Rozpad Pendulum

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: Rozpad Pendulum

Postprzez Basebox » 14 paź 2012, 14:30

"Tarantula" była dobra, tak samo remix Prodigy, choc w zasadzie mozna było to uznać za rockowy kawałek. "Slam" było takie o bekowe, podobnie jak "Fasten your seatbelts" ;]

Generalnie dopisałbym jeszcze, które lubie, zarówno ze starych płyt jak i z ostatnich. Ale po chuj. Część osób ma swoje topy, reszta ma z nimi tak jak z Sonny'm Moore'm - i tak ich będzie nienawidzieć, obojętnie co by nie nagrali.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Rozpad Pendulum

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 15 paź 2012, 03:18

no i kogo to boli ze ktos sie przy tych bitach dobrze bawil? mieli pare fajnych czjunuf ktore mam na plackach a dyskutowanie o wyzszosci tech icza nad pendulum to urok tegoz fora. odjebali swoje. odchodza jak sa w tendencji wzrostowej jesli chodzi o poziom lansu, a nie trzymaja sie na sile i robia kupe. w Mojej opinni bad company czy tam c4c np ssie. o noisiach nie mowiac. chociaz nie przepadam za pendulumami to zawsze czulem ze nie robili nic na sile. chujowo bo chujowo czasem lecz nie odgrzewali kotleta. wkurwialy mnie jedynie synty niektore jak z jakiejs jebanej nokii 3210 ale ogolnie bylo git. nie zabije za to. dzis.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: Rozpad Pendulum

Postprzez RVerbal » 15 paź 2012, 19:51

Nitrogen Tri Hydride napisał(a):w Mojej opinni bad company czy tam c4c np ssie. o noisiach nie mowiac. .

ja akurat też nigdy Bad Company nie lubiłem poza The Nine, te kawałki miały swój urok, ale dzisiaj są troszkę asłuchalni. za to chłopaki z Noisii zrobili chyba jeden z najlepszych albumów ostatnich lat - zajebisty, niepowtarzalny styl i absolutnie genialne technicznie kawałki, mocne, ale mimo wszystko bez uciekania w tandetną wixę. myślę, że LP "Split The Atom" zostanie kiedyś absolutną klasyką dnb i nie tylko. chuj, takie tam moje małe przemyślenie. Pendulumy też byli niepowtarzalni, na swój sposób też są absolutnym kanonem drum'n'bassu. każdy ma swój czas.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: Rozpad Pendulum

Postprzez lukaut » 04 maja 2013, 18:24

SPRZEDALI SIE
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Re: Rozpad Pendulum

Postprzez Basebox » 05 maja 2013, 13:39

Najlepsza to i tak bezapelacyjnie "The gathering". Kropka.

Co do kawałka powyżej - całkiem w porządku. Ale w życiu nie powiedziałbym że wzorowane na Pendulum - nie to brzmienie i nie ta stylówa ;] Już bardziej Machinae Supremacy.

A ten riff w breakdownie przypomina mi "Stop the rock" Apollo 440 ;D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Rozpad Pendulum

Postprzez dhyz » 05 maja 2013, 22:55

Królowa Elżbieta II wystosowała oficjalne pismo z podziękowaniami dla chłopaków za rozpieprzenie mózgów młodej ludności australijskiej jak i tej na całym świecie. Misja "Niewesoły klaun" wykonana. Z prywatnych pamiętników Kim Dzong Una,które ukazały się na wikileaks wynika, że pierwszą oznakę jego zainteresowania rozszczepieniem atomu spowodowało usłyszenie 10 sekund jednego z nagrań Pendulum.

Osobiście dla mnie ich muza jest tak samo do słuchania jak główny bohater wideoclipu Slam do oglądania...oczywiście z pełnym szacunkiem do wszystkich z nadwagą, którzy trzęsą nadmiarem ciała w negliżu publicznie...

Mimo tego muszę przyznać,że dziwny, a nawet niepokojący jest fakt jak na imprezie przy kawałku przykładowo rangi Cause 4 Concern wszyscy się bawią, ale jak potem wchodzi po nim Pendulum (ja ide po browar,odlać się,zobaczyć co na zewnątrz się kręci,czy gwiazdy są na niebie i czy napewno jeszcze jest tlen na planecie) to nagle jest szaleństwo i jakby parkiet eksplodował. Nawet miejscowy ksiądz niewiadomo skąd się pojawia, matki z dziećmi, marsjanie itd...po takich imprezach jakaś część mnie zostaje w klubie - część mojego mózgu...

Pozdrawiam wszystkich miłośników Pendulum. O gustach się nie dyskutuje, a ta mała powiedzmy rozprawka to tylko moja opinia. :roll:

Tak czy inaczej Pendulum nieźle namieszało, że nawet na break.fm o nich piszą... :wink:
Avatar użytkownika
dhyz
 
Posty: 18

Re: Rozpad Pendulum

Postprzez Basebox » 06 maja 2013, 00:39

na dnb.pl nawet o nich pisali w kilku postach naraz. zupelnie jak o PSY na modern internetsach.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości

cron