R.I.P. Marcus Intalex...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

R.I.P. Marcus Intalex...

Postprzez asx » 29 maja 2017, 15:10

Obrazek

Za BBC:

Manchester drum and bass producer Marcus Intalex has died. He'd been due to play a set at the Soul:ution party at London's Pickle Factory but the club posted a message on Facebook saying it was cancelled. Friends of the Burnley DJ, whose real name was Marcus Kaye, have been paying tribute to him on Twitter.


Mówią, że to atak serca. Co by nie było, szkoda gościa. Dużo dobrej muzyki po sobie zostawił... :(

Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Re: R.I.P. Marcus Intalex...

Postprzez Basebox » 30 maja 2017, 11:54

za wcześnie. ech.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: R.I.P. Marcus Intalex...

Postprzez Maurus » 04 cze 2017, 18:28

asx napisał(a):Mówią, że to atak serca. Co by nie było, szkoda gościa. Dużo dobrej muzyki po sobie zostawił... :(


A co miałoby być? Brał coś?

Intalex miał swój niepowtarzalny styl jako producent, którym często mnie (pozytywnie) zaskakiwał. A dzięki słuchaniu m.in. jego setów, w moich głośnikach i głowie gra teraz "taki, a nie inny d&b". Intalex, lex, lex, lex... :dnb:

:heart:
Avatar użytkownika
Maurus
 
Posty: 975
Poznań

Re: R.I.P. Marcus Intalex...

Postprzez asx » 05 cze 2017, 10:00

Maurus napisał(a):
asx napisał(a):Mówią, że to atak serca. Co by nie było, szkoda gościa. Dużo dobrej muzyki po sobie zostawił... :(


A co miałoby być? Brał coś?


Nie wiem. Bardziej chodziło mi o to, że niezależnie od tego, co było przyczyną jego śmierci, to szkoda gościa tak czy inaczej. Bo widząc to, jak wspominają go inni ludzie "z branży", to wydaje się, że Marcus był skromnym i dobrym człowiekiem po prostu. A takich zawsze szkoda najbardziej chyba.
Avatar użytkownika
asx
prawie admin
 
Posty: 5377

Re: R.I.P. Marcus Intalex...

Postprzez RVerbal » 14 lip 2017, 02:56

Najsmutniejsza informacja od bardzo dawna, człowiek, który nigdy mnie nie zawiódł poziomem swoich i wypuszczanych przez label produkcji. Jedna z najmocniejszych postaci na dnbowym poletku, a "21" był jednym z moich największych odkryć we wczesnych latach zabawy z bejsami. Miejmy nadzieję, że pojawią się jacyś godni kontynuatorzy jego spuścizny.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: R.I.P. Marcus Intalex...

Postprzez Emoczo » 15 lip 2017, 16:46

:(
Avatar użytkownika
Emoczo
 
Posty: 3447
Wielkopolska


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron