BATTLEFIELD 4

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 04 kwi 2012, 07:22

Dustrialcore napisał(a):
Tehnik napisał(a):
Dustrialcore napisał(a):mnie wkurwia to, że trzeba puszczac zblizenie przy wymiane rakiet w smawach i rpgach oraz granatow w m320
kiedys bylo tak ze trzymales namierzanie (zblizenie) caly czas i on automatyucznie ci wymienial pocisk, a teraz trzeba puscic sam wymieni i jeszcze raz

men, ja wiem że BF3 to nei symulator, ale bez przesady żeby rakiety przeładowywać bez odsuniecia celownika od oczu :lol:


nie, nie chodzi mi o to, bo zawsze bylo tak ze przy zmianie rakiet bylo odsuniecie celownika - zmiana rakiety i znowu celoownik, przy ciaglym wciskaniu prawego myszki, a teraz jest tak ze trzeba zwolnic prawy myszki zeby wymienilo rakiete. Poprostu przyzwyczailem sie i mi to pasowalo

a to nie zrozumiałem o co chodziło ;)

btw nadchodzi update battleloga umozliwiajacy podejrzenie sytuacje na serwerze przed dolaczeniem do niego - fajnie, skonczy sie wbitka na pol minuty przed koncem rundy, w wiekszosci przypadkow do druzyny przegrywajacej :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 04 kwi 2012, 15:04

Rokkyu napisał(a):Rok temu BC2 było naprawione, na początku ta gra miała większe bugi niż BF3, a w zasadzie to exploity. Burzenie budynku z M-COMem przy pomocy noża, pływanie motorówką lub czołgiem pod mapą, czy coś tak niezbilansowanego jak wysadzanie M-COMów czymkolwiek co wybuchało (co tez nagminnie wykorzystywaliśmy :lol: ). ;)



czyli jest jeszcze nadzieja... no nic, czekam do następnego pacza :x
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 04 kwi 2012, 23:20

Rokkyu napisał(a):Do następnego patcha, dobre. :lol:

cierpliwości uczył się od guru zen. albo dwóch :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 05 kwi 2012, 00:33

wcale mnie to nie zdziwi.


btw

Obrazek

:lol2: :lol2:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 05 kwi 2012, 13:20

stare, mialem w podpisie na drambasie ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 05 kwi 2012, 16:14

stare, ale nabrało nowego wymiaru po tym co się dzieje gdy klikniesz w www.dnb.pl obecnie ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 06 kwi 2012, 14:51

okurwa, nawet nie wiedzialem, ze opierdolili :lol:

chujowe jest to forum, jak delta dopracuje to spierdalam do niego, back to the oldschool :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 06 kwi 2012, 15:08

Tehnik napisał(a):
Rokkyu napisał(a):Do następnego patcha, dobre. :lol:

cierpliwości uczył się od guru zen. albo dwóch :lol:

no panowie, minęły 2 dni od waszych postów a tu już nowiny o kolejnym http://www.ps3site.pl/dice-zdradza-co-m ... d-3/105980

niby maja osłabić jeszcze mocniej szotgany, pewnie znów osłabią hurtowo cały arsenał w nagrode.. no nic pożyjemy zobaczymy ja tam wierze że będzie sie jeszcze w tą gre zajebiście kiedyś grało :dnb:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 06 kwi 2012, 15:13

luzik ziomek o 19 gramy mecza z Kompania Braci Lodz :dnb:

takze dostana baty jak wszyscy :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 06 kwi 2012, 15:19

no w PL nie ma szans raczej na kosmali deadmauów marków bobbych bazayów i innych szaleńców
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 06 kwi 2012, 21:56

co oni zrobili że typy potrafią kampić np przy skale tuż przy bazie rusków na zatoce omanskiej? albo jakis czas temu na firestormie gosc siedzial w helikopterze na jego ladowisku w basie us i kosil wszystkich robiacych respa w bazie - W T F ?!

oraz totalnie zjebane działanie Q czyli oznaczania celów - "klikam" na żołnierzach a ten mi nawija że pelotka, czołg i inne gówna
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 10 kwi 2012, 13:36

Structural napisał(a):no w PL nie ma szans raczej na kosmali deadmauów marków bobbych bazayów i innych szaleńców


wbijaj do nas :arrow: wczoraj gralem HC Bazar z SCU wieczorem, masakra stary... zamieszanie, rpgi, granatniki. a i tak ich rozjechalem rekonem w polowie meczu wchodzac :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 11 kwi 2012, 17:06

nie wiem, nie sledze, ale przegrali pewnie tak jak zwykle :lol2:

btw dzisiaj 6 nas rozwalilo wasz serwer 2 razy :dnb:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 209085183/
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 12 kwi 2012, 12:06

u was tez bylo nie tak zle, domino kristof biszkopt

natomiast, u nas wzrosla liczba nowych czlonkow o kaprala, baro, m4rio i imukath :twisted: szkoda, ze konsola daje tak male mozliwosci do gabarytow map. wtedy bysmy grali calym klanem po jednej stronie :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 12 kwi 2012, 16:00

mogę Wam poopowiadać jak to jest na 64osobowych mapach :lol:

w sumie - jak śmigała beta, na pc można było nawet robić 128 osobowe serwery - ciekawe czy nadal można taki myk uskutecznić?
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 12 kwi 2012, 16:04

właściwie nie wyobrażam sobie metra, sekwany, bazaru, demawendu na 64 osoby :crazy:
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 13 kwi 2012, 12:46

to sie okaze, dzis mecze z vVv i LoD takze bedzie ciezko tym bardziej, ze jeden po drugim i w sumie 10 map po 200% tiketow ;]

nie widzialem jeszcze duzego CQ na Wake Island?

chodzi ci o to, ze jest teraz wiecej flag?
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 13 kwi 2012, 17:06

nawet jakby do kazdej rundy na wake dodawali azjatke ktora opierniczała by gałe, to i tak byla by najchujowsza mapa w grze ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 14 kwi 2012, 11:55

ta, wez mnie nie denerwuj. jakie pizdy tamtejsze mody i adminy, dostalem temp bana bo im pocisnalem na publiku, ze sa nieobiektywni i ze z ofiary robia winowajce. jakis typ mi i loL pocisnal, ja mu odp a oni moj post zedytowali i kolejny usuneli a tamtego zostawili. to im pocisnalem, zreszta pare osob przyznalo mi racje. jawor nawet potwierdzil, takze chujostwo totalne..

btw jechu sie obrazil i wyszedl :)
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 16 kwi 2012, 14:33

dzis mnie odblokowali, frajerzy, zreszta organizujemy mecz przeciwko ps3site wiec pojda kosy :D
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freqnasty » 16 kwi 2012, 17:28

pewnie wszyscy maja juz w malym palcu, ale nab taki jak ja skorzystal ;) lgkr btw ;>
Battlefield 3: Foregrip Guide (After Patch)
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freqnasty » 20 kwi 2012, 17:28

freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 23 kwi 2012, 12:46

od deadmausa

Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Structural » 24 kwi 2012, 09:57

no javeliny przesadzili ostro, wkurwiają jak usasy przed aktualizacją :evil:
absurdów ciąg dalszy: leci heli oznaczony laserowo, puszczasz w niego kierowaną z czołgu to albo:
a) pocisk w ogóle nie trafi mimo że koleżka nie odpalał flar ani ECM
b) jeśli odpalił flary to nawet jeśli przeczekasz z wypuszczeniem bomby te 5-7 sekund - i tak pocisk nie trafi mimo że flary już dawno 'wygasły' :crazy:
wniosek taki, że z czołgu już raczej nie da sie strącić dziwki kierowaną, prędzej klasyczną tubą jeśli elegancko przymierzysz
natomiast z javelina trafi cie za każdym razem, czy odpalisz flary czy ECM, i odległość nie ma znaczenia bo ostatnio mnie upierdalali z górki na ich respie kiedy ja sobie fruwałem w okolicach najdalszej flagi 8)
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 24 kwi 2012, 16:28

jebe te czolgi, w ogole nimi nie jezdze ostatnio. jety i litl birdy jedynie. po paczu wbilem tyle kili javem co przez cala wczesniejsza gre.
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez kzk » 25 kwi 2012, 00:48

pierwszy i ostatni raz cos kupilem od tych kurw z EA. nie moge bf3 aktywowac w tym spierodolonym gownie originie bo wykakuje puste biale okno i chuj nic sie nie da zrobic. czas mam dobrze ustawiony. co robic? napisalem do tych kurw ale pewnie niepredko sie odezwa.
kzk
 
Posty: 1561

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez freesssbee » 25 kwi 2012, 11:23

z racji, ze gra powoli sie nudzi, zaczelismy eksperymenty



Obrazek

Obrazek

:lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Johnny! » 25 kwi 2012, 18:11

kurwa to co zrobili z czołgów to jest jakaś kpina, wczoraj na firestormie od amerykancow nie zdazylem do punktu A dojechac ze trzy-cztery razy jak mnie ubil czy to heli czy javelin. legofield sie zrobil z czołgów, tragedia. w ogóle po tym patchu jakoś dziwnie się gra. najgorsze że pomimo tego wszystkiego i tak nie ma fajniejszego sieciowego fpsa...

co do glitchy - jest tego dużo, na zatoce omanskiej tam gdzie startuje sie z lotniskowca pare razy helikopter zawieruszył się pod pokładem gdzie startują pontony albo na pokłądzie przy drabinkach. najgorsze że nie da sie tego rozwalić - teraz jak jest wuchta ludzi czekająca na transport to dwa myśliwce i ponton to ciut mało - nie ma to jak płynąć wpław 3 minuty i zostać zajebanym przez snajpera na brzegu :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Chaser » 13 maja 2012, 21:12

A ja dodam od siebie tyle w temacie, że pojebana jest ta opcja z serwerami na których są jakieś wymyślne zakazy :rotfl:
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Re: BATTLEFIELD 3

Postprzez Chaser » 16 maja 2012, 00:08

W ogóle zauważyliście, że hardcore to już nie taki hardcore? Trzeba wjebać w kogoś prawie cały magazynek, żeby uśpić :(
Avatar użytkownika
Chaser
 
Posty: 2317
Czeluść

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron