BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 06 lis 2012, 21:26

nawet nie ściągam, wolę zapamiętać jako tę grę która wyciągała mi na ówczesnym kompie 2fps
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez dres » 06 lis 2012, 22:43

w bf4 wsiadasz do tupolewa i lecisz na smoleńsk kurwa!
Avatar użytkownika
dres
 
Posty: 333
wrocław, KOCHAM TE FORUMA

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 10 lis 2012, 11:23

ja mam wlasnie. polecam ludziom, ktorzy maja netbuka albo slabego pieca :P
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez Basebox » 20 lis 2012, 22:52

Sony już ponoć zrobiło prototyp PS4 (nazwa kodowa: Orbis) i niektórzy deweloperzy mają już go w swoich łapkach. Prawdopodobnie na niego wyjdzie BF4, choc przypuszczam ze na PS3 też by poszła, bo chyba nie wyciskają jeszcze wszystkiego z CELL'a. Co innego RAM.

Ale ponoć te prototypy Orbisa też mają jej niewiele (256 MB? :D)

A i tak pewnie też wyjdzie na Ouya i będą musieli optymalizować kod pod to ;D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 03 gru 2012, 00:35

pałąc i epicentrum zdecydowanie naj. jeszcze pare łbow i zadanie z kuszy wbije, poza tym ogarnalem caly teren i stwierdzam podobienstwo do karkandu, wizualnie, kolorystycznie.
mnie rowniez bardzo sie owe przestrzenie podobaja. jednak ten nowy tryb juz nie, czeste dojazdy przeciwnika i generalnie jakos z dupy to podnoszenie broni. wole klasyczne konkuesty. dodatek jak najbardziej na plus, warto posiasc ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez kzk » 19 gru 2012, 06:32

ślazacy sa tacy pocieszni :D
kzk
 
Posty: 1561

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 20 gru 2012, 20:41

i go rozdupcyli gorole :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 22 gru 2012, 01:24

a pierdolisz synek, ze glowa mala ;] CQ najlepszy dodatek na PS3, nastepnie AM i Krknd. Ostatnio gram czesto AK w jetach, duzo nubkow latwo sie wbija kile. CQ dlatego imho najlepszy bo najwiecej punktow i gra zespolowa, na ktorej opiera sie ta gra. Co do AM to czolgi sa tam calkowicie niegrywalne. Mapy faktycznie wyjebiste, ale i tak wole te z bejzika. Metro FTW /uu\

ed: refleksja ktora mi naszla to malo kampienia i zjebow z szotganami w CQ. Pod warunkiem, ze nie trafi sie frajer z C4. Ogolnie najwiecej gralem w te mapki sposrod wszystkich dodatkow i uwazam ten dodatek za najbardziej grywalny na PS3 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 22 gru 2012, 07:00

Metro, Firestorm i Szczyt Demawendu to moje ulubione mapy. Z dodatków mam BTK I AK i jakos nie przewiduje kupna kolejnych (chyba ze okaże sie ze fajnie sie jeździ motocyklem w ostatnim zaplanowanym dlc). Ale na pewno nie dam sie drugi raz nabrać na fajne druzynowe filmiki promocyjne - nijak sie one maja do tego jak potem wyglada rozgrywka (niby wiadoma sprawa, ale przy AK sie dałem nabrać). Większość nowych map ma pełno miejsc gdzie kamperzy kucaja i czekają na ofiarę. Mapy z AK sa imo aż za duże, nawet grając na 64 osobowych serwerach często biegnie sie przez 3 minuty zeby dotrzeć do miejsca potyczki, zagapic sie i dostać headshota ;)
Najbardziej jednak obrzydzilo mi grę w ogole DICE ze swoimi nieudolnymi próbami balansowania rozgrywki przez co jak dla mnie jest z tym coraz gorzej a nie lepiej. A gwóźdź do trumny to sami gracze, gdzie ogromna cześć ma w dupie drużynowy aspekt i stawiają poprawę statsow nad uprzyjemnianie walk.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 25 gru 2012, 02:03

Rokkyu napisał(a):Tehnik: jeśli lubisz BTK to bierz Aftermath, podobny klimat, wielkość map, które btw są zajebiście wykonane. :D

moze jak bede mial nadmiar hajsu i znow trafi sie jakas dobra promocja. zreszta i tak najwiecej gram na mapach z podstawy, te nowsze sa jakos tak porobione ze jest wiekszy chaos na nich a niespecjalnie to lubie
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 31 gru 2012, 21:04

LMG po tym paczu to jakis smiech. szczegolnie PKP jest przegiete. typu wchodza na ciebie juz strzelajac i wszyscy padaja jak kaczki. Mam wrazenie, ze kiedy oni strzelaja powstaje taka oslona z ich bulletow ze strzaly przecwinika nie przechodza przez ten gaszcz :lol: to samo na bipodzie, kampia paly i nie da sie wejsc szzczegolnie do metra ;/ 3 bipody i metro zamkniete...

btw wstaje dzis rano, wlaczam BLa i patrze na staty broni. Przy nozu mialem dzis 2013 kilsow ;[] takze Najlepszego w Nowym, Ludzie ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 11 sty 2013, 20:51

Obrazek

:lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 12 sty 2013, 23:59

nie wiem wtf ale mocne :D
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 13 sty 2013, 01:50

Czarne logo - Steam, pomarańczowe - Origin ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez jarkkko » 15 sty 2013, 23:41

dzisiaj nakręcone :lol:

Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 16 sty 2013, 14:56

http://store.origin.com/store/eaemea/pl ... field3_PL/

szalone obniżki znów, może sKUSZĘ się na tę "Dogrywkę"
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 15 mar 2013, 13:42

tryb PFL i dominacja powietrzna chujnia. w 1 kampa, miny i c4 a w drugim Heatseekery ;/ zreszta troche wczoraj Roxon pogralismy.. jeszcze mi jedno zadanie zostalo z BWP musze rozjebac hostile BWP ;[] i zawijam z tego dodatku...gierka sie powoli konczy, niebawem trzeba bedzie kupic PS4 i BF4 !!1
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez .R » 16 mar 2013, 14:07

Ja pierdole, mogli by się trochę wysilić. Okładki wszystkich codów i bfów są w zasadzie takie same.
.R
 
Posty: 102

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez Johnny! » 16 mar 2013, 23:30

256mb ramu jak wszędzie piszą o 8gb?

anyway - jak nie zrobią czegoś żeby rozgrywka była trochę "dojrzalsza" (nie wspominajac o totalnie rozwalalnych mapach, co obiecywali już przed 3) to pierdolę cały ten bugfield4. ale jak bedzie jakas darmowa beta do potestowania to chetnie sprawdze, chociaz i tak bede mial opory zeby inwestowac w kolejna gre od EA/DICE aka PAZERNE CHUJE.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez cypo » 17 mar 2013, 00:59

@Tehnik a ty nie na teorii chaosu? ;)
cypo
 
Posty: 621

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez Johnny! » 17 mar 2013, 21:49

nie w tej cenie, w tym klubie, z ilością djów na jednej scenie zawstydzającą starego Cube'a. poza tym weekend pracujący w moim przypadku ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez bobby_bobby » 17 mar 2013, 22:55

dla EA najważniejszy battlelog i możliwość hejtowania za pomocą ipada, już sam komputer nie wystarczy :lol:

też nie widzę sensu wydawania kolejnej części na ps3, pewnie będzie to wyglądać jak wielkie dlc do trójki z nowymi bugami. wzięliby się za bc3 lepiej
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 19 mar 2013, 15:06

wlasnie mialem pisac, ze ta mapa jest a la BC2 ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez gosiak23 » 20 mar 2013, 12:03

BF3 znacznie lepszy od poprzednika :D
gosiak23
 
Posty: 7

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez Strzaua » 27 mar 2013, 12:43



ale grafa :o
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez Johnny! » 27 mar 2013, 14:20

ładna grafika, ale bez przesady - ot podrasowany silnik, taki bf3.5. pytanie po chuj pokazują singla, kogo on w ogóle obchodzi w grze którą się kupuje wyłącznie dla multi, i to jego wygląd i kształt się liczy. singla w bf3 zostawiłem bodaj w połowie, bo prawdziwa zabawa jest w multi. tutaj pokazują piękną rozpierduchę, w bf3 też w singlu budynki się waliły a później w mp 90% obiektów na mapach było nie do ruszenia w żaden sposób, gdzie w bc2 nieraz 3/4 mapy bywało zrównane z ziemią.
swoją drogą - strasznie czerstwy ten filmik, niby nagrywany na pc bo "press E to coś tam" itp a koleś porusza się i celuje sztywno (góra-dół - prawo-lewo, nie płynnie) zupełnie jak na padzie - czegoś tu nie rozumiem i jakoś niespecjalnie jestem poruszony, bo zaczynam obawiać się że ładne teksturki będą miały zakryć braki w innych kwestiach
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez <neuro> » 27 mar 2013, 16:30

Dużo ludzi narzeka że BF4 wychodzi na PS3 a Ja jestem zadowolony bo nie będzie mnie raczej stac na wyjebane grubej kaski na nowy hardłer :lol: Oby wszystko smigało od początku jak w Bf3 teraz.
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez reedya » 27 mar 2013, 18:41

Tehnik napisał(a):ładna grafika, ale bez przesady - ot podrasowany silnik, taki bf3.5. pytanie po chuj pokazują singla, kogo on w ogóle obchodzi w grze którą się kupuje wyłącznie dla multi, i to jego wygląd i kształt się liczy. singla w bf3 zostawiłem bodaj w połowie, bo prawdziwa zabawa jest w multi. tutaj pokazują piękną rozpierduchę, w bf3 też w singlu budynki się waliły a później w mp 90% obiektów na mapach było nie do ruszenia w żaden sposób, gdzie w bc2 nieraz 3/4 mapy bywało zrównane z ziemią.
swoją drogą - strasznie czerstwy ten filmik, niby nagrywany na pc bo "press E to coś tam" itp a koleś porusza się i celuje sztywno (góra-dół - prawo-lewo, nie płynnie) zupełnie jak na padzie - czegoś tu nie rozumiem i jakoś niespecjalnie jestem poruszony, bo zaczynam obawiać się że ładne teksturki będą miały zakryć braki w innych kwestiach



zacytuje się / Nie będę złośliwy - a w sumie powinienem bo to EA ale. Jeżeli Dajsyy szybko nie zrozumieją że battlefield nie służy do opowiadania tylko do napierdalania ,dosłownie i w przenośni to nic dobrego z tego nie będzie -nigdy.Co do samego filmiku , jest kilka momentów przy których miałem ciaryyyy ale kurwencja ,wolałbym zobaczyć 17minutowego dojebanego multiplayera na dojebanie wielkich mapach z dojebana ilością graczy i sprzętu
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez reedya » 27 mar 2013, 18:42

+ zgadzam się w 100% z tym co napisał techniczny :]
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: BATTLEFIELD 4

Postprzez Johnny! » 27 mar 2013, 22:09

liczę na beta testy otwarte dla wszystkich tak jak było z bf3, nie chciał bym musieć ściągać pirata żeby zobaczyć czy mój lapek udźwignie czwórkę, w razie gdyby jednak multi okazało się fajne ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron