Seba - Identity LP

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Seba - Identity LP

Postprzez Suptal » 10 lut 2013, 18:16

So...the album has the final release date, march 4th. Meanwhile you can enjoy this (if you haven't already).

Seba returns in early 2013 with a brand new artist album 'Identity' on his own label Secret Operations.

'Identity' is an album peppered with the best of Seba's trademark sound which has won him a devoted following in all corners of the world.

Seba is now taking dates for the 'Identity' tour to continue into the first and second quarters of 2013




:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno


Re: Seba - Identity LP

Postprzez dhyz » 12 lut 2013, 12:51

bedzie niezla uczta dzwiekowa 8)
Avatar użytkownika
dhyz
 
Posty: 18


Re: Seba - Identity LP

Postprzez dr jekyll and mr hyde » 23 lut 2013, 14:24

Ma ktoś może informację, czy album wychdzi tylko 3 x vinyl, czy będzie wersja cd?

odsłuch całości: http://www.surus.co.uk/Secret-Operation ... 21095.aspx
Avatar użytkownika
dr jekyll and mr hyde
 
Posty: 1246
KCN

Re: Seba - Identity LP

Postprzez Iks » 24 lut 2013, 10:41

Chyba tylko vinyl i digital, podobnie zresztą jak album Survival & Silent Witness. Najwyraźniej StHoldnings już nie wydaje wszystkich albumów jako CD :?
Choć w tym przypadku nie robi mi to różnicy, bo album momentami zupełnie nie w stylu oczekiwałbym od Seby. Po odsłuchach tylko z 2-3 numery są dobre imo.
Iks
 
Posty: 247
Łódź

Re: Seba - Identity LP

Postprzez dr jekyll and mr hyde » 24 lut 2013, 14:28

Dzięki za informację.
Avatar użytkownika
dr jekyll and mr hyde
 
Posty: 1246
KCN

Re: Seba - Identity LP

Postprzez moskwa » 02 mar 2013, 09:01

album od poniedziałku w dystrybucji.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: Seba - Identity LP

Postprzez Eles » 03 mar 2013, 19:34

wlasnie odsluchuje pierwszy raz, jestem pod wrazeniem - mysle ,że sie nie zawiodłem :dnb:
Eles
 
Posty: 2

Re: Seba - Identity LP

Postprzez Maurus » 10 mar 2013, 11:18

Iks napisał(a):album momentami zupełnie nie w stylu oczekiwałbym od Seby. Po odsłuchach tylko z 2-3 numery są dobre imo.

:scriptsl:

O wiele lepsze numery niż te które znalazły się na albumie Seba wydał ostatnio na 12" :|

Can't Describe (dla mnie wygrywa album), Identity i Midas (choć swoją drogą nie wiem po co upychać na album 4x4 skoro większość utrzymana jest w konwencji dnb - ale w tym przypadku jestem w stanie mu to wybaczyć :wink: ).

Niedosyt pozostaje i to duży...
Avatar użytkownika
Maurus
 
Posty: 975
Poznań

Re: Seba - Identity LP

Postprzez mózgrozjebany » 10 mar 2013, 19:29

Fajna muzyka
Muzyka DNB to musi być pierdolnięcie. Jeśli nie ma pierdolnięcia to nie jest DNB

mózg jest rozjebany.
mózgrozjebany
 
Posty: 47

Re: Seba - Identity LP

Postprzez dhyz » 20 mar 2013, 13:52

Maurus napisał(a):
Iks napisał(a):album momentami zupełnie nie w stylu oczekiwałbym od Seby. Po odsłuchach tylko z 2-3 numery są dobre imo.

:scriptsl:

O wiele lepsze numery niż te które znalazły się na albumie Seba wydał ostatnio na 12" :|

Can't Describe (dla mnie wygrywa album), Identity i Midas (choć swoją drogą nie wiem po co upychać na album 4x4 skoro większość utrzymana jest w konwencji dnb - ale w tym przypadku jestem w stanie mu to wybaczyć :wink: ).

Niedosyt pozostaje i to duży...



Can't Describe tak samo odrazu mnie rozwaliło, a jesli chodzi o 4x4 to chyba wynika z duzego zainteresowania Seby muzyką elektroniczna w tej konwencji i jest to jakies urozmaicenie na albumie (tak jak u Big Buda m.in.) ale fakt ze chyba tez wolalbym kolejny dnb od Seby w zamian :)
Avatar użytkownika
dhyz
 
Posty: 18

Re: Seba - Identity LP

Postprzez oskarewicz » 09 kwi 2013, 06:23

słyszałem dzisiaj Can't Describe , masakra, zajebsity numer, musze obcaic całosc
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: Seba - Identity LP

Postprzez SeBo » 09 kwi 2013, 14:40

spoko album choć bez rewelacji. whats your fantasy zdecydowanie przebija wszystko na tej płycie, perfekcyjny kawałek.
Avatar użytkownika
SeBo
 
Posty: 2735


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron