problem z paczkami z 12"

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez KaEVu » 05 sty 2007, 16:48

Blisko 100 osób daremnie czekało na paczki, których zawartością cieszyła się w tym czasie rodzina 37-letniego pracownika magazynu poczty w Katowicach. Obrotny mężczyzna umieszczał na - z wyglądu wartościowych - przesyłkach adresy swoich bliskich.

Paczki trafiały w ten sposób do rodziców, rodzeństwa i szwagrów magazyniera, a ich zawartość była dzielona w rodzinie. W ten sposób podejrzani wzbogacili się m.in. o markowe ubrania, bieliznę, ręczniki, kosmetyki, płyty CD, telefony komórkowe i sprzęt gospodarstwa domowego.

Jak poinformowała w piątek śląska policja, na ślad procederu natrafili sami pracownicy poczty, którzy zawiadomili funkcjonariuszy. Magazynier został zatrzymany, a prokurator objął go policyjnym dozorem.

W śledztwie zebrano dowody, potwierdzające kradzież od 1998 roku 97 paczek nadesłanych z całego kraju; część rzeczy ze skradzionych przesyłek odzyskano. Zarzuty przedstawiono łącznie 9 osobom. Akt oskarżenia trafił już do katowickiego sądu. Oskarżonym grozi do 5 lat więzienia.



pozdro panie listonoszu :lol:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 16:57

ciekawe czy pan listonosz miał DJ'a w rodzinie... :lol: :dnb: :dnb:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Noire » 05 sty 2007, 19:04

z juno zawsze sa jakies problemy, chemical- czasem,redeye - jeszcze sie nie zdarzylo 8)


noico napisał(a):ja raz czekalem na plytki z redeja 4 miesiace :o :o


lol,ja dostaje zawsze po 3-4 dniach od zamowienia,chyba,ze wysylaja w poniedzialek....
we wtorek zlozylam zamowienie i dzis odebralam \m/
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 19:10

a ja właśnie nigdy nie miałem problemów z juno.. a poszło już kilkanaście/dziesiąt zamówien. i co lepsze jak zamawiam przed 17.00 to płytki ZAWSZE mam nastepnego dnia do południa :dnb:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez hejter » 05 sty 2007, 19:20

jak ja sobie pojde kupic browar do sklepu za rogiem to mam po 5 minutach :dnb: :dnb:
hejter
 
Posty: 3270
z vinyla

Postprzez Iks » 01 lut 2007, 18:17

czekam juz 2 tyg na przesyłkę od cov-ops, podczas gdy z reguły z UK czy USA płyta idzie do Łodzi max 6-7 dni.
zanosi się więc że jakaś menda na poczcie miała zbyt lepkie ręce..
jeśl faktycznie nie dojdze na czas, na pięc ostatnich wysyłek nie dostałem dwóch! :evil: :evil: (poprzednim razem na szczęscie redeyerecords zachowali się super i wysłali mi 2xCD ponownie)

ciekaw jestem czy często wam się zdarza że nie docierają do was paczki z płytami z zagranicy?? co w ogóle można w takim przypadku zrobić??przesyłki są traktowane jako nierejestrowane, więc poczta umywa ręce... a jak tak dalej pójdzie to sklepy wprowadzą jakąś specjalną taryfę dla Polski w celu pokrycia strat przesyłek obarczonych wysokim ryzykiem... poza tym szkoda moich nerwów przy oczekiwaniu "przyjdzie-nie przyjdzie"

Niech no spotkam tylko jakiegoś listonosza męczącego w słuzbowym maluchu moje Thought Process 01... :evil:
Iks
 
Posty: 247
Łódź

Postprzez kaos kwik karate king » 01 lut 2007, 23:06

'przyjdzie -niepszyjdzie' to frustra. kumam oco kamon.

btw ja mam dzis inny provblem z paczka.

mama powiedziala ze cos pszyszlo.
a ja raczej nic nei zamawialem :D
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez dzako » 01 lut 2007, 23:31

:KaylistiC: napisał(a):z juno zawsze sa jakies problemy


hmm do mnie szły 3 dni
z chemikala tak samo
dzako
 
Posty: 478
Wrocław

Postprzez kaos kwik karate king » 01 lut 2007, 23:38

ostatnio tesz. rasdwa. asz sie zdziwiliem.
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez strog » 02 lut 2007, 11:32

kwik idzie do woja ]:->
strog
 
Posty: 1011
GUARA GUARA!

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron