BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Banciur » 08 sty 2012, 23:52

przylaczam sie fajtu lamuchy skilla do queja nie maja to czolgamy jezdzo !!!

;)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez ruffnecky » 09 sty 2012, 02:01

nie nauczyły się w kanterze timpleja to tera próbujo ;)
ruffnecky
 
Posty: 253

Postprzez Johnny! » 09 sty 2012, 02:17

:lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez fob » 09 sty 2012, 18:40

Banciur napisał(a):(...) lamuchy skilla do queja nie maja to czolgamy jezdzo !!!

;)

:scri:
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Postprzez Chaser » 10 sty 2012, 23:43

Nie ma takich ludzi.
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Johnny! » 11 sty 2012, 04:40

Kurwa groteskowosc tej wypowiedzi jest niemozebna :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Chaser » 11 sty 2012, 22:30

Dziś rekord - K/D: 36/2 i blisko 10 tyś. punktów :kra:
Zwinne BWP rulez :dnb:


Zaraz reedya przyjdzie... :lol:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez bobby_bobby » 12 sty 2012, 19:53

accuracy 600.0% :wulkan:
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Postprzez Structural » 12 sty 2012, 23:00

Rokkyu napisał(a):
Chaser napisał(a):Nie ma takich ludzi.


Są, znajomy (na PSN: xMAFIA_PLxDJ) gra "normalnie" (tzn ma SPM 5x wyższe niż ja), a oprócz tego robi Tunguską wyniki typu 90:0 albo 100:2 (całkiem niedawno)... Po prostu kradnie obrońcom Tunguske i kosi aż ktoś MCOMów nie wysadzi. :lol:

Wreszcie DICE postanowiło zabrać głos w sprawie, która pali każdego grającego online w Battlefield 3. Tak, poruszony został temat VoIP, który od premiery gry jest totalnie spieprzony i gra która stawia na współpracę jest w tym aspekcie niegrywalna. Tym razem głos zabrał Tomas Danko, VO Producer w DICE...
Damko pokusił się o krótki komentarz:
Jedyne co mogę powiedzieć, że łatka, która ukaże się w przyszłym miesiącu na pewno naprawi działanie VoIP, więcej szczegółów na razie zachowam dla siebie.
Ponadto znalazłem poprawkę, która naprawia działanie klaksonu w pojazdach, ale nie wiem kiedy zostanie wydana.
Szkoda, że tak długo musieliśmy na to czekać. A, lag input także jest naprawiany, ale nie wiadomo czy zostanie poprawiony w najbliższej łatce.


Chuj z voice chatem, NAPRAWIĄ KLAKSON! :hern:



nie wiem jak reszta ludzi z tej ekipy ale jeden typek z tego całego MAFIAxPL to niezły lamus http://battlelog.battlefield.com/bf3/us ... PLxMICHAL/

na maxa oszukuja niektóre kurwiszony tak samo ten "kolozpolski" ktoś ich ostatnio przyłypał jak na respawnie sobie jakieś machloje odpierdalali.. dziwie sie takim pojebom musza mieć zjebany lajf że naprawiaja robota przez cała gre żeby chociaż tam być 'kimś'.. zwykłe pedały dowartościowywać sie przez gierke ja pierdole :lol:





Zirds napisał(a):tworcy gry flower tworza gre Journey na ps3

o to gameplay z oryginalnym ost http://youtu.be/AeuV9vM44sw

:dnb: :dnb:

nius sprzed... conajmniej roku :)
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Structural » 12 sty 2012, 23:50

to takie krótkie pytanko tylko... PO CO IM TO?
jakby jeszcze jakiś hajsik na tym trzepali to bym kumał, ale takto nichuja
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez bobby_bobby » 13 sty 2012, 12:17

Michał ogólnie spoko, jak trzeba to też normalnie umie pograć, ale ma swoich kolegów z DAR, z którymi sobie nabija punkciki, kto co lubi

DJ za to śróbuje kille i ratio grając non-stop rusha na kanałach, podpierdala obrońcom tunguskę i zaczyna się sieczka, każdy ma swoje sposoby
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Postprzez sushilabel » 13 sty 2012, 13:09

to sa raczej gwiazdki za sluzbe jak pułkownik i możesz ich mieć max 99.

zobacz sobie na pierwsza 10 rankingu.

może kiedyś uda mi się wbic ostatni level. brakuje mi tylko ok 23 mln pkt :lol:
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Postprzez freesssbee » 13 sty 2012, 13:41

Zirds napisał(a):
Chaser napisał(a):Dziś rekord - K/D: 36/2 i blisko 10 tyś. punktów :kra:
Zwinne BWP rulez :dnb:


Zaraz reedya przyjdzie... :lol:


no moj rekord to bylo 28/4 na jednej mapie

a na drugiej ok 22 tyś pkt

i to wszystko za pomoca RPG/SMAW



nie robcie z siebie bambusow. wydaje wam sie ze to duzo?

bwp, tanki i rpg = kurwa dzieciaki nauczcie sie grac wreszcie w BFa
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Johnny! » 13 sty 2012, 16:03

Jprdl zamiast grać jakoś inteligentnie, roznymi strategiami to napierdalaja rakietami na metro przy b albo inne wspomniane historie jakby statsy były głównym sensem gry. Pojebani ludzie.
Ze mnie kumpel sie śmieje ze gra krócej a juz jest ileś poziomów wyżej, ale ja mam wyjebane - czasem np cała rundę namierzam pojazdy soflamem a z tego kokosów nie ma.

Btw - jakieś wskazówki odnośnie latania a konkretnie unikania namierzanych rakiet? Fajnie mi sie fruwa ale zwykle krótko :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez freesssbee » 13 sty 2012, 16:09

flary i wznosisz sie jak najwyzej, chyba ze kolo nad toba to juz lipa.
pozniej ze skilem na heli masz ulepszenia typu maskowanie radar itp
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Chaser » 13 sty 2012, 23:25

freesssbee napisał(a):
Zirds napisał(a):
Chaser napisał(a):Dziś rekord - K/D: 36/2 i blisko 10 tyś. punktów :kra:
Zwinne BWP rulez :dnb:


Zaraz reedya przyjdzie... :lol:


no moj rekord to bylo 28/4 na jednej mapie

a na drugiej ok 22 tyś pkt

i to wszystko za pomoca RPG/SMAW



nie robcie z siebie bambusow. wydaje wam sie ze to duzo?

bwp, tanki i rpg = kurwa dzieciaki nauczcie sie grac wreszcie w BFa

:wulkan: :wulkan: :wulkan: :dnb:
Jak uważasz, że sens gry na zasadzie symulatora współczesnej wojny/bitwy wojennej to tylko pistolety i karabiny maszynowe, to wróć do Counter Strike-a :lol:
A skoro już sie dojebałeś do mnie - Nie gram dla wyników, ale (gdybyś kurwa nie wiedział :lol: ) sensem gry jest zdobyć i utrzymać bazy, przeżyć rozgrywkę i zabić przy tym jak najwiecej wrogów i ostatecznie wygrać rozgrywkę. To wszystko przy okazji generuje wynik i ilość punktów. Jak zdobyłeś dobry wynik to znaczy, że dobrze nacierasz. Wynik 36/2 (na xboksie), uważam jest ponadprzeciętny i żadko w ogóle u innych takie widzę, wiec sie jaram.


Ja pierdole, że też muszę Ci tłumaczyć sens gry :delta:
A bwp-kami i czołgami też trzeba umieć jedździć

Tehnik napisał(a):(...)akby statsy były głównym sensem gry. Pojebani ludzie.


To samo co wyżej ;)


Tehnik napisał(a):Jprdl zamiast grać jakoś inteligentnie, roznymi strategiami to napierdalaja rakietami

Następny tekst roku :lol: :dnb:
Myślisz, że wystarczym, że staniesz na środku mapy i wystrzelisz RPG, żeby kogoś zabić? :lol:
Nie chce być drugi imazu, ale wydaje Ci się, że na prawdziwej wojnie tylko z broni maszynowej strzelają? :lol:
Ogólnie rzecz biorąc - bez względu na to, jakie podejmujesz działania, to zawsze jest to jakaś strategia. Na metro gram medykiem teraz, ale przyznam, że nakurwiałem RPG... bo jest to skuteczna strategia.

... ale patrząc z twojej strony, to wychodzi na to, że jesteś ten ostatni co ma jakieś sensowne strategie... bo jak wqrwiają Cię goście, co robią zapore z RPG-ów, to pewnie giniesz przy każdej próbie jej złamania i nie umiesz pomyśleć jak zadziałać inaczej :P Sorka, ale takich gości sam napotykam na metro i jak widze tych kozaków z przeciwnej drużyny co za każdym razem podchądzą w to samo miejsce, pod ogień i giną raz za razem, to śmiać mi się chce :lol: Zero strategi kurwa, biegną bo chuj... może tym razem sie uda :lol:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez freesssbee » 14 sty 2012, 12:26

jebany noob z ciebie gosciu :)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez kzk » 14 sty 2012, 12:36

no tak, prawdziwy GRACZ lata tylko z pistoletem :lol:

Chaser 100% poparcia z mojej strony.
kzk
 
Posty: 1561

Postprzez Johnny! » 14 sty 2012, 13:21

każdy gra jak lubi Chaser, a ja pisałem odnosnie tych debili nabijajacych statsy reperujac robota czy calych klanow walacych m320 w ciasnym tunelu itp

ale jak juz tak cie to zabolalo - owszem uzywa sie na wojnie roznej broni i po to tez jest ona w grze ale jak rozgrywka zaczyna coraz czesciej wygladac tak ze jest zapora z rpg i granatow + sciana tego samego od atakujacych to odechciewa mi sie grac,bo wlasnie cala ta roznorodnosc idzie w pizdu. i niech mi ktos powie ze sluzy to czemukolwiek innemu niz nabijanie statsow - bullshit. moze upieksza to rozgrywke? i dont think so.

dlatego fajne sa otwarte mapy, na nich ciezej jest tak zjebac rozgrywke. inna sprawa że nie wiem - chyba w arme albo cos takiego trzeba by grac zeby nie trafiac na typow zywcem z counterstrikea albo innej rocket areny wyciagnietych

aha i Chaser - spędziłem "na nogach" dużo czasu w tej grze wiec nie pisz mi tu farmazonow o staniu na srodku mapy i waleniu z rpg prosze cie.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez freesssbee » 14 sty 2012, 16:43

łby gdzie jest napisane, ze tylko ganem. to jest gra zespolowa do chuja, ktorej sensu jeszcze nie odnalezliscie ewidentnie...

kretyn, ktory zlapal gre w lape i od poczatku siedzi w pojazdach nie bedzie mnie pouczal jak sie jej uzywa.

chwalicie sie statami, ktore mialem 4lata temu w bc1, kozaki.
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez The Mr R » 14 sty 2012, 21:39

BF3 ma jednego wielkieeeeeeeego buga...








































nie działa na xp :marv:
The Mr R
 
Posty: 149

Postprzez Johnny! » 14 sty 2012, 21:54

Ani na pegasusie. Deal with it.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez UMBA » 14 sty 2012, 22:04

Zirds napisał(a):
Rokkyu napisał(a):Nie wiem po co ta spinka, każdy gra jak lubi. Jeśli komuś przeszkadza wąskie gardło na Metrze albo Bazarze to niech tam nie gra.


ba

a ogolnie tylko jednej mapy nie lubie tj WAKE

no kur.. no jakos nie moge jej zdzierzyc


co prawda gram w bf 2 ale WAKE to moja ulubiona :D

Tehnik napisał(a):ale jak juz tak cie to zabolalo - owszem uzywa sie na wojnie roznej broni i po to tez jest ona w grze ale jak rozgrywka zaczyna coraz czesciej wygladac tak ze jest zapora z rpg i granatow + sciana tego samego od atakujacych to odechciewa mi sie grac,bo wlasnie cala ta roznorodnosc idzie w pizdu. i niech mi ktos powie ze sluzy to czemukolwiek innemu niz nabijanie statsow - bullshit. moze upieksza to rozgrywke? i dont think so.


z tego powodu zazwyczaj rezygnuje z gry Karkand :?
Ostatnio edytowano 14 sty 2012, 22:30 przez UMBA, łącznie edytowano 1 raz
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez Banciur » 14 sty 2012, 22:22

w sumie jak quejkowcy chcieli pogadac to mieli wlasny temat - kosolowcy od bf3 nie umiejo !!!! ;)

Gra ktos w l4d versusa ? Bo spodobał mi sie
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez The Mr R » 14 sty 2012, 22:24

Banciur napisał(a):w sumie jak quejkowcy chcieli pogadac to mieli wlasny temat - kosolowcy od bf3 nie umiejo !!!! ;)


Bo to konsolowcy.
The Mr R
 
Posty: 149

Postprzez Structural » 15 sty 2012, 01:15

Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Johnny! » 15 sty 2012, 03:36

Structural napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=Vde93bn6kxk&feature=related


kurwa mac heavyweight :lol:

Hahahahahahaha :lol: :dnb:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Chaser » 15 sty 2012, 14:44

freesssbee napisał(a):jebany noob z ciebie gosciu :)

Ehehehe, zabawny jesteś :) Im więcej używasz tego określenia, tym bradziej jestem przekonany, że nie masz pojęcia co znaczy ;]


Tehnik napisał(a):każdy gra jak lubi Chaser, a ja pisałem odnosnie tych debili nabijajacych statsy reperujac robota

A to przepraszam :)

Tehnik napisał(a):(...)ale jak rozgrywka zaczyna coraz czesciej wygladac tak ze jest zapora z rpg i granatow + sciana tego samego od atakujacych to odechciewa mi sie grac,bo wlasnie cala ta roznorodnosc idzie w pizdu.

No nie wiem tehnik... ja jakoś nigdy nie mam z tym problemów. Jak widzę zaporę z RPG-ów, M320 u przeciwnej drużyny, to poprostu nie ładuję się pod ogień. Cierpliwie obserwuje, analizuje sytuacje na mapie i dopiero wtedy podejmuje działania. Tak jak wspominałem wcześniej - na metro biegam sobie teraz innymi specjalizacjiami, ale kiedy ładowałem z RPG-ów, to powiedz szczerze - dlaczego miałbym odpuścić przeciwnikowi który ładuje mi się pod ogień? :lol: Z twojego i fresbiego podejścia wnioskuję, że żeby nie być rzekomym noobem powinienem zabić jednego przeciwnika, po czym sie wycofać, żeby móc stoczyć z nim pojedynek rewolwerowców :lol: albo najlepiej dać się zajść od tyłu...

freesssbee napisał(a):łby gdzie jest napisane, ze tylko ganem. to jest gra zespolowa do chuja

Dzięki za cynk ;]

freesssbee napisał(a):kretyn, ktory zlapal gre w lape i od poczatku siedzi w pojazdach nie bedzie mnie pouczal jak sie jej uzywa.

Ej, czy jemu naprawde się wydaje, że siedząc w czołgu nie można grać zespołowo? :lol: :dnb:
freesssbee... widzę że zaściankowy oldschool-owiec z Ciebie :azbest:

freesssbee napisał(a):chwalicie sie statami, ktore mialem 4lata temu w bc1, kozaki.

O paczcie jaki wyniosły :lol: :dnb: Jakoś trudno mi w to uwierzyć, skoro w BF3 masz ujemne K/D ratio, mistrzu :azbest: Dziewiątka pod orzełkiem nie czyni z Ciebie zajebistego gracza.

PS: Nazwałeś mnie kretynem, więc z tobą nie będe dalej rozmawiał.
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Postprzez Johnny! » 15 sty 2012, 23:26

Chaser napisał(a):
Tehnik napisał(a):(...)ale jak rozgrywka zaczyna coraz czesciej wygladac tak ze jest zapora z rpg i granatow + sciana tego samego od atakujacych to odechciewa mi sie grac,bo wlasnie cala ta roznorodnosc idzie w pizdu.

No nie wiem tehnik... ja jakoś nigdy nie mam z tym problemów. Jak widzę zaporę z RPG-ów, M320 u przeciwnej drużyny, to poprostu nie ładuję się pod ogień. Cierpliwie obserwuje, analizuje sytuacje na mapie i dopiero wtedy podejmuje działania. ...... Z twojego i fresbiego podejścia wnioskuję, że żeby nie być rzekomym noobem powinienem zabić jednego przeciwnika, po czym sie wycofać, żeby móc stoczyć z nim pojedynek rewolwerowców :lol: albo najlepiej dać się zajść od tyłu...
nie rozumiemy się. jeśli wiekszosc osob na serwerze napierdziela tylko granatami/rpg/m320 to co tu analizowac? wiadomo ze na takich nie pojdziesz z karabinem. mi chodzi o to ze (moze ja mam pecha i na takie serwery trafiam) ze kiedy wiekszosc osob na serwerze tak cisnie to nie masz za bardzo opcji inaczej niz oni leciec - jesli wlazles miedzy wrony... oczywiscie mozna alt-f4 i nastepny serwer ale co jak znow na to trafisz? krotko po premierze czy w trakcie bety gra wygladala ciekawiej, to ostatnio widze jakis zmasowany atak bezsensownej rozgrywki.
i nie pisze zeby latac z pistoletem czy karabinem tylko, ale zeby nie ograniczac potyczek do tego kto ma wiecej szczescia w rzucaniu granatem itd
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez UMBA » 15 sty 2012, 23:58

to jest zwiazane z brakiem poszanowania "zycia" w grze spowodowane szybkimi spawnami

jak gram w Americas Army to 5 razy zastanowie sie zanim cos zrobie bo smierc wiaze sie z tym ze musze odczekac okolo 4 min do konca rundy

jednak sa to 2 rozne gry i battlefield zawsze taki bedzie bo tam rozgrywka polega na utrzymaniu flag i to jest mala wada ciasnych map

za to rozgrywka na otwartym terenie jest wysmienita :)
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości

cron