BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 17 maja 2012, 09:48

Lata ktoś z UMP,AS Valem,PP2000.PDW-R,P90,PP-19?
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 17 maja 2012, 14:45

lata
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 17 maja 2012, 18:22

Structural napisał(a):lata



Ja się sprawdzają te giwerki u Ciebie? oraz jakie dodatki montujesz?
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 18 maja 2012, 17:06

dokladnie, na dalsze odleglosci sa snajperki :D bo nie powiesz mi, ze z LMG teraz kogos ubijesz na wiecej niz 50m :lol: moze tylko lezac z podstawka i acog x4. RPK i M27 imho do LMG sie nie zaliczaja to bardziej karabiny z extended magiem.

Chaser napisał(a):A ja dodam od siebie tyle w temacie, że pojebana jest ta opcja z serwerami na których są jakieś wymyślne zakazy :rotfl:


niby czemu? dla mnie bardzo spoko, wypierdalam nub'ow, ktorzy graja szotganem czy naparzaja na metrze z RPG. Jakies tam dodatkowe udziwnienia to faktycznie sa z dupy, ale opcja no shotguns/claymore/rpg jest mi na reke i mniej sie wkurwiam, w przeciwnym przypadku kikuje frajera ;]

Chaser napisał(a):W ogóle zauważyliście, że hardcore to już nie taki hardcore? Trzeba wjebać w kogoś prawie cały magazynek, żeby uśpić :(


chyba odwrotnie, albo u ciebie na xpudle tak jest. w HC giniesz praktycznie od jednego celnego strzalu, chyba, ze twoj ziomek cie dojebie pierwszy. zreszzta ze wzgledu na to ten tryb jest spierdolony, walka o pojazdy mnie rozjebuje.
zabijaja sie na respie jak pojebani. ty dostajesz defa a koles zero konsekwencji. po 2 co to za HC jesli jest radar, na ktorym widac typow :lol: w BC2 tylko na HC, a teraz to bez sensu sie zrobilo.

<neuro> napisał(a):Lata ktoś z UMP,AS Valem,PP2000.PDW-R,P90,PP-19?


z PDW ugralem juz na wszystkich setki, teraz 500tki. najlepsze jest MP7, pozniej P90 ze wzgledu na szybki przeladunek i RPM. PP19 ma maly dmg i dlugi czas reloadingu. PDWR jest dobry bo ma zwiekszone dmg w stosunku do pozostalych i pp2000 tez kozak bo maly odrzut w pionie. AS Val szybki, ale tylko z extended magiem, 20 kulek to jest chuja warte. UMP to samo co pp2000 tylko mniej nabojow.
PDW uzywam tylko dla Rekona na metro i bazar. Dla innych klas uzywam podstawowych broni z danego kit'a. Do wszystkich RDS, Laser, extended mag, jesli bez to tlumik plomienia.
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 19 maja 2012, 09:34

U mnie najbardziej sprawdzają sie obecnie u assaulta M16A3, technika M4A1. Innymi klasami nie gram, podziwiam wytrwałych supportowców co latają z dużymi krówkami skaczącymi jak skurwinsyn :D Te wszystkie bronie z kategorii GENERAL ogólnie jak dla mnie nie dają rady, co z tego że taki pp-19 czy p90 mają po 50 pestek skoro dmg mają na poziomie tych kulek pomarańczowych co sie używało za małolata w plastikowych pistolecikach.. Teraz widze ten cały AEK na topie, szybkostrzelny owszem ale tyle razy mnie zawiódł w sytuacjach 1na1 że odpuszczam go na zawsze.
Ogólnie odpoczywam teraz od BFa, nadrabiam kozaki obecnie Heavy Rain, później Uncharted 3, God of War 3, Batman Arkham City, MGS4.
Grał ktoś w Motorstorm Apocalypse troche dłużej ? Opłaca sie dać za to 8 pak?
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 19 maja 2012, 12:32

Panowie jak przełączyć AN na auto? :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 20 maja 2012, 17:21

Rokkyu napisał(a):
<neuro> napisał(a):Panowie jak przełączyć AN na auto? :roll:


Strzałka w dół.


Jak wybieram giwere?
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez <neuro> » 20 maja 2012, 18:56

:wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 21 maja 2012, 14:07

teraz polowa JSP biega z MP7 i P90 z tego co zauwazylem :D Rox.. szczegolnie wykurwiajacy jest Kris ze swoim czujnikiem, szybko zostal z tibagowany :lol: imho PKP ma obecnie najmniejszy odrzut z LKM, takze dla mnie najlepsza ze wsparcia a takie m249 to tylko napierdala w sufit kurwa :D

nie zgodze sie z tym, ze PDW sa slabe. uzywam ich do rekona i bez nich ta klasa bylaby totalnie bezuzyteczna dla mnie. imo P90 najlepsze, ze wzgledu na dmg, reload speed i rpm oraz liczbe pestek :D


Dustrialcore napisał(a):a kikujesz tez takich ktorzy sa lepsi od ciebie?

albo kikuja cie z zespolu bo im podjebales czolg albo hele bo ma dlugi resp i nie beda czekac na to zeby sie zrespila na nowo


nie no bez chamowy, nie jestem busterem zeby zostawiac samych nubkow i napierdalac na nich KD ratio. kiki za szotgany i dla typow ktorzy rozbijaja swoje pojazdy na respie.. serwer klanowy jest po to by grac klanowki glownie a nie nabijac punkty i swiecic statami na forach jak kolo z polski czy mafia dj
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 22 maja 2012, 15:23

tyle, ze technik nie ma broni powyzej 800rpm ;] wiec polemizowalbym. z asfaltem zgodze sie nie uzywam do niego pdw tak jak huligani na przyklad :]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 23 maja 2012, 11:22

wczoraj gralem jedna runde famasem z supresorem, tez daje rady nie tak jak wczesniej ale nadal ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Chaser » 23 maja 2012, 17:03

freesssbee napisał(a):
Chaser napisał(a):A ja dodam od siebie tyle w temacie, że pojebana jest ta opcja z serwerami na których są jakieś wymyślne zakazy :rotfl:


niby czemu? dla mnie bardzo spoko, wypierdalam nub'ow, ktorzy graja szotganem czy naparzaja na metrze z RPG. Jakies tam dodatkowe udziwnienia to faktycznie sa z dupy, ale opcja no shotguns/claymore/rpg jest mi na reke i mniej sie wkurwiam, w przeciwnym przypadku kikuje frajera ;]


Dla mnie to zabawa w kim dżong ila, jebana dyktaturka - Jak nie możesz sobie z czymść poradzić, coś Ci nie odpowiada, to zwyczajnie stawiasz prawo i tego zabraniasz... :lol: Dla mnie właśnie Ci wszyscy cwaniacy, to wyzwanie ;] Na wszystko jest sposób ;]
Ogólnie nie mam z tym ciśnienia, bo mam już listę z kilkoma ulubionymi serwami - all maps, no rulez.
... ale zwyczajnie mnie to śmieszy.

freesssbee napisał(a):
Chaser napisał(a):W ogóle zauważyliście, że hardcore to już nie taki hardcore? Trzeba wjebać w kogoś prawie cały magazynek, żeby uśpić :(


chyba odwrotnie, albo u ciebie na xpudle tak jest.

To możliwe, że na xpudle tak jest. Wiadomix - Wszyscy są na tych samych zasadach, więc bez spiny, ale trochę to bez sensu.

freesssbee napisał(a):imho PKP ma obecnie najmniejszy odrzut z LKM, takze dla mnie najlepsza ze wsparcia a takie m249 to tylko napierdala w sufit kurwa :D

Ja właśnie biegałem z m249, ale po tym co tu napisałeś wypróbowałem i jest kosiarka :D Przesiadłem się na stałe ;]

freesssbee napisał(a):wczoraj gralem jedna runde famasem z supresorem, tez daje rady nie tak jak wczesniej ale nadal ;]

No właśnie ja z famasem biegałem i mi to strasnie zbiło bo dla mnie była najlepsza :/
... ale na jakimś serwie była zasada "No F2000" i pomyślałem - oho, chyba jest na co się przesiąść :lol:
I faktycznie - jest chyba jeszcze lepsza niż pierwotny FAMAS ;]
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 25 maja 2012, 14:42

AEK i M16 dla asfalta :] teraz tylko 500tki wbijam wiec nie gram jedna bronia caly czas. stwierdzam, ze F2000 [z ktora biegam obecnie, jeszcze 90 kili do 500] z tlumikiem plomienia odrzut ma bardzo maly, to samo famas. plus grip i rds :dnb: obczajcie tlumik plomienia koniecznie jesli macie problem z odrzutem. HB tylko poteguje odrzut bo zwieksza predkosc wyjsciowa kuli i jest dobra do bursta czyli AN i KH

przekonalem sie z powrotem do A91, chociaz na maxa wkurwia mnie jej design ;]

jeszcze 4 karabiny u asfalta i technika i pozniej tylko PDW, LKM i snajperki do wbicia blach 8)

btw. wczoraj na bazarze, rekonem z P90 pociagnalem 6 typa na jednym magazynku i ostatni dostal kose. ubilem ponad polowe skladu snajperem lol
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 26 maja 2012, 19:08

nie wiem czy w ogóle zainwestuje w CQ, póki co na trailerach to wygląda jak jeden wielki deathmatch :/
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 29 maja 2012, 17:19



poza tym chyba 1ego sie nie pojawi, najpierw ma byc premium pozniej DLC
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 31 maja 2012, 17:50

nowy patch na początku czerwca, jest szansa że wsiadanie do czołgów znów będzie miało sens

http://blogs.battlefield.com/2012/05/bf ... -announce/
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 31 maja 2012, 21:51

niech lepiej kurwy jebane przywrócą publiczne servery za które każdy z nas słono zapłacił (online pass) bo już chyba wszyscy mają dosyć wypierdalania z gry przez adminów pedałów.
coś czuje że ta łatka też tylko ładnie wygląda 'na papierze' a znowu przy okazji spierdoli wiele dobrych rozwiązań.
aha no i ostatnia spluwa u technika z jaką dało sie jeszcze dobrze pozapierdalać czyli M4A1 piszą że zostanie spierdolona także nie wiem już czym grać panie premierze...
za ten premium przegiecie chuja lekkie skoro 60 euro, u nas sobie pewnie zaokrąglą do 3 stówek dziady jebane, 50% więcej niż za gre właściwą w dniu premiery czujecie co tupet...


nie no chyba jebe tą gre raz na zawsze, zajebiście mi sie żyje bez niej przez ostatnie 2 tygodnie :lol:
Heavy Rain zgniótł mi jajca, apokalipsa dogniotła jeszcze bardziej a nowy batman przypieczętowywuje wyjebaną lage na dice i ich kupsztala
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 04 cze 2012, 23:41

premium na pc 179pln

http://store.origin.com/store/eaemea/pl ... .249982800

już pędzę

chociaż jeśli ktoś wie że i tak kupi wszystkie zaplanowane dodatki to się opłaci
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 05 cze 2012, 18:15

Rokja nie wiesz czy da sie sprawdzić na jakich konsolach jest aktywowane dane konto?
chodzi o to że kiedyś nfsa dzieliłem na pięciu i za chuja nie wiem u kogo musze deaktywować profil żebym mógł u brata aktywować..
po 9 paczek mozna sie zrzucic jeszcze wszak nie jest to 60 euro
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 06 cze 2012, 22:56

Tam przy zrzutce na premium druga osoba traci tylko battlelogowe cuda typu reset statsów? Mam nadzieje że nie zrobiłem sie sam w chuja na jakieś konkretniejsze bajery kupując to na koncie brata :x
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 07 cze 2012, 19:46

śmichy chichy były a połowa ponad widzę na battlelogu premiumy wykupiła :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freqnasty » 13 cze 2012, 09:31

dobry jest, laser i mozna popierdalac jak z shotgunem tyle ze wali 300 rpm i kladzie na dwa strzaly z biodra w mid range. nerf bat inc
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 13 cze 2012, 15:07

Rokkyu napisał(a):Double XP event this weekend!

http://battlelog.battlefield.com/bf3/ne ... 220020096/



Criteria: All players, both Premium and non-Premium members
i na chuj mi to premium :lol:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freqnasty » 15 cze 2012, 16:54

na pc jest dzwiek ;>
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Ripcord » 16 cze 2012, 14:20

Proponuję moderacji zmienić nazwę działu z 'ogólne' na BATTLEFIELD
Ripcord
 
Posty: 3824

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Belzeboost » 16 cze 2012, 14:47

Whole forum should be called BATTLE FIELD 3.
This is really joke what's happening here.
This is nerd gaming forum. ? It's simple :rotfl: :

Nerd mods players scene is probably perfect for this. :rotfl: 111
BATTLEFIELD.FM

Seriously change those mods totally this is very funny what's happening here with their leads :rotfl:
This is just little tip from my heart. :jazda:
Avatar użytkownika
Belzeboost
 
Posty: 217
heavy metal and rock of freakin electronic music !!!

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 18 cze 2012, 19:18

tym sie rozni ps3 od xbox, mam wszystko wczesniej.

po paczu nie doswiadczylem bledu z dzwiekiem, na ktory wiekszosc zlorzeczy.

bronie kozackie, nie wbilem jeszcze eod bota, l96 i gunmasta bo ten tryb mnie wkurwia.. poza tym nareszcie aug i scar, fav z bc2.

i ten tryb dominacja jest jak w cod, czyli chujnia. zwykly cq na zlomowisku i git

polewan z tlumaczenia FORTECA DONIA i libera
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freqnasty » 19 cze 2012, 21:27

mam zrobione wszystkie i l86a2 to moj nowy ulubiony lkm, ale co kto lubi cnie ;)
z reszty wyroznilbym [oprocz m417 bo wiadomo ze rzadzi] acw-r , zajebiscie celny, jak jeszcze go buffna [ponoc robi za maly dmg niz mial] to bedzie niszczyl. reszta bez szalu, aczkolwiek musze pobiegac z jng-90, ale to chyba szybko nie anstapi
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 30 cze 2012, 15:23

poklikałem sobie trochę na bf3stats.com i jedna rzecz mnie zastanawia - jak to jest możliwe że najlepsi gracze mają headshoty ponad 3, a ścisła czołówka z ponad 4km? przecież te mapy są jednak dość małe, to trzeba chyba z jednego końca na drugi któejśz największych map przestrzelić i to tunelem powietrznym który nie zahacza o żadne budynki etc... już nie wspominając że przeciwnik oddalony o jakieś 900-1000m jest wielkości 3-4 pikseli...
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 30 cze 2012, 22:02

Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron