...::: Gry :::...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 19 wrz 2013, 00:08

Gra wymiata.Miałem misję poboczną Michael-em.Podchodzę do typa który siedzi gdzieś w centrum miasta przy biurku z bannerem "Legalize Weed" i pyta się mnie czy nie chcę zajarać z początku nie chce,ale w końcu daje się namówić.I ....bania wychodzą z mgły kosmici których trzeba rozjebać kosiarą.(Gatling Gun)

Obrazek
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez skar » 20 wrz 2013, 12:02

widzialem ta misje jak ogladalem jakis gameplay na yotube. fajnie sie gra prezentuje na konsole ogolnie
techstep i nieurofunk :D
Avatar użytkownika
skar
 
Posty: 481
ToRuN

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez bobby_bobby » 23 wrz 2013, 10:42

też wysłałem przy okazji :wink:
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 23 wrz 2013, 12:33

wysłałem, a online jeszcze nie działa,w pażdzierniku dopiero podobno?
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez bobby_bobby » 23 wrz 2013, 12:40

1 października, akurat na ogranie singla
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 02 paź 2013, 15:52

No tylko że online kuleje , dzisiaj dopiero pierwszy raz się połączyłem i na tym na razie koniec,ciekawy kiedy to naprawią bo ludzie są wkurwieni.
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez pablo » 03 paź 2013, 12:18

GTA V sprzedalo sie juz w ilosci > 15mln egzemplarzy, takze ludzie sa nieco pojebani jak mysla, ze takie cos latwo sie da ogarnac ze strony serwerowej :lol:
Diablo III calosciowo sprzedalo sie w ilosci 12mln sztuk, a wszyscy pamietaja jaka lipa byla z dostepem w pierwszych dniach premiery
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 03 paź 2013, 14:40

Oni dopiero teraz to ogarniają ,bo nie da się zrobić testów przed ,z taką liczbą użytkowników naraz.
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 04 paź 2013, 18:06

GTA 5:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 18 lis 2013, 22:00

Obrazek

Dust 514 to produkcja MMO łącząca w sobie elementy zespołowej strzelaniny FPP oraz strategii czasu rzeczywistego. Fabularnie jest ona powiązana z uniwersum przedstawionym szerzej w EVE Online – jednej z najbardziej uznanych pecetowych pozycji MMO. Grę, której deweloping rozpoczęto jeszcze w 2006 roku opracowują specjaliści z islandzkiego studia CCP.
Podstawą rozgrywki zaprezentowanej w Dust 514 są brutalne, dynamiczne walki toczone na powierzchniach planet, których zróżnicowane środowiska wpływają bezpośrednio na formę potyczek oraz stosowaną przez graczy taktykę. Tę ostatnią koordynują komandorzy, mający również za zadanie wydawanie poleceń oraz dostarczanie zaopatrzenia. Zwycięstwo jest zatem zależne nie tylko od umiejętności pojedynczych żołnierzy-graczy, ale także zmysłu wojennego osób wcielających się w rolę wspomnianych dowódców.

:o
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 26 lis 2013, 19:00



Świetna grafa
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 27 lis 2013, 21:37

Jest do kupienia tutaj:http://mcro.org/ za 9,99$ na 3 platformy windows ,mac i android chyba się skuszę
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 06 gru 2013, 16:09


szkoda że nie ma tego na ps3 bo fajnie sie prezentuje
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565


Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Basebox » 10 sty 2014, 23:25

arrow napisał(a):Oni dopiero teraz to ogarniają ,bo nie da się zrobić testów przed ,z taką liczbą użytkowników naraz.

Dokładnie. Tak samo było z Quake Live.
Ale z drugiej strony moglisię wypytać konkurencje co musielui zrobićżeby obsłużyć tylu luda naraz.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 11 sty 2014, 16:02


Alien Isolation
Zapowiada się ciekawie
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 19 sty 2014, 19:32

Last of Us - Left Behind DLC

Czyżby zapowiadało się DLC roku najlepszej gry poprzedniego roku
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 31 sty 2014, 22:23

Obrazek
A jednak sobie pogram na ps3.Planowana premiera dnia: 2014-03-03
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565


Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 20 mar 2014, 17:45

arrow napisał(a):Obrazek
A jednak sobie pogram na ps3.Planowana premiera dnia: 2014-03-03

Metal Gear Solid Ground Zeros do kupieina w ps store razem z Peace Walker za 79zł, bardziej sie opłaca niż kupinie wersji pudełkowej. Metal Gear powrócił :dnb:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez <neuro> » 21 mar 2014, 16:10

Gra ktoś w multi KZ Shadow Fall?
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 02 wrz 2014, 21:27


Mam,gram,klimat wyjebany,jeszcze nie jest do końca skończona,,ale jak skończą będzie napierdalana :lol:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Basebox » 03 wrz 2014, 11:44

w temacie gier nie jestem na bieżąco, czekam poki co na HL3 (i pewnie sobie jeszcze trochę poczekam)
ale ostatnibo co przykuło moją uwagę to to:

The forest



Generalnie takie połączenie Minecraft'a z survivalem. Czyli przetrwać na wyspie, zamieszkałej przez tubylców. Jak specjalnie nie interesuje się tego typu klimatami, tak jednak ta gra jakoś przykuła moją uwage, pomimo tego że jest to wczesna wersja alpha (czyli dużo bugów na pokładzie). Chociaż sama idea budowania kolejnych schronów i innych mebli może być zdeka nużąca, to jednak ciekawi mnie, co się będzie działo, gdy już zrobimy sobie namiastkę cywilizacji na tej wyspie. Założe się, że scenariusz będzie bardziej rozwinięty <spoiler> i naszego synka zajebanego z samolotu przez tubylca trzeba będzie jakoś odbić. </spoiler>
Zastanawiam się też jakby miał wyglądać potencjalny tryb multi-player w tej grze. Niby założenia gry raczej na to nie pozwalają, ale gdyby programiści wymyślili jakieś fajne typy rozgrywek, wcielając się w czlonkow plemienia lub tych co przetrwali, to czemu nie.

Generalnie czekam na dalszy rozwój gierki.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 03 wrz 2014, 13:04

ja ostatnimi czasy zacząłem przeglądać steam'a i wychaczyłem tą gre,ale mam pewien problem, bo gra po kilku minutach grania zaczyna się ciąć i wydaję mi się że grafa się grzeje i nie wiem czy nie pomogło by tu dodatkowe chłodzenie pod laptopa........
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Basebox » 03 wrz 2014, 14:58

grafa jest tez w wersji alpha (co widac na filmie) i pewnie jest ostro niezoptymalizowana. moze trzeba poupierdalac sporo w ustawieniach gry, albo jakis nowy(stary?) sterownik zainstalowac od aktualnego. nie wiem.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 03 wrz 2014, 15:39

właśnie w tym sęk że wszystko na minimum, z reszta jak zmieniam na wyższe to gra tez chodzi,tylko właśnie problem w tym że po jakimś czasie się muli,zacina z inna grą mam to samo i komp się gorący robi tzn. tam gdzie karta grafiki jest.Gdzieś czytałem że dodatkowe chłodzenie może rozwiązać problem(pisze cały czas o nether oczywiście)
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez DBM » 20 wrz 2014, 01:19

dzis wychodzi wasteland2, a za niedlugo sequel tormenta :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
DBM
 
Posty: 2253
z poza internetów

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Basebox » 02 paź 2014, 16:23

Troche bym sobie popykał w Destiny. Graficznie ta gra wygląda jak solidnie zrobiony film sci-fi (te odblaski światła, ach...)
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 14 paź 2014, 09:52

Po raz trzeci From Software spisało się na medal. Dark Souls 2 to zdecydowanie godny następca poprzednika jak i kontynuator całej serii. Możliwe, że Drangelic jest nieco mniejsze niż Lordran i nie wszystkim do gustu przypaść musiała możliwość podróży między ogniskami od samego początku, niemniej pozostało wszystko co najlepsze czyli model walki i poziom trudności, który sprawia, że przez większość czasu gry siedzę na brzegu kanapy.

Dziś wychodzi Evil Within od ojca serii Resident Evil (poczekam na recenzje). A już niedługo Far Cry 4 (oby tak dobry jak poprzednik) i druga po Dark Souls najważniejsza premiera tego roku czyli Hotline Miami 2: Wrong Number. Swoją drogą ten ostatni tytuł jest doskonałym dowodem na to, że grywalność w żaden spsób nie zależy od ilości gotówki wpompowanej w dany tytuł. Indie FTW.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Kasia12 » 08 gru 2014, 02:00

Gram w GTA 5 na x1. Kilka dni temu zaprosiłem do auta prostytutkę. Do wyboru były 3 opcje. Blow job ruchanie i anal. Jak można się domyśleć mój wybór padł na z dupy do buzi. Po wszystkim wyskoczyłem z auta i rozwalilem pani głowę przy pomocy młotka. Dziś znowu znajdę chętna ale tym razem nagram i wrzucę na youtube.
Kasia12
 
Posty: 2664

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron