filmy

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

filmy

Postprzez yenne » 05 maja 2006, 21:49

W tym topicu piszemy o:

1)Nowych filmach
2)Filmach, które nie są szerzej znane


Nie piszemy o:
1)Swoich ulubionych filmach
2)Tym, że właśnie obejrzałeś: Pulp Fiction, Las Vegas Parano, Human Traffic itd i jesteś zachwycony - bo każdy widział już te filmy ;)





[mod edit]


JAK ZAMIESZCZAĆ POSTY W TEMACIE FILMY:


1. TYTUŁ !!!
2. POSTER i/lub TRAILER
3. KRÓTKI OPIS , EWENTUALNIE WŁASNA RECENZJA I OCENA
4. UŻYJ NAJPIERW WYSZUKIWARKI - MOŻE KTOŚ JUŻ PISAŁ WCZEŚNIEJ O TYM FILMIE !


POSTY BEZ TYTUŁÓW BĘDĄ USUWANE :P
Ostatnio edytowano 27 cze 2006, 19:55 przez yenne, łącznie edytowano 2 razy
yenne
 
Posty: 2605

Postprzez KaEVu » 05 maja 2006, 22:28

A ja w dalszym ciągu podniecam się Prison Breakiem :wink:


:jazda: :jazda: :jazda:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez DeVIdzEj » 05 maja 2006, 22:31

SG1 ogladalem dlugo.

teraz zachwycam sie Futuramą :]

no i Hellsing :]
DeVIdzEj
 
Posty: 1843
Warszawa

Postprzez cytryna » 05 maja 2006, 22:33

nie nie widzialam jeszcze tego filmu - ale obecnie tworczosc Marka Koterskiego mnie nie zaskakuje! czegos mi brak! za to stare filmy "Nic smiesznego" czy "Ajlawju" sa konkretne i bawia mnie do dzis :D
cytryna
 
Posty: 302

Postprzez caladan » 05 maja 2006, 22:36

ktos ogladal?

http://www.nick.com/all_nick/movies/spongebob/

ja jeszcze nie ...
caladan
 
Posty: 96

Postprzez olcci » 05 maja 2006, 22:42

wszyscy jesteśmy chrystusami podobno nieźle przygnębia, mojej kumpeli sie po nim śniło że jest chrystusem..
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez traumakonika » 06 maja 2006, 00:27

KaEVu napisał(a):A ja w dalszym ciągu podniecam się Prison Breakiem :wink:


:jazda: :jazda: :jazda:

Prison bardzo w porzadku wlasnie jestem po 18 odcinku i niezla sieka co do Tarnation , odpowiada mi wizualnie , co do "przeslania" jednak zauwazam tam pewna sztucznosc ktora mi przeszkadza ...
traumakonika
 
Posty: 952
obsmarkane stopy

Postprzez Gość » 06 maja 2006, 00:49

polecam 'memento'
za pierwszym razem po prostu rozpierdala i gwarantuje, ze na pewno bedzie jeszcze drugi raz... i trzeci :wink:
Gość
 

Postprzez kh » 06 maja 2006, 00:53

wlad napisał(a):polecam 'memento'
za pierwszym razem po prostu rozpierdala i gwarantuje, ze na pewno bedzie jeszcze drugi raz... i trzeci :wink:



tego samego rezysera 'following'- bdb.
kh
 
Posty: 306

Postprzez Saidon » 06 maja 2006, 08:07

polecam Revolver Guya Richiego jeśli chodzi o fabułę to sie mozna doczepić że przeintelektualizowany ale po 2 razie wszystko wiadomo co i jak natomiast koncept wizualny rozpierdala na maxa poza tym Donnie Darko(chociaż to chyba każdy widział) no i ostatnio co mnie zmiotło z ziemi to Silent Hill:NoEscape-pożeracz mózgu(jak dla mnie bo żech jest fan sajlenta :wink: )
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez laudanum » 06 maja 2006, 08:13

m jak milosc :D
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez yenne » 06 maja 2006, 08:18

Ej matko ale prosze was "Memento" to już chyba każdy zdąrzył obejrzeć, weźcie się postarajcie i piszcie o nowych filmach, albo jakiś mało znanych.
yenne
 
Posty: 2605

Postprzez Saidon » 06 maja 2006, 08:31

yenne napisał(a):Ej matko ale prosze was "Memento" to już chyba każdy zdąrzył obejrzeć, weźcie się postarajcie i piszcie o nowych filmach, albo jakiś mało znanych.


dołanczam sie do prośby :wink:
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez olcci » 06 maja 2006, 08:45

ej ja nie widziałam..
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez Gość » 06 maja 2006, 09:41

yenne napisał(a):Ej matko ale prosze was "Memento" to ju¿ chyba ka¿dy zd±rzy³ obejrzeæ, we¼cie siê postarajcie i piszcie o nowych filmach, albo jaki¶ ma³o znanych.


ej moim zdaniem... film moze i nienajnowzszy, ale na pewno ma³o znany, wiec wart by o nim wspomniec bo dla mnie jest swietny. nawet teraz jest w jakiejs gazecie chyba... albo by³ :wink:

ok, juz nie bede :wink:

olcci zobacz koniecznie :)
Gość
 

Postprzez TeknOiD » 06 maja 2006, 12:05

A mi to sie kurwa"Hostel" podobal.. :D :D :D ...natomiast nowa czwarta czesc Strasznego Filmu to straszna porazka!!..jedynka rulez!! :lol: :lol: :wink:
TeknOiD
 
Posty: 88
dokąd,po co i dlaczego?

Postprzez CuBa » 06 maja 2006, 12:37

4 imo na poziomie 1 albo i mocniejsza nawet
poprostu nie widziales zbyt wielu filmow z okresu 04/05 i nie wiesz z czego wyli :wink:
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez TeknOiD » 06 maja 2006, 12:43

Hehe..co racja to racja..za duzo filmow sie nie ogladalo :D ....za to duzo ogladalem polskich telenoweli :lol: :lol:
TeknOiD
 
Posty: 88
dokąd,po co i dlaczego?

Postprzez olcci » 06 maja 2006, 14:53

postaram sie jakoś memento przechwycić.. mam scenariusz, tzn czytałam scenariusz, ale jakos to sie inaczej odbiera jednak.
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez CuBa » 06 maja 2006, 15:01

http://nagi.lunch.filmweb.pl/
oszfak!!
konkretny film, jednak ksiazka 100x lepsza. film widzialem nie raz, ksiazke prezczytalem tylko raz. kozak jakich malo
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez Saidon » 07 maja 2006, 14:22

:o a myślałem że większość Cronenberga widziałem -zapowiada sie super film :twisted: książke tesz dorwe
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez ste » 07 maja 2006, 14:31

Obrazek


polecam!
ste
 
Posty: 14
nevermind

Postprzez Saidon » 07 maja 2006, 14:34

ste napisał(a):Obrazek


polecam!




widziałem 3 razy-film może być


A dla wszystkich co nie widzieli polecam film"DRABINA JAKUBOWA"-to jest wspaniały film
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez bial » 07 maja 2006, 15:01

wczoraj całkiem spontanicznie film "pokolenie P"(prosac nation), spodobał mi sie, film na faktach, o prochach etc
bial
 
Posty: 344

Postprzez Pawlak » 07 maja 2006, 15:30

wszyscy jestesmy chrystusami--jak dla mnie zajebisty film. Ogólnie pokazuje całą prawde o uzaleznieniach itp. Naprawde smutna historia przedstawiona po prostu zajebiscie z elementami czarnego humoru, moim zdaniem lepsze od dnia swira. 8)
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Gość » 07 maja 2006, 15:36

olcci napisał(a):postaram sie jako¶ memento przechwyciæ.. mam scenariusz, tzn czyta³am scenariusz, ale jakos to sie inaczej odbiera jednak.


w focusie jest za 9,90 i kurde jest jeszcze w jakiejs gazecie, ale juz nie pamietam jakiej "Zycie jest piekne".
Gość
 

Postprzez ste » 07 maja 2006, 16:56

Obrazek

film z 1957 r., ale chyba mało znany
obejrzałem go pierwszy raz niedawno, wcześniej znając tylko opowiadanie Hłaski, na motywach którego powstał film

warty obejrzenia!

tu parę informacji o filmie:
http://www.filmweb.pl/FilmDescriptions?id=8619#8619
ste
 
Posty: 14
nevermind

Re: filmy, seriale i inne bzdety

Postprzez Embran » 07 maja 2006, 19:53

yenne napisał(a):"Tarnation" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"?


ale rozbieżność. Przeraziłem sie az yenn :)

Tarnation to film oczywiscie epokowy, ale spieprzylem ze przeczytalem chociaz notke o filmie bo za bardzo w niej wyolbrzmili pewne motywy i wyszedlem z kina troszke "nieuzupelniony'

ale

przy piwku po filmie doszedlem do wniosku ze dobrze ze owych motywow nei bylo tak max, bo wtedy bylby to glowny czynnik filmu i glowny magnes, a tak pozostaje ta wspaniala historia, realizacja no i... realizm :)

Tarnation = must see!

*****************************************************

do Pana powyżej: jak już mowimy o starym Polskim kinie i "niebieskich pudelkach" to

miejsce pierwsze (bezapelacyjnie najlepszy polski film) - Salto
miejsce drugie - Baza ludzi umarłych
nóż w wodzie tez super
Embran
 
Posty: 21

Postprzez zolwik » 07 maja 2006, 20:26

majinbushi napisał(a):
yenne napisał(a):Ej matko ale prosze was "Memento" to już chyba każdy zdąrzył obejrzeć, weźcie się postarajcie i piszcie o nowych filmach, albo jakiś mało znanych.


dołanczam sie do prośby :wink:

sciagnalem go 2 lata temu, jakjeszcze mi net dzialal, obejzalem chyba miesiac temu... ja nie wiem, czy tak kazdy to ogladal. a wogole to musze znow kompletowac zakrecone filmy, bo mi wyniesli ludzie..
Fight Club, Mulholland Drive, Lost Highway, Impostor, 13th Floor itd.
ostatnio chyba tylko ten Memento mi namieszal. seriali nie ogladam.

ej no kto ogladal polski "Hydrozagadka"? bo mnie niektore momenty ostro zeschizowaly :o (doktor... plama... i... maharadzdza...)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Postprzez Pawlak » 07 maja 2006, 20:58

a najlepszy polski film offowy to według mnie bezapelacyjnie "DIL". ogladałęm chyba z 10 razy. I kawałeczek "Body rock" w podkładzie yeee.. 8) :)
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron