BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

BATTLEFIELD 4

Postprzez freesssbee » 06 mar 2011, 19:18

Obrazek

Galeria Battlefield 3

na piecach bedzie szał, dodatkowo 64 graczy na mapie :dnb:

ja na szczescie nie musze sie martwic kartami graf za poltora klocka 8)

zapraszam wieczorem chetnych na killzona, login jak widac
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez macocha » 12 mar 2011, 22:19

Zirds napisał(a):battlefield 3 gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=yYOV1nmZ9Yk


:dzi: :dzi: :dzi:

Ciekawe czy w part II wrzucą jakieś akcje z pojazdami :twisted:
macocha
 
Posty: 65
dc


Postprzez Structural » 17 mar 2011, 10:39



elegancka sieczka kant uejt enymour
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez macocha » 31 mar 2011, 15:30

http://www.youtube.com/battlefield#p/u/0/DsHIHxYXeLs < tylko spróbować wytrwać do jesieni ...
macocha
 
Posty: 65
dc

Postprzez blue print » 16 kwi 2011, 15:23

ps3site napisał(a):Bez wątpienia jedną z największych premier pod koniec tego roku będzie Battlefield 3 od szwedzkiego studia DICE. Już od pewnego czasu słyszeliśmy także, że pecety będą dla producenta wiodącą platformą. Dzisiaj wiemy jeszcze więcej: role się odwracają i to wersje konsolowe powstaną na podstawie pecetowego pierwowzoru.

Jeszcze kilka lat temu mieliśmy do czynienia z dokładnie odwrotną tendencją. To właśnie gracze pecetowi otrzymywali gry, które były zwyczajną konwersją z konsol. DICE pragnie to zmienić. W wywiadzie dla Nvidia's GeForce.com, producent wykonawczy gry, Patrick Bach twierdzi, że takie podejście było dopuszczalne kilka lat temu, jednak teraz, gdy pecety znacznie przewyższają swoją mocą konsole, jest to już niedopuszczalne. Jak twierdzi:

Większość gier powstaje głównie z myślą o konsolach zaniedbując pecety. Nie wiem dlaczego. Było to zrozumiałe jakieś pięć lat temu, lecz świat poszedł do przodu. Naszym celem jest wykorzystanie najpotężniejszej obecnie platformy, by pokazać, jak widzimy przyszłość elektronicznej rozrywki, zamiast iść po najmniejszej linii oporu i po prostu dodawać do wersji pecetowych większą rozdzielczość i anti-aliasing. Pragniemy stworzyć technologię najwyższej klasy, by później zoptymalizować ją odpowiednio z myślą o konsolach.

Trzeba przyznać, że to niezwykle odważna deklaracja, jednak wydaje się całkiem logiczna. Mam nadzieję, że taka filozofia przyczyni się do stworzenia naprawdę solidnej gry także na konsolach. Trzymamy za Was kciuki, DICE!


Obrazek
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez sushilabel » 18 kwi 2011, 09:47

blue print napisał(a):
ps3site napisał(a):Bez wątpienia jedną z największych premier pod koniec tego roku będzie Battlefield 3 od szwedzkiego studia DICE. Już od pewnego czasu słyszeliśmy także, że pecety będą dla producenta wiodącą platformą. Dzisiaj wiemy jeszcze więcej: role się odwracają i to wersje konsolowe powstaną na podstawie pecetowego pierwowzoru.

Jeszcze kilka lat temu mieliśmy do czynienia z dokładnie odwrotną tendencją. To właśnie gracze pecetowi otrzymywali gry, które były zwyczajną konwersją z konsol. DICE pragnie to zmienić. W wywiadzie dla Nvidia's GeForce.com, producent wykonawczy gry, Patrick Bach twierdzi, że takie podejście było dopuszczalne kilka lat temu, jednak teraz, gdy pecety znacznie przewyższają swoją mocą konsole, jest to już niedopuszczalne. Jak twierdzi:

Większość gier powstaje głównie z myślą o konsolach zaniedbując pecety. Nie wiem dlaczego. Było to zrozumiałe jakieś pięć lat temu, lecz świat poszedł do przodu. Naszym celem jest wykorzystanie najpotężniejszej obecnie platformy, by pokazać, jak widzimy przyszłość elektronicznej rozrywki, zamiast iść po najmniejszej linii oporu i po prostu dodawać do wersji pecetowych większą rozdzielczość i anti-aliasing. Pragniemy stworzyć technologię najwyższej klasy, by później zoptymalizować ją odpowiednio z myślą o konsolach.

Trzeba przyznać, że to niezwykle odważna deklaracja, jednak wydaje się całkiem logiczna. Mam nadzieję, że taka filozofia przyczyni się do stworzenia naprawdę solidnej gry także na konsolach. Trzymamy za Was kciuki, DICE!


Obrazek


Premiera PS3 - 11 listopada 2006


no w końcu cnie? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez jarkkko » 07 cze 2011, 14:18

http://www.youtube.com/user/bf3onlinede#p/u
wszystkie filmiki z bf3

co to będzie za gra :o robię preorder
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Postprzez Reverser » 07 cze 2011, 14:44

Najnowszy odcinek EA Pwned jest poświęcony w całości BF3. Niesamowicie się również jaram :dnb:
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez jarkkko » 07 cze 2011, 15:32

Reverser napisał(a):Najnowszy odcinek EA Pwned jest poświęcony w całości BF3. Niesamowicie się również jaram :dnb:


nie znałem programu, dzięki. ta babka co prowadzi jest śliczna :love:
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Postprzez freesssbee » 22 lip 2011, 13:39

b3 nowe multi movs

http://www.gamersspot.com/&#8203;?contr ... op=view-n&#8203;ews&news_id=90142

ed: http://www.youtube.com/watch?v=d91BIBgU-ao tu skondensowane
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez madierfakier » 24 lip 2011, 08:38

Kiedy premiera tego B3? Na pieca będzie?
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez freesssbee » 24 lip 2011, 12:30

na E3 mowili, ze 28.10. Ostatnio w pasku BC2 pokazuja 25.10.

Obrazek
Ostatnio edytowano 24 lip 2011, 14:34 przez freesssbee, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Johnny! » 24 lip 2011, 13:43

madierfakier napisał(a):Na pieca będzie?
przecież gostek wymienia na końcu filmiku wszystkie platformy na których będzie, w tym pc...
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez madierfakier » 24 lip 2011, 13:51

Tehnik napisał(a):
madierfakier napisał(a):Na pieca będzie?
przecież gostek wymienia na końcu filmiku wszystkie platformy na których będzie, w tym pc...


Nie oglądałem filmiku do końca, dzięki.
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez Johnny! » 24 lip 2011, 16:13

madierfakier napisał(a):
Tehnik napisał(a):
madierfakier napisał(a):Na pieca będzie?
przecież gostek wymienia na końcu filmiku wszystkie platformy na których będzie, w tym pc...


Nie oglądałem filmiku do końca, dzięki.
Spoko, zresztą Dice cały czas podkreśla że PC jest dla niech najważniejszą platformą i to z PC gry są portowane na konsole a nie odwrotnie (chyba że mi się firmy pomyliły, ale wątpię)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez freesssbee » 24 lip 2011, 16:50

Nie do konca przyjacielu, pierwsza czesc BC byla jedynie na konsole. Druga juz poszerzona na PC a nadchodzaca skoncentrowana na PC. Wiadomo lepszy sprzet niz na konsolach, wiecej mozliwosci. Lepszy proc i karta graf = sporo wiecej graczy. Jednak dziwie sie, ze nie powiekszyli liczby graczy w multi choc troche, skoro w MAGu mozna bylo grac jednoczesnie w skladzie 30 osob, a w plutonie 128, caly mecz opieral sie o 256 graczy w przeciwnych druzynach. Taka opcja powinna byc zblizona do MAGa, jednak Frostbite2 za duzo pobiera mocy, na PS3 byloby ostre ciecie w trakcie gry, dlatego jedynie PS4 lub nowy XBOX uratowalby konsolniakow. Cena konsoli, a dobrego pieca pokazuje dwukrotna roznice cen, dlatego zostane grajac na tym zajebistym padzie SONY, a nie myszce i klawie. PC dla mnie to jedynie Herosi, Age of Empires i Diablo, ktore zreszta tez bedzie na konsolach. 8)


pozdro bobby i ekipe z BC, ide popykac
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Structural » 01 sie 2011, 19:22

jebać chujowe gry, tylko batyl, tap batyl :kra:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Kasia12 » 05 sie 2011, 19:01

Pierwszy raz ever czekam bardziej na bfbc niz codmw .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Structural » 06 sie 2011, 10:36

to sie nie doczekasz ]:->
w nowym batlu kontynuacja serii, odcinka od BC
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez freesssbee » 16 sie 2011, 10:39

Structural napisał(a):http://www.ppe.pl/news-9329-Nadchodzi_graficzna_rewolucja.html

ciekawe ile jeszcze trzeba bedzie poczekac... :)



az zarobia wystarczajaco na obecnych technologiach 8)

tak jak bylo z blueray, wymyslony i opracowany w Polsce a komercyjnie sprzedawany po upływie 3-4 lat od momentu 1 pokazu.

przyjacielkuternogi napisał(a):
hariz napisał(a):
przyjacielkuternogi napisał(a):Lepszej strzelaniny FPP chyba nie ma
:lol:


niby jakie :) ?


kazdy kto gral wie, ze najlepszy jest Battlefield
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez freesssbee » 17 sie 2011, 10:12

Rokkyu napisał(a):
WŁAŚNIE SPIERDOLIŁEM SIĘ W GACIE:

Battlefield 3 | Caspian Border Gameplay


ja tez, co prawda to wersja PC, ale zawsze mozna sobie wyobrazic jak bedzie sie napierdalalo tym samolotem, albo robotem na gasiennicach.
znowu listopad, grudzien, styczen nigdzie nie wychodze poza swoje 4 sciany.

To bedzie najzabawniejsze wszystkich swietych ever !
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez freesssbee » 18 sie 2011, 12:08

Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Structural » 19 sie 2011, 09:01

tez juz sie powoli wkurwiam, tak sie zarzekali że nie bedzie duzej roznicy w grafie, tylko mniejsza ilosc typów na multi...
ale ale.. gorzej niż bad company 2 nie bedzie na pewno... :oops:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Westermann » 19 sie 2011, 09:43

Structural napisał(a):tez juz sie powoli wkurwiam, tak sie zarzekali że nie bedzie duzej roznicy w grafie, tylko mniejsza ilosc typów na multi...
ale ale.. gorzej niż bad company 2 nie bedzie na pewno... :oops:


tez bym tak chcial powiedziec ale np crysis 1 byl ladniejszy imho od crysis 2...
Westermann
 
Posty: 205

Postprzez sushilabel » 19 sie 2011, 10:01

tez ostatnio yak ze znajomym rozmawiałem, że smierdzi tym o czym Rokens pisał. Jak dla mnie grafa nie musi byc mocno lepsza nic w bc 2. byle gralo sie conajmniej tak dobrze.

obawiam sie jednak opcji leżenia i masy kamperów z tym związanych : /
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Structural » 19 sie 2011, 10:04

Zirds napisał(a):bad company było kiepskie?

bylo najlepsze, dlatego trojeczka moze byc tylko jeszcze lepsza :azbest:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez freesssbee » 19 sie 2011, 13:34

Structural napisał(a):
Zirds napisał(a):bad company było kiepskie?

bylo najlepsze, dlatego trojeczka moze byc tylko jeszcze lepsza :azbest:


You can't destroy buildings in COD games, you can't use attack helicopters or tanks. That doesn't mean COD is bad


:lol: ajak
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez freesssbee » 20 sie 2011, 12:23

Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl


Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron