BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Kasia12 » 23 sie 2011, 16:48

Ciekawe , czy tej jesieni znow zrujnuje mi sie zycie lol
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Johnny! » 23 sie 2011, 17:15

Zirds napisał(a):


:dnb: :dnb:
c bjuryful :love:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez niemoralnejajko » 26 sie 2011, 14:42

^
az sie lezka w oku kreci dust , militia , aztec , assault , train .. desert eagle , mp5 , ak47 .. mysle ze bez wzgledu na wszystko znajdzie swoich stalych napierdalaczy ;)

a co do :

Rokkyu napisał(a):
WŁAŚNIE SPIERDOLIŁEM SIĘ W GACIE:

Battlefield 3 | Caspian Border Gameplay


alez to jest nieprzebrane spektrum rozpierdolu :o
dotarlo do mnie ze ominela mnie wlasnie cala pierdolona epoka w dziedzinie sieciowych rozwalek ..
niemoralnejajko
 
Posty: 915

Postprzez reedya » 27 sie 2011, 23:38

widziałem niedawno filmik z tegorocznych targów gamescom , chłopaki rżnęli w bf3 co prawda w wersję konsolową (ps3) i wyglądało to średnio , głównie chodzi mi o system zniszczeń w MP , koleś napierdalał granatami i prócz huku i błysku nic więcej się nie działo :P. SP będzie zakurwiście dojebany skryptami to wiadome , ale zobaczymy jak dopracują MP , nie da się ukryć że te wszystkie filmiki pokazowe które dostajemy od EA to perełki które pokazują najlepsze strony gry.

FB2 to potężny silnik który zostawia ressztę w tyle , mam nadzieję że wycisną z niego wszystkie soki ! nie ma co pierdolić trza czekać do premiery


Póki co na tapecie

Deus Ex: Human Revolution


http://www.youtube.com/watch?v=xqYqxVdiPlk

jako fan pierwszej części śmiało mogę rzec iż Eidos Montreal stanęło na wysokości zadania ... i śmiało mogę postawić ten produkt obok deusa 1.

btw. to mój tytuł numer dwa , jeżeli chodzi o ten rok , zaraz po Fallout NW
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez freesssbee » 30 sie 2011, 10:32

albo uzywki do ps3 za okolo 40-50pln i nowe po 80pln

ja sobie znowu kupilem BC1
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez reedya » 03 wrz 2011, 10:16

reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Postprzez freesssbee » 05 wrz 2011, 17:35

Kody trzeba wpisac to sie wietnam odblokuje, widzialem u ziomka sam mu robilem, wiec nie gadajcie kocopolow.

reedya napisał(a):mata 50min+ BF3 GP

http://gameplay.pl/news.asp?ID=61791


:dnb:



ktos gral w demo PESa?? zaraz odapalam..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Kasia12 » 11 wrz 2011, 13:26

Wlasnie pierwszy raz w zyciu czekam bardziej na bf niz na cod . to bedzie kozacka gierka .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez madierfakier » 11 wrz 2011, 14:32

Kasia12 napisał(a):Wlasnie pierwszy raz w zyciu czekam bardziej na bf niz na cod . to bedzie kozacka gierka .


:scri:
madierfakier
 
Posty: 2691
OK

Postprzez freesssbee » 14 wrz 2011, 19:14

Kasia12 napisał(a):Wlasnie pierwszy raz w zyciu czekam bardziej na bf niz na cod . to bedzie kozacka gierka .


1 raz w zyciu sie z toba zgadzam 8)

btw Rumor: Battlefield 3 Open Beta Around the Corner
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Suptal » 19 wrz 2011, 20:48

madierfakier napisał(a):
Kasia12 napisał(a):Wlasnie pierwszy raz w zyciu czekam bardziej na bf niz na cod . to bedzie kozacka gierka .


:scri:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez Johnny! » 20 wrz 2011, 15:17

Obrazek
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Battlefield 3. Otwarta beta startuje 29 września. Niepotrzebne są żadne kody - wystarczy pobrać wersję testową gry z Origin.com, Playstation Network lub Xbox LIVE. 27 września zagrają w wersję beta posiadacze komputerów PC, ktorzy złożyli zamówienie w sklepie Origin.com, a także posiadacze gry Medal of Honor Tier 1 Edition.


http://www.ea.com/pl/news/beta-battlefi ... 9-wrzesnia
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez freesssbee » 20 wrz 2011, 16:21

www.ppe.pl napisał(a):(...)Ze swej strony dodam tylko, że według informacji uzyskanych w EA Polska, polski dubbing obecny ma być na wszystkich platformach, plus - prawdopodobnie - dostępna będzie możliwość wyboru opcji j. ang.+napisy PL.

Przy okazji pozwolę sobie na pewne przemyślenia: beta uruchamiana na niecały miesiąc przed premierą gry jest raczej miłym ukłonem w stronę oczekujących fanów i spełnieniem obietnicy, niż kawałkiem kodu, który pomoże DICE w tuningu rozgrywki sieciowej. Być może przyczyni się do tego w jakimś stopniu wspomniane 48 godzin zamkniętej bety, ale podejrzewam, że po premierze i tak będziemy skazani na zestaw łatek i poprawek...
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 23 wrz 2011, 19:32

Rokkyu napisał(a):http://beefjack.com/news/battlefield-3-platform-comparison-ps3-vs-xbox-360-vs-pc/

PC
The PC version is, without a shadow of a doubt, the prettiest of the three formats. That is, of course, to be expected. It’s the lead platform, and the processing power of high-end PCs is quite remarkable these days. (Bear in mind that the game was running on top-spec machines with the latest nVidia video tech.) Textures are astonishingly crisp, even up-close, and while I noticed a tiny bit of pop-in, it’s a rare occurrence and by no means a real problem. The lighting and shadows are gorgeous, and the game world has a real sheen to it. The reflections are subtle, realistic, and wonderful.

It’s also extremely smooth, as you might expect, and the draw distance is great, with none of the foliage pop-in that the other two versions suffer from. The only real issue I noticed was that there was a teensy bit of tearing at times.


PS3
While nowhere near as gorgeous as the PC version, the PlayStation 3 version of Battlefield 3 is the prettier of the console iterations. It’s very crisp, very smooth, and textures only appear slightly blurred when close up. Trees sway nicely in the breeze, although they do suffer from some pop-in when viewing them from a distance, which can be a little bit offputting.

There’s also some quite noticeable texture pop-in, which is a little unfortunate. But the water effects are beautiful, the lighting and shadow effects are extremely strong, and overall it’s a lovely-looking offering.


Xbox 360
Alas, it’s the weakest of the bunch. That isn’t to say it doesn’t look nice. Even on Xbox 360, the Frostbite 2.0 tech is strong. Unfortunately, there was some noticeable framerate stuttering in larger outdoor areas during my time with the game. That’s the biggest hurdle Battlefield 3 Xbox 360 will have to overcome before release, lest it be a little annoying.

Lighting and shadows, as well as reflections, are decent but not quite as strong as the PlayStation 3′s, and nowhere near the level of the PC. There’s some foliage pop-in as well, along the lines of that in the PS3 version. Interestingly, texture pop-in seemed to be almost entirely absent, although said textures are markedly lower-res – disappointingly blurry when up close, in fact.


no i swoje kurwa. ale mnie strzela ze masz racje :)

nie znam hiszpanskiego.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Postprzez traumakonika » 24 wrz 2011, 11:51

Rokkyu napisał(a):http://beefjack.com/news/battlefield-3-platform-comparison-ps3-vs-xbox-360-vs-pc/

PC
The PC version is, without a shadow of a doubt, the prettiest of the three formats. That is, of course, to be expected. It’s the lead platform, and the processing power of high-end PCs is quite remarkable these days. (Bear in mind that the game was running on top-spec machines with the latest nVidia video tech.) Textures are astonishingly crisp, even up-close, and while I noticed a tiny bit of pop-in, it’s a rare occurrence and by no means a real problem. The lighting and shadows are gorgeous, and the game world has a real sheen to it. The reflections are subtle, realistic, and wonderful.

It’s also extremely smooth, as you might expect, and the draw distance is great, with none of the foliage pop-in that the other two versions suffer from. The only real issue I noticed was that there was a teensy bit of tearing at times.


PS3
While nowhere near as gorgeous as the PC version, the PlayStation 3 version of Battlefield 3 is the prettier of the console iterations. It’s very crisp, very smooth, and textures only appear slightly blurred when close up. Trees sway nicely in the breeze, although they do suffer from some pop-in when viewing them from a distance, which can be a little bit offputting.

There’s also some quite noticeable texture pop-in, which is a little unfortunate. But the water effects are beautiful, the lighting and shadow effects are extremely strong, and overall it’s a lovely-looking offering.


Xbox 360
Alas, it’s the weakest of the bunch. That isn’t to say it doesn’t look nice. Even on Xbox 360, the Frostbite 2.0 tech is strong. Unfortunately, there was some noticeable framerate stuttering in larger outdoor areas during my time with the game. That’s the biggest hurdle Battlefield 3 Xbox 360 will have to overcome before release, lest it be a little annoying.

Lighting and shadows, as well as reflections, are decent but not quite as strong as the PlayStation 3′s, and nowhere near the level of the PC. There’s some foliage pop-in as well, along the lines of that in the PS3 version. Interestingly, texture pop-in seemed to be almost entirely absent, although said textures are markedly lower-res – disappointingly blurry when up close, in fact.


http://www.youtube.com/watch?v=hOHy3naveks
:o :o :o
traumakonika
 
Posty: 952
obsmarkane stopy


Postprzez Suptal » 26 wrz 2011, 08:14

Obrazek

Obrazek

:wulkan:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez KaEVu » 26 wrz 2011, 22:34

GTX260 - dałbym radę 8)






pierdolę, wole na PS3 :dnb:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez Kasia12 » 27 wrz 2011, 16:09

You have successfully redeemed a code for:
Battlefield 3™ Beta


If you have an additional code to redeem please enter it above.



CZYZ ZYCIE NIE JEST PIEKNE ?
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Kasia12 » 27 wrz 2011, 17:35

Jest ladnie , jest fajnie ale widac , ze xbox juz dlugo nie pociagnie . MUlti jest zajebisty , jest ta mapa z metrem , gra sie w to fajnie .
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez Kasia12 » 27 wrz 2011, 21:56

Nie jest az tak zle , aczkolwiek w wersji dla przegladarek do facebooka najlepiej to wyglada
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez zolwik » 27 wrz 2011, 23:13

Zirds napisał(a):
KaEVu napisał(a):GTX260 - dałbym radę 8)






pierdolę, wole na PS3 :dnb:



moje cudenko tez ma GTX ale 460

Obrazek

sprawie sobie BF3 na Pececiątko .




pytanie jedno mam

jak to jest z multiplayerem przez neta?
czy da sie grac z osobami ktore graja na PS3/Xbox?


GTX260 core216, podkrecony fabrycznie o ok. 5%. mnie wyglada ze masz GTX450, ew. windows podniecil sie procem i dal punkty grafie.
Obrazek

tak, WIEM, mam 8 GB RAM i 32bit system, ale komp ma 3 m-ce, a nie mam czasu jechac na uczelnie po legalny 64bit. do konca roku bedzie ok, ew. zastosuje jeden myk dla boxowych wind.


Swoja droga odkad wiedzmin 2 mial sie ukazac na PC i byc ladniejszy niz na konsole, to wszyscy przytakuja jaki to PC jest dla nich wazny, a jeszcze rok temu wydawalo sie ze bez konsoli czlowiek w nic nie zagra. Niedawno nawet Sony i MS zarzekali sie, ze nie planuja wypuszczac nowych konsol, ale jak producenci gier mowia tyle o PC, to pewnie cos sie ukaze.
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez Johnny! » 29 wrz 2011, 22:52

Battlefield 3 Beta :dnb:

co prawda internet mam tylko w kuchni :lol: ale obczailem jak to sie prezentuje i przede wszystkim jak moj lapek go ogarnia - i musze przyznac ze (przynajmniej na tej mapie) na srednich detalach w 720p smiga jak ta lala na i5 2.3ghz + Mobility Radeon HD5650 :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez traumakonika » 30 wrz 2011, 01:11

chujowa ta beta bf3, spokojnie mogli to wydac jako dodatek do bc2, a ilosc bugow to wola o pomste do nieba, z pol roku beda musieli wydawac patche, cofam preorder i czekam co bedzie po premierze
traumakonika
 
Posty: 952
obsmarkane stopy

Postprzez Banciur » 30 wrz 2011, 01:52

traumakonika napisał(a):chujowa ta beta bf3... a ilosc bugow to wola o pomste do nieba
to nie o to chodzi w becie ze maja byc bugi wylapywane ?
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez traumakonika » 30 wrz 2011, 02:02

Banciur napisał(a):
traumakonika napisał(a):chujowa ta beta bf3... a ilosc bugow to wola o pomste do nieba
to nie o to chodzi w becie ze maja byc bugi wylapywane ?
no na miesiac przed premiera moga miec z tym problem zeby je poprawic, alpha testy trwaja od kilku miesiecy jak nie wiecej, a w becie znajduja sie takie kwiatki jak brak podloza, czy zolnierze biegajacy z karabinami w czole, o zacinajacych sie animacjach, zwiechach i wywalaniu gry nie wspomne, wydajnosc jest jedynie na dobrym poziomie, ja rozumiem ze to beta, ale gdyby odbywala sie pol roku temu to bym nawet nie pisnal, juz pomine ze obiecanki cacanki o calkowitym niszczeniu srodowiska mozna wlozyc miedzy bajki
traumakonika
 
Posty: 952
obsmarkane stopy

Postprzez Johnny! » 30 wrz 2011, 08:22

@ Rokkyu odnośnie jakości grafiki - na PC miałem do pobrania ponad 3x tyle danych co Ty na PS3 (niecałe 4gb) więc o czymś to też świadczy (aczkolwiek gram na średnich więc pewnie to co widzę i tak wygląda podobnie) ale i tak uważam że gra wygląda fajnie, no i nie trzeba mieć komputera kwantowego żeby pograć a w grach sieciowych to chyba dosyć ważne. oraz odgłosy pola walki, broni są imo duuuużo lepsze niż w BC2 :)

ale przy poprawianiu sporej ilości bugów to jednak naprawdę będą się musieli sprężać ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Structural » 01 paź 2011, 09:58

no racja nie jest ta grafika tak ostra i zajebista jak obiecywali i faktycznie można sobie pomyśleć że to DLC do BC2 ale dużo osób za bardzo wyolbrzymia i nagle usiłuje zmieszać z błotem markę której jeszcze miesiąc temu bili kurwa pokłony :) dice faktycznie kurewsko postapiło karmiac nas pół roku temu bajkami że bedziemy mieli taka sama grafe jak high endowe PCty kosztem mniejszej ilości graczy i rozumiem że każdy jest teraz na nich wkurwiony widząc że jest "ździebko" inaczej no ale nie oszukujmy sie... pewnie z 10 jak nie więcej nowych kozackich mapek, plus 4 dodatkowe z preorderów, nowe pukawki, pojazdy, latawce na nadchodzącą zimke jak sie patrzy :P już widze te ustawki po 2-3 składy czteroosobowe (oczywiście z headsetami) vs reszta świata. i mam w dupie że plakat na ścianie w podziemiach metra jest troche bardziej rozmazany czy zegarek mniej szczegółowy niż na PC - za tysiaka przeznaczonego na sprzęt, bez kombinowania i zamartwiania sie o nowe ramy i grafiki za kolejne tysiące, sobie pograłem w wiele wyjebanych produkcji których na blaszce nie było i nie będzie - a i przez nadchodzące lata pogram sobie zapewne w jeszcze niejednego ekskluzywnego skurwysyna ]:->
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Structural » 01 paź 2011, 19:09

Rokkyu napisał(a):Stary, mam w dupie markę. To nie marka mi zapewnia fun a sama produkcja. Beta jest tragiczna, liczę że full będzie poprawiony.

no te wszystkie bugi na pewno poprawią, jesli nie zdażą do premierki to na pewno za pomocą paczy zaraz po...
ja tam biere w ciemno ty pewnie tez bo bardziej narkotyzującego multi nie ma na chwile obecna ;)
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez jarkkko » 02 paź 2011, 20:35

bf3 to chyba najbardziej zabugowana gra w jaką kiedykolwiek grałem. O ile jeszcze jakieś problemy z artefaktami, bronią czy kamerą da się znieść to non stop wpadanie pod tekstury i męczenie się żeby z pod nich wyjść to mega chujnia.
Ale pomijając kwestie płynności, bo na to mam zdecydowanie zbyt słabego kompa, kamperów pod teksturami i bugi to nawet fajnie się w to gra. No i z oślepianiem latarką też ciekawy pomysł :) Cały czas zastanawiam się czy robić preorder, ale chyba wezmę bo i tak niedługo trzeba będzie modernizować kompa.
Avatar użytkownika
jarkkko
 
Posty: 791

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron