wszystko i oslepiajace światła, tylko brzydsze. i w sumie nie powinno to dziwić, w końcu nie bez powodu gra wymaga win7 i dx10, counterstrike'a się z tego nie zrobi :lol: .
sam singiel jest bo jest, wiadomo że nie dla niego się kupuje bfa, ale mechanika gry, arsenał i mapy podołają mi się, będzie od czwartku srogi rozpierdol :slayer:

marzy mi się partyjka pc vs konsole (na padach, bez pomocy w celowaniu). widząc filmiki z konsol gdzie poruszanie się/celowanie zawsze jest w trybie prawo-lewo góra-dół tył-przód, ale nigdy płynnie, wynik nie trudno przewidzieć, ale fajnie było by uciac w końcu te durne dyskusje.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Suptal » 25 paź 2011, 22:14

Tehnik napisał(a):marzy mi się partyjka pc vs konsole (na padach, bez pomocy w celowaniu). widząc filmiki z konsol gdzie poruszanie się/celowanie zawsze jest w trybie prawo-lewo góra-dół tył-przód, ale nigdy płynnie, wynik nie trudno przewidzieć, ale fajnie było by uciac w końcu te durne dyskusje.
No kurwa :jazda:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez kzk » 26 paź 2011, 02:17

konsole to na łeb jednak szkodza :lol: co ty kurwa od nich chcesz ze sobie detale pozmiejszali? spierdalaj do swojego 720p przeskalowanego do fulhade i ciesz sie max detali bo na konsolach tylko jest max....
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez Johnny! » 26 paź 2011, 16:59

Obrazek

no to za 7h już oficjalnie :dnb:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez sushilabel » 26 paź 2011, 19:11

Pojechałem dzisiaj do EUro rtv po moje zamówienie a koleś daje mi zwykłą wersje. Pytam sie gdzie moja Limitka a on, że nie ma.

aha, to uznajmy, że mnie tu tez nie ma i wyszedłem.

kurwa.

jutro ide do saturna popracy, taniej wyjdzie.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Structural » 26 paź 2011, 19:22

Rokkyu napisał(a):Dobry news dla posiadaczy PS3 i zrzutek w 5 osób:

PlayStation Network new content
Full Games (PS3)
Battlefield 3 (?49.99/?69.99)
(Available on Friday 28th October at 00:01 GMT)
Rating: PEGI 18
Availability: All Locales


BF3 za 47zł? NO RACZEjJ KURWA!
Na dodatek do końca miesiąca z dodatkiem Back to Karkland... :lol:

" If I buy Battlefield 3 from the store will it include the Back to Karkand expansion pack when it becomes available?

Yes but only if you by BF3 for the 1st weekend of release, as of Monday 31st October it will be replaced for the standard version."
ale kod jest jeden wiec na multi zaprazy?
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Reverser » 26 paź 2011, 23:27

welcome in poland kamrat :dnb:
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez Johnny! » 27 paź 2011, 01:16

Battlefield 3 !!!!!!!!!!!!11111111 :dnb: :dnb:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez <neuro> » 27 paź 2011, 10:03

Tehnik napisał(a):Battlefield 3 !!!!!!!!!!!!11111111 :dnb: :dnb:


Czekam na kuriera :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez <neuro> » 27 paź 2011, 11:48

No to napierdalam w BF3 :D
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez Johnny! » 27 paź 2011, 12:09

<neuro> napisał(a):No to napierdalam w BF3 :D
do 5 rano siedziałem :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez <neuro> » 27 paź 2011, 14:44

Grywalność na PS3 jest zajebista :yabol: Ta akcja ze szczurem i nożem zmiażdżyła :)
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez Johnny! » 27 paź 2011, 18:39

pojęcia nie mam, mam grę z Originu właśnie.

w ogóle bardzo fajnie się gra, pomijając jakieś dziwne rozłączenia/kicki które się dziś w ciągu dnia pojawiły. tylko Battlelog i trzymanie przeglądarki w tle mnie jednak irytuje. nie widzę ani jednej zalety zrobienia tego w przeglądarce zamiast w menu gry.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez <neuro> » 27 paź 2011, 21:38

jadą ze mna jak z dziwką w online :simba:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez Johnny! » 27 paź 2011, 21:57

<neuro> napisał(a):jadą ze mna jak z dziwką w online :simba:
miałem tak w BF BC2 :lol: ale w 3 gra mi sie o wiele lepiej. tylko dziś można się wściec przez jakiś błąd który na PC wywala z serwerów ustawicznie :<
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

także tego

Postprzez Johnny! » 28 paź 2011, 02:30

Obrazek

ed:

Battlefield napisał(a):
We have resolved the networking issues that were affecting PC users. Multilplayer and Origin authentication services have returned to normal
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez <neuro> » 28 paź 2011, 10:23

Cały czas rozłącza mnie z EA onlajn :ant:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Postprzez sushilabel » 28 paź 2011, 11:01

Jebane EA, zawsze muszą coś spierdolić z tymi serwerami. Wczoraj zagrałem online pół meczu :lol: co przy polgodzinne zabawie z routerem żeby porty pootwierać mnie troszku zirytowało.

Latanie helikopterem to bajka. Ciekawe jak prosi będą nim wymiatać.

Ponoć coś teraz robia z serwerami na wszystkie platformy, mam nadzieje, że do wieczora się ogarną.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Johnny! » 28 paź 2011, 13:39

a tam, grałem prawie 3h teraz bezproblemowo :) ale wywalanie z serwerów wczoraj było na maxa wnerwiające, szczególnie że zdobycze przepadały. a kickowanie faktycznie ustało po update punkbustera manualnym
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez freesssbee » 28 paź 2011, 15:49

wywalanie z ea to luz najgorsze bylo zacinanie sie hedseta i gadka sie nie sklejala..

ogolnie troche pozno zaczeliscie, ja od wtorku od 9 rano gram. takze radze sie uzbroic w cierpliwosc bo od dzis to bedzie juz w ogole przejebane dolacza ludzie ktorzy kupili w media itp. Ugralem juz prawie polowe lvli, wiec zrobie sobie mala przerwe zeby mi sie nie znudzilo przez nastepny rok jak nie wiecej 8)

a singelplajera to zostawie sobie na momenty bez sieci, czyli zapewne nie wlacze wcale :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez freesssbee » 29 paź 2011, 11:13

Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Kasia12 » 29 paź 2011, 14:07

Jako zatwardzialy codowiec - jakie w bfie mozna rzeczy odpierdalac ahahaha Stawianie mi i c4 rzadzi , normalnie kurwa pialem wczoraj . Wydaje mi sie , ze sa bledy albo da sie oszukiwac , ale chuj tam haha Podoba mi sie tez , ze dali druga plyte gratis , do powieszenia w samochodzie na lusterku , zajebisty bonus imo :dnb: :dnb: :dnb:
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Johnny! » 29 paź 2011, 14:34

ja pierdole, to rozłączanie z serwerami już jest serio irytujące :evil:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez jarkkko » 01 lis 2011, 10:49

a na allegro wersję standardową można kupić za niecałe 70zł :jazda:
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Postprzez jarkkko » 01 lis 2011, 20:20

Zirds napisał(a):
jarkkko napisał(a):a na allegro wersję standardową można kupić za niecałe 70zł :jazda:


bf3? te taniochy to sa generowane kody z wersji nie europejskich czyli np z tajwanu czy skad inad. Właśnie te taniochy są najczęściej banowane.


Tak. To są ponoć skany kodów od ruskich. Nie wiem, może i są banowane, BC2 kupiłem na podobnej zasadzie i działa dalej :) Tak tylko wrzuciłem informacje, może komuś się przyda, bo mój komp to może co najwyżej pooglądać BF3 na youtubie.
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Postprzez <neuro> » 01 lis 2011, 21:05

Napierdalam czołgiem :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron