BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: Battlefield 3

Postprzez RVerbal » 10 mar 2012, 23:08

nareszcie, dzięki! :dnb:
(to mój ostatni post tutaj)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 12 mar 2012, 14:36

:dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez sushilabel » 12 mar 2012, 14:45

jebany Skyrim, w ogóle nie chce mi sie beefa odpalać :twisted:
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 12 mar 2012, 19:12

mam zajawke zagrac w to ale nie mam czasu. za duzo bf'ka :jazda:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 13 mar 2012, 12:08

Trailer nadchodzacego DLC



:dnb:

sieka jak skurwysyn, uwielbiam walke wewnatrz budynkow. rozpierdol gwarantowany :dnb:

ed: oczywiscie tydzien wczesniej na PS3 :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 13 mar 2012, 15:04

jeśli nie osłabia odłamkowej w KAŻDYM shotgunie to na pewno tego dodatku nie kupie... za to drugi w kolejności zapowiada sie soczyście :slayer:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 13 mar 2012, 16:30

juz tam przemykaly typek z MK3A1 i frajer z RPGiem :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 13 mar 2012, 17:21

wreszcie te wszelkie giwery krótkolufowe i szotgany będą miały rację bytu nie tylko na Metro ;) ciekawe ciekawe
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 14 mar 2012, 01:27

nie wiem. jebac to

obczajcie jakie flejmy ida na batellogu

http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 4810350/4/

rokju co ty tam robiles ? :lol2: JSP dostaje pocisk za szpiclowanie do EA :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 14 mar 2012, 22:22

przeprosiłem się z M16A4/A3 i wracam powoli do gry :) jutro wieczorkiem na Ognistej Burzy będę spuszczał łomot :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 15 mar 2012, 02:12

na tej mapie chcesz grac assult'em? :crazy:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 15 mar 2012, 04:29

przecież nie mogą wszyscy latać z bazookami ;)

póki co czekamy na nowego patcha, a tymczasem...:

Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez sushilabel » 15 mar 2012, 13:04

No co Ty, nie ma to jak obłożyć jeepa C4 i wjebać się nim w czołg :D ja na tych mapkach też często lubie grać assaultem, chyba, że w przeciwnej drużynie lata ktoś ogarnięty w heli.
Avatar użytkownika
sushilabel
 
Posty: 8329
człowiek Nie

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 17 mar 2012, 12:59

do konsolowców, pobierzcie sobie jeszcze raz B2K z PSS z gry czy z pss bezposrednio, sa usuniete problemy z mg36 i L96.. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 22 mar 2012, 14:06

te pojebane ustawki :lol:

musze w koncu dokonczyc mortar 4 kile mi zostaly, na 5 min wejde na rasz bazar. tam sie szybko zdobywa na drugiej bazie ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez zolwik » 24 mar 2012, 11:55

Zirds napisał(a):Obrazek


Da się grać w BFa nie będąc noobem? Cóż takiego trzeba robić, bo mam wrażenie że opisem noobów wyczerpałeś możliwości :jazda:
Przypomina mi to nagonke w SC2 na cheeserów którym tak naprawdę wystarczy pokazać, że są nieskuteczni aby sami zrezygnowali z głupich zagrań :)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 24 mar 2012, 12:32

dobra we wtorek pacz

zapowiedz i fixy

http://blogs.battlefield.com/2012/03/ga ... come-soon/

jebane usaski sie skoncza :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 24 mar 2012, 17:51

kurwa już nawet patche ps3 dostaje wcześniej :lol: paranoja, jebane dice.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 26 mar 2012, 15:04

rokiu selfpwnage :lol:

opcja priv serv jest dla naszego klanu priorytetem ze wzgledu na spora liczbe meczy klanowych. co najlepsze mozna je wynajmowac od 1h do kilku miechow. a abonament spada wraz z dlugoscia umowy :]

Tehnik napisał(a):kurwa już nawet patche ps3 dostaje wcześniej :lol: paranoja, jebane dice.


ja tam sie ciesze :lol2: jutro wam opowiem jak sie gra :]

btw jebac frajerow z USAS i EagleEye :jazda:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 27 mar 2012, 10:43

Wreszcie pacz leci na dysk :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 27 mar 2012, 12:37

dopiero pozniej pobiore, ale:

Lewus_200720 napisał(a):Dobra patch ma ponad 1 gb wielkości. W sklepie pojawiło si rent a serwer cen są w zależności od czasu wynajmu. Opcje to 1/7/30/90. Cena za 30 dni to 89 zł, 90 dni to wydatek 219 zł. Sprawdziałęm USAS'a, na frag ammo strzela zdecydowanie wolniej. Jednak wg mnie dalej jest za mocny i na bazarze ze 3 osoby latał z tym co najmniej. Trzeba pobrać ponownie B2K, bo nie można używać broni ani grać na tych mapkach.
Gra bez AA wygląda deczko gorzej. Jednak pograłem parę minut i nie sprawdziłem czy faktycznie niweluje to input laga.
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 28 mar 2012, 11:46

wczoraj gralem 1k tiketow No USAS, pieknie...

celowanie zjebali troche, ale poza tym jestem zadowolony. lepiej mi sie biega, jezdzi, lata. wkurwia tylko, ze czolg jest na 2 rpgi tak samo jak typ, ktorego nie trafisz bezposrednio w korpus :lol:

ED: nie srajcie sie klawiaturowcy, jutro macie pacza :arrow:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 28 mar 2012, 21:58

ładnie ich pojebało - teraz można w Originie sobie kupić czy tez odblokować za hajs przedmioty róznych klas itp - to gdzie tu sens zdobywania kolejnych poziomów? ta pazerność już im mózgi wypala chyba :<
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 31 mar 2012, 19:49

no kurwa świetny patch, pierwszy raz odpalilem, nawalalem headshoty jak natchniony snajpereczką, nie minęło 10 minut i "bf3.exe nie odpowiada" :evil: well done dice, ostatnio mialem cos takiego w listopadzie.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 01 kwi 2012, 21:01

z kolei dla mnie patch totalnie spierdolił gre.. o ile wcześniej trzeba było wjebać we wroga pol magazynka 30 strzalowej pukawki, tak teraz niekiedy schodzi cały... definitywnych headshotów jak nie było tak nadal nie ma, no bo w co może dostawać koleś któremu wystaje zza osłony tylko łeb? a może po prostu w tej grze łeb też jest traktowany jak konczyna albo inna czesc ciala ktora tez wymaga odpowiedniej ilosci hitów zeby zdechł.. tyle że od zawsze w grach headshot uśmiercał po JEDNEJ kulce - tutaj jak widać po 2-3...
inna sprawa: PECH. naobiecywali wyeliminować problem PECHÓW w absurdalnych okolicznościach. tez nie zmienili i giniesz sobie od pustego jadacego jeepka albo spadającego wraku flankera lub śmigła...
kolejny absurd - moc SMAWów i granatników.. z jednej strony wystarczą 2-3 rakiety żeby rozkurwić czołg, a z drugiej pocisk z bazooki trafiający w ścianę przy ktorej stoi przeciwnik jedynie go kurwa łechta krzyżykiem trafienia i zabiera pewnie z 30% zdrowia więc defakto żeby wyeliminować typa trzeba użyć tyle samo bombek co na pancerny czołg.. nice one
z granatnikiem też dzisiaj miałem niezłe przeboje, jakiś kolo kampi sobie w rogu mapy przy ściance no to jeb granatnik w jego strone odruchowo - mowie bede sie bawił z pistolecikiem to jeszcze mnie zajebie. polecial granat - pokazuje sie krzyżyk zamiast killa. już lekko wkurwiony puszczam drugi granat - kurwa to samo zjebany KRZYŻYK. myślałem że oszaleje jak po trzecim granacie gościu mnie zajebał.......
no i przepiękne respienie... miał być koniec z respieniem się w bliskiej okolicy wroga. no i chuja jest bo kilka razy na sekwanie koleś zrespił sie tuz za moimi plecami w garażu na A czy w bramie na C.
co do czołgu to też zajebiście go usprawnili, teraz nie dość że jest o połowe mniej wytrzymały to palnik działa 3 razy wolniej, flary w helikopterach miały od patcha działać na pociski kierowane laserowo z czołgu - oczywiscie też sie nie wywiązali...
następna kwestia - reanimacje.. jak były problemy z podnoszeniem tak są..
usas miał mieć zredukowaną ilośc amunicji w magazynku co by pojeby przestały z nim nagminnie latać i jebać na oślep - bez zmian, jak było 11 tak nadal jest tyle samo...
ze stingerem nadal jest problem z namierzaniem, na szczycie latał 20 metrów ode mnie i zanim namierzanie w ogóle łaskawie 'zaskoczyło' to już sobie zdążył spierdolić za budynek.
nie no wiadomo że słabej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy, a dobry koń i po błocie pójdzie, nie jestem wszak w tą gre na poziomie dobrym, nie wiem nawet czy na średni sie załapuje, ale kurwa po tym niby 'naprawczym' patchu zmiany na gorsze są tu widoczne po pierwszej godzinie grania...
jestem ciekaw jak aktualizacje ocenia bobby i reszta zgraji kozaków z kosmala, deadmau i jechem na czele...
mój brat też narzeka, chociaż pewnie pierdoli bzdury bo jak można narzekać grając takie mapy... http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 304553479/
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 02 kwi 2012, 12:57

zgadzam sie z powyzszym, plus jeszcze sprawa claymore i c4, ktore znikaja po smierci, ale zostaje ammo i apteka :rotfl: nie kminie, jaka jest w tym logika :?:
duza zmiana jest w sterowaniu jet'ami, latwiej ogarnac poruszanie sie w nich.
pozytywne zmiany to an94 i G3. m320 - teraz nazywa sie G20 :lol: uzywam tylko smoke'a
przygwozdzenie wchodzi co chwile, tak samo kile z hendgana.

i o co kurwa chodzi z tym mozdzierzem? nigdzie go nie moglem postawic???
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 02 kwi 2012, 21:24

Dustrialcore napisał(a):mnie wkurwia to, że trzeba puszczac zblizenie przy wymiane rakiet w smawach i rpgach oraz granatow w m320
kiedys bylo tak ze trzymales namierzanie (zblizenie) caly czas i on automatyucznie ci wymienial pocisk, a teraz trzeba puscic sam wymieni i jeszcze raz

men, ja wiem że BF3 to nei symulator, ale bez przesady żeby rakiety przeładowywać bez odsuniecia celownika od oczu :lol:

patch jest dziwny, czołgi rzeczywiście trochę przesadzili, tymczasem nadal zabicie typa nie przełączając na kartacz jest pojebanie trudne jesli wcelujesz lekko obok. musze polatac innymi klasami bo teraz snajpera troche chce podciagnac ze statsami wiec nie wiem do konca jak te zmiany w giwerach sie przedstawiaja, zdazylem natomiast zauwazyc ze jak ktos jest nieco lepiej oblatany (nomen-omen) ze smiglowcem szturmowym to potrafi przez pół rundy siac porzogę na planszy tak ciezko go strącić - no to balance my ass dice jak tak to ma wygladac. ale L96 strzalem w glowe zabija natychmiast, a tez pare razy zabilem gosci jednym strzalem w klate dostajac za to pelne 100pkt, to nie wiem czy to jakis blad czy ktos wczesniej ich podgryzl a ja jako "wykanczajacy" zebralem pełną pulę punktów.

o PECHu to juz nawet mi sie nie chce pisac, ni chuja nic z tym nie zrobili.

zauwazylem jeszcze cos niepokojącego - jakby lagi sie powiekszyly, pomimo grania na serwerach z niskim pingiem, czasem przesuwa mnie pare metrow do tylu jak gdzies biegne, a czasem kolesie znikaja z celownika i teleportuja sie iles metrow dalej - co to kurwa byl za pomysl zeby obsluga obrazen i reszty mechaniki sieciowej nie byla po stronie serwerów, tylko częściowo po stronie klienta - dosyc ze powoduje to sytuacje ze pomimo spierdolki "za węgięł" w trakcie ostrzału nagle giniesz, to jeszcze jest to powodem przez który istnienie wszelkich aimbotów jest w ogole możliwe. ponownie - well done dice.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 02 kwi 2012, 23:47

freesssbee napisał(a):zgadzam sie z powyzszym, plus jeszcze sprawa claymore i c4, ktore znikaja po smierci, ale zostaje ammo i apteka :rotfl: nie kminie, jaka jest w tym logika :?:
duza zmiana jest w sterowaniu jet'ami, latwiej ogarnac poruszanie sie w nich.
pozytywne zmiany to an94 i G3. m320 - teraz nazywa sie G20 :lol: uzywam tylko smoke'a
przygwozdzenie wchodzi co chwile, tak samo kile z hendgana.

i o co kurwa chodzi z tym mozdzierzem? nigdzie go nie moglem postawic???


co do c4 znikających po śmierci to chyba jedyna dobra poprawka w tej calej aktualizacji. zmiany z claymorami natomiast nie popieram tym bardziej że mapy duże a ginie sie często.. tryb hardcore na metro, bazarze czy sekwanie nie ma sensu, co runde zaliczasz z 5 zgonów z ręki 'kolegi' z teamu. z wyjątkiem klanówek pewnie, nie wiem nie gram..
z tym przelicznikiem Rokju mnie załamaleś, caly czas sobie tłumaczyłem że może te hedszoty to po prostu jakis wytwor mojej chorej psychiki, że może tak naprawde gość dostaje w ramie/bark/szyje czy cokolwiek, a nie że te kurwy JAWNIE zrobili z głowy pancerna cześć ciała :crazy: ten dmg też sie różni w zależności z jakiego dystansu poszedł pocisk, czy stałeś, leżałeś, biegłeś wiec tak naprawde jakby sie dobrze postarać to by dopiero piąte albo i szóste trafienie w łeb uśmierciło :|
ale już naprawde przymykam oko na te zjebane niedopracowania i błedy i choćbym sie chciał w koncu jak najmniej wkurwiać, godzić z tym że czasem sie jednak ujebie mniej razy niż ciebie, to jakaś kurwa musi ci zepsuc humor i jak już najebiesz troche na plusie to cie wypierdoli jakiś cwel z serwera (już chyba z 3 raz w ciagu 2 dni) http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 357072947/ nie wiem na wejściu nie pisało nic o żadnych zakazach, nie było zastrzeżeń co do broni czy pojazdów, usasa też od dawna nie używam, przejałem pare flag, rozjebałem kilka LAVów to jakiś dzieciak musiał sobie ulżyć i mnie wypierdolić :lol:
kolejna chujowa strona tej gry, pamietam jak mi ziomek przewijał że w CS'a to było na porzadku dziennym, jak admin albo jego koledzy przegrywali to często wypierdalali paru niewygodnych graczy.. chyba trzeba nadal grać na tych serwerach dice tylko coś ich mało ostatnio widać w szukajce. i nie pisałbym gdyby to mi sie trafiło pierwszy raz wiadomo...
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 03 kwi 2012, 12:23

myszka, joystick lotniczy i kiere do pojazdow naziemnych :dnb: pojebalo tych pecetowcow

ja lubie te serwery z prostego wzgledu, jest wiecej tiketow. nie lubie szturmu, bo jak slaba druzyna to konczy sie w 10 minut. wole Flagi z uwagi na liczbe pozostalych frag'ow. i kiedy jest 400 to mecz trwa te pol godziny i jest git.

Czesto gram na tych serwach metro-bazar-seine, najlepsza grywalnosc. nabijam teraz 500tki do blach.

Structural napisał(a):najebiesz troche na plusie to cie wypierdoli jakiś cwel z serwera (już chyba z 3 raz w ciagu 2 dni) http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 357072947/


tez dolaczylem wczoraj na tej mapie do dedmausa i siemka, do momentu az mnie nie wyjebali z niego :lol: dedmaus kosi nie :lol: niebawem kosmale dogoni. lepszych kozakow na padzie nie widzialem poki co

a no i po drugiej stronie gral Maciek S Klanu. piekny nik, epicki po prostu bylem pod wrazeniem :lol: :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 03 kwi 2012, 18:31

W BC2 grają jeszcze w ogóle, sprawdzaliście może? Co raz bardziej myślę o przesiadce; nie wiem czy od samego początku, ale w momencie kiedy pierwszy raz w to zagrałem przez sieć (ok rok temu dopiero) gra robiła wrażenie dobrze wyważonej i dopracowanej, w której wszystko praży jak należy.. pewnie dlatego dałem się nabrać na BF3. Na długo przed premierą obiecywałem sobie, że kupie każde DLC jakie wyjdzie, na chwile obecną wstrzymuje sie z napychaniem kabzy tym partaczom i naciągaczom.
bojkotujmy lipe :)


p.s. zapomniałem jeszcze wcześniej dodać o kolejnej 'spełnionej' obietnicy tj. wykluczeniu posługiwania się MAVem jako windą. co prawda nie rozleciał mnie jeszcze tym szitem nikt po aktualizacji, ale pare razy widziałem już kampiących typów ze snajperkami w nieosiągalnych normalnym sposobem miejscówkach..
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron