BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Chaser » 04 sty 2012, 18:41

freesssbee napisał(a):tikety/fragi jak sie skoncza to przepierdalasz :lol: czyli sa po to zeby miec ich jak najwiecej :]

...ale co przepierdalam? I na podstawie czego są przyznawane/zabierane?
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez sushilabel » 04 sty 2012, 19:03

drużyna, która ma mniej przejętych flag traci pkt plus dodatkowo każda z drużyn tracik ticket z każdym fragiem.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez Chaser » 04 sty 2012, 20:29

A co jak mam ich dużo, albo żadnego?
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez reedya » 05 sty 2012, 01:04

reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez Johnny! » 05 sty 2012, 02:30

jprdl Chaser - masz 2mln punktów, dochrapałeś się orzełka i ty nie wiesz co to tickety i na czym to polega? :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez freesssbee » 05 sty 2012, 12:42

n00b Obrazek :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez reedya » 05 sty 2012, 13:36

reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez Zvier » 05 sty 2012, 14:49

freesssbee napisał(a):
Battlefield 3 EPIC 64 Man Base Jump

:o :o :o :o :o :o :o :o :o


aż się łezka zakręciła w oku :lol:
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez freesssbee » 05 sty 2012, 18:52

3 godziny zajelo mi znalezienie podboju w B2K i ugranie fragow w BTR90 i DPV :lol:

oczywiscie najpierw 100 razy restartowalem do momentu kiedy nie bylem w
PODBOJU bez najazdu ZATOKA OMANSKA i musi byc strona rosyjska. Na tej mapie najlepiej respic sie w deploymencie i czekac kiedy sie pojwi BTR (uwaga, jesli uzywacie do BWP termowizji miejcie na wzgledzie zuma jaki jest w tej furze).

jesli chcecie wiec odblokowac mk3a1 i zaoszczedzic sobie tego co ja nalezy wybierac z serwerow te mapke, chociaz i tak najczesciej nie jest to zwykly podboj i was moze z nich wyjebac, ale warto probowac, bo bron wyjebana lepsza od USASa, ktorym spore grono napierdala ostatnio...

Wkurwienie na dzis poziom max :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Chaser » 05 sty 2012, 23:28

Tehnik napisał(a):jprdl Chaser - masz 2mln punktów, dochrapałeś się orzełka i ty nie wiesz co to tickety i na czym to polega? :lol:

No nie wiem... Ja tylko czołgiem potrafie jeździć :lol:
reedya napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=h5GT8moAv3w&feature=g-all-lik&context=G2841290FAAAAAAAAZAA

:lol: Jesteśmy tym pokoleniem, które starość będzie spędzać właśnie w ten sposób :dnb:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Chaser » 06 sty 2012, 18:59

algi napisał(a):szukam czegos rpg-owego

W BF3 jest rpg, można postrzelać :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez reedya » 06 sty 2012, 20:35

Rokkyu napisał(a):Zjebany voice chat, rozpierdalanie składów co rundę, za to kocham BF3. Na PC też jest taki syf? W to się kurwa nie da grać drużynowo! :evil:



To prawda jak nie masz swoich ziomków w grupie (mowie tu o graniu na Xboxie z pełną komunikacją) to rozgrywka traci troszkę sens , każdy biega jak chce i gra na własny rachunek , co prawda raz na jakiś czas znajdzie się jakiś spoko typek z którym można pośmigać i porozumiewać się bez headseta ale to jest rzadkość .
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez freesssbee » 07 sty 2012, 02:19

na chardkorze :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Johnny! » 07 sty 2012, 08:23

o tym serwku pisalem wczesniej :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez reedya » 07 sty 2012, 15:18

Rokkyu napisał(a):Admin napisał, że jest idle ustawione na 8h, żeby można było się przespać lub SKOCZYĆ DO PRACY. :lol: :dnb:
]:->
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez freesssbee » 07 sty 2012, 18:10

wlasnie gralem z ziomkiem w bfa przez skajp i lepiej dziala oczywiscie nic nie cisnie itp polecam :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez freesssbee » 08 sty 2012, 15:20

kurwa przez 45 lvli koles caly czas napierdala w czolgu :lol:

n00b :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Chaser » 08 sty 2012, 15:55

freesssbee napisał(a):kurwa przez 45 lvli koles caly czas napierdala w czolgu :lol:

n00b :dnb:

Ej, co Ty gadasz. Czołg zajebista sprawa - cały czas w akcji ;] Chociaż i tak co raz mniej w czołgu nakurwiam, bo uczę się teraz latać śmigłowcem :P
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez freesssbee » 08 sty 2012, 16:48

twoj wybor, jest demokracja, co nie zmienia faktu, ze na ladzie dostalbym twoje tagsy z 20razy :lol:

btw

http://www.ppe.pl/news-12943-PS4_bedzie ... tBoxa.html

:dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Chaser » 08 sty 2012, 17:58

freesssbee napisał(a):twoj wybor, jest demokracja, co nie zmienia faktu, ze na ladzie dostalbym twoje tagsy z 20razy :lol:

Ehehehe, jeśli chodzi Ci tylko o tagsy, to spoko :lol: W powietrzu jeszcze skila nie mam, ale do mojego czołgu ani razu byś nie podszedł :lol: :P
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez reedya » 08 sty 2012, 20:56

ty wczoraj znowu odemnie napierdolony autem wracałeś ?
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez reedya » 08 sty 2012, 20:58

Chaser napisał(a):
freesssbee napisał(a):kurwa przez 45 lvli koles caly czas napierdala w czolgu :lol:

n00b :dnb:

Ej, co Ty gadasz. Czołg zajebista sprawa - cały czas w akcji ;] Chociaż i tak co raz mniej w czołgu nakurwiam, bo uczę się teraz latać śmigłowcem :P



noooo tak sie uczysz ze wczoraj pół pokoju legło w gruzach ;o
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez Johnny! » 08 sty 2012, 21:17

Chaser napisał(a):
freesssbee napisał(a):twoj wybor, jest demokracja, co nie zmienia faktu, ze na ladzie dostalbym twoje tagsy z 20razy :lol:

Ehehehe, jeśli chodzi Ci tylko o tagsy, to spoko :lol: W powietrzu jeszcze skila nie mam, ale do mojego czołgu ani razu byś nie podszedł :lol: :P
hehe thermo + proximity sensor :dnb:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Chaser » 08 sty 2012, 21:55

Tehnik napisał(a):
Chaser napisał(a):
freesssbee napisał(a):twoj wybor, jest demokracja, co nie zmienia faktu, ze na ladzie dostalbym twoje tagsy z 20razy :lol:

Ehehehe, jeśli chodzi Ci tylko o tagsy, to spoko :lol: W powietrzu jeszcze skila nie mam, ale do mojego czołgu ani razu byś nie podszedł :lol: :P
hehe thermo + proximity sensor :dnb:

Moim zdaniem termo się nie opłaca :)
Mój zestaw to zoom x3, proximity scan i pocisk naprowadzany (na duże mapy) / kartacz (na małe mapy).
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Johnny! » 08 sty 2012, 22:15

czasem sie oplaca czasem nie - ale jak masz cwaniaczkow robiacych zaslony dymne to ratuje dupsko :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Chaser » 08 sty 2012, 22:31

Tehnik napisał(a):czasem sie oplaca czasem nie - ale jak masz cwaniaczkow robiacych zaslony dymne to ratuje dupsko :lol:

Heh, też opcja :) Ogólnie jest wiele opcji strategicznych, gdzie w danej sytuacji jeden jest lepszy od drugiego. Jest jednak jedna bardzo ważna zasada której się trzymam i pozwala na ostateczną wygraną - "przeżyj dziś, byś mógł walczyć jutro" :P Nie cwaniakuję. jeśli wiem, że nie wygram pojedynku na czołgi, to poprostu robię szybki wsteczny i ucieczka z pola walki, albo szybka naprawa za rogiem. Jeszcze zależy czy jedziesz sam, itd, itp. Możnaby długo gadać :lol:
Ogólnie uważam, że przy moim zestawie jest najmniej sytuacji, w których pozostajesz na przegranej pozycji :wink:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez reedya » 08 sty 2012, 22:39

Chaser napisał(a):
Tehnik napisał(a):czasem sie oplaca czasem nie - ale jak masz cwaniaczkow robiacych zaslony dymne to ratuje dupsko :lol:

Heh, też opcja :) Ogólnie jest wiele opcji strategicznych, gdzie w danej sytuacji jeden jest lepszy od drugiego. Jest jednak jedna bardzo ważna zasada której się trzymam i pozwala na ostateczną wygraną - "przeżyj dziś, byś mógł walczyć jutro" :P Nie cwaniakuję. jeśli wiem, że nie wygram pojedynku na czołgi, to poprostu robię szybki wsteczny i ucieczka z pola walki, albo szybka naprawa za rogiem. Jeszcze zależy czy jedziesz sam, itd, itp. Możnaby długo gadać :lol:
Ogólnie uważam, że przy moim zestawie jest najmniej sytuacji, w których pozostajesz na przegranej pozycji :wink:



toć wez juz sie ie zesraj pierdolisz i pierdolosz o tyum battlefieldzie , jest i chuj , koniec tematu
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez Johnny! » 08 sty 2012, 22:44

to jest temat "GRY" to o czym ma tu pisać? o poezji? :roll:

@termo - lubie bo ludzi widac jak na dloni, nie wspominajac o niespodziankach typu miny, satchele itp
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez reedya » 08 sty 2012, 23:32

Tehnik napisał(a):to jest temat "GRY" to o czym ma tu pisać? o poezji? :roll:

@termo - lubie bo ludzi widac jak na dloni, nie wspominajac o niespodziankach typu miny, satchele itp


no własnie o grach nie o grze na 275 stron 178 jest zajebane BF3 :)

niee jaja sobie robie :D
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez Chaser » 08 sty 2012, 23:52

Tehnik napisał(a):to jest temat "GRY" to o czym ma tu pisać? o poezji? :roll:

@termo - lubie bo ludzi widac jak na dloni, nie wspominajac o niespodziankach typu miny, satchele itp

Z minami to jest spoko opcja, chodź totalnie nie ma to przekładu na rzeczywistość... ale teraz to i tak nie ma znaczenia, bo wszystko na mapie widać, co jest dla mnie jeszcze większą bzdurą :ant: Zjebali to strasznie.
Zresztą ja i tak już miałem wyrobiony nawyk patrzenia pod "nogi", więc dla mnie osobiście to bez znaczenia :)

A reedyi dajcie bana, za te jego szczyny na forum.
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron