bad company reunion na 10leciu exit rec.

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

bad company reunion na 10leciu exit rec.

Postprzez oskarewicz » 13 kwi 2013, 20:02


alez bym poszedł na takiego seta grejtest hits kurwa od bc :dnb:
i to wszyscy razem,
no, chyba bez fresza, coś tam w wywiadzie dbridge wsponiłą, ze chyba nie da rady,
nie wiem czy dotarł.
pewnie miał zarezerwowaną godzinkę w studiu z rihanna coby sklecic jakies szybko hałsy do radia i wypadło akurat na 12 w nocy, kiedy miał z chopakami pograć seta hehe.

swoją drogą nie miał bym absolutnie nic przeciwko jakby siadły chłopaki razem znowu w studiu.
wegas ciagle cisnie z tym umanem parkietowe , energiczne nadupcanki, maldini ciagle dłubie sobie coś tam w swoim charakterystycznym stylu, ,fresh doda troche wisky albo nagle odmuli totalnie w drugą strone i czyms zaskoczy coby odreagowac bycie hot right now, d bridge cos od siebie w kierunku zupełnie innym, ekperymentalnym, mogło by wyjsc cos ciekawego z tego,
plus jakies stare, sprawdzone patenty, dobrze odgrzany kotlet jest całkiem cacy!
ah, rozmarzyłem się, jesetm trochę grupi, przepraszam
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro

Re: bad company reunion na 10leciu exit rec.

Postprzez <neuro> » 15 kwi 2013, 00:25

Faktycznie troszkę Cię poniosło :dnb: Szkoda ze Fresz teraz ta gowna robi,jedynie Dabricz trzyma gruby poziom
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: bad company reunion na 10leciu exit rec.

Postprzez cypo » 15 kwi 2013, 14:32

Ja też się trochę podjarałem... Taki klasyczny set bad company zmiażdzyłby mnie teraz
cypo
 
Posty: 621

Re: bad company reunion na 10leciu exit rec.

Postprzez oskarewicz » 16 kwi 2013, 05:06

był zaproszony, huj wi czemu go nie było. moze kontrakt mu nie pozwala hehe, nie wiem :)
Avatar użytkownika
oskarewicz
 
Posty: 1139
wro


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości