...::: Gry :::...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 19 lis 2012, 23:43

preorder kolekcjonerki zrobiony :)
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freesssbee » 21 lis 2012, 17:25

@neuro

grasz na nowym koncie? stare usuwam z psn. nie mam miejsca na friendsow.

Structural napisał(a):Dead Space bardzo dobry kozak, obie części. Asasyna łyknąłem pierwszego i drugiego, do Brotherhood i Revelations nie podjeżdżałem bo pisali że względem dwójki niewiele innowacji, zadania typu dogoń złodzieja czy przebiegnij tor na czas... za to trójeczka zapowiada sie miodnie - bitwy morskie, handel, rozwój osady, polowania.. Ostrze sobie na nią kły ale w pierwszej kolejności Hitman i Dishonored. Odwyk od BFa - 4 tygodnie


mnie sie znowu nie chce grac w single. mam skyrima, a dopiero 5 lvl ledwie pare godzin gralem. jedynie tony hawk wypelnia przerwy od bfa. we wtorek nowy dodatek dla premium, trzeba odetchnac zatem..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 22 lis 2012, 13:28

na muve.pl (czy jakos tak) jest cyfrowy max payne 3 za 25 pln! tylko dzisiaj!
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freesssbee » 03 gru 2012, 01:35

far cry 3? :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freesssbee » 04 gru 2012, 17:24

wlasnie wczoraj obczajalismy na yt gejmpleje. nie ma co kupowac. ale wpadlismy na lepszy pomysl. zamiast kupowac gre na ps3 za okolo 200 lepiej kupic uzywanego exboxa, przerobic i grac w single a do multi tylko ps3. tak zrobie, uzywane przerobione z gwarancja na 3 miechy po 250 sa takze inwestycja dobra. nakretke mam na hitmana obecnie...
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez DeussaB » 05 gru 2012, 02:41

freesssbee napisał(a):wlasnie wczoraj obczajalismy na yt gejmpleje. nie ma co kupowac. ale wpadlismy na lepszy pomysl. zamiast kupowac gre na ps3 za okolo 200 lepiej kupic uzywanego exboxa, przerobic i grac w single a do multi tylko ps3. tak zrobie, uzywane przerobione z gwarancja na 3 miechy po 250 sa takze inwestycja dobra. nakretke mam na hitmana obecnie...


Panie, ty to masz mózg. Można by stwierdzić iż genialnie przemyślałeś wszystko, prócz jednej rzeczy :)
Słyszałeś o Online Pass( nie cały rok temu weszło to na rynek ,ps3 i xbox360) ? Taki nowy wynalazek dla gier aby zapobiec rynkowi wtórnemu, jaśniej ?
Każda gra w którą można grać online posiada kod aktywujący który jest przypisany do konsoli i tak na prawdę na jednej kopii i na jednej konsoli możesz pograć online czyli....? Musisz kupić nową grę lub grę gdzie kod nie został aktywowany ( przede wszystkim na ps3) lub jeszcze sam kod który pewnie jest na allerogszu.
Więc sprawdź najpierw te online pass bo nie we wszystkich grach są. W tych nowy są na pewno bo na nich robią kasę (developerzy) :)
Nie ma łatwo za każdy razem pod górkę :lol2:

Pozdro
Avatar użytkownika
DeussaB
 
Posty: 39
Radom

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freqnasty » 05 gru 2012, 11:43

chyba niezbyt ogarnales ocb ;)
freqnasty
 
Posty: 266
haters inc.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Screwball » 05 gru 2012, 14:55

DeussaB napisał(a):
freesssbee napisał(a):wlasnie wczoraj obczajalismy na yt gejmpleje. nie ma co kupowac. ale wpadlismy na lepszy pomysl. zamiast kupowac gre na ps3 za okolo 200 lepiej kupic uzywanego exboxa, przerobic i grac w single a do multi tylko ps3. tak zrobie, uzywane przerobione z gwarancja na 3 miechy po 250 sa takze inwestycja dobra. nakretke mam na hitmana obecnie...


Panie, ty to masz mózg. Można by stwierdzić iż genialnie przemyślałeś wszystko, prócz jednej rzeczy :)
Słyszałeś o Online Pass( nie cały rok temu weszło to na rynek ,ps3 i xbox360) ? Taki nowy wynalazek dla gier aby zapobiec rynkowi wtórnemu, jaśniej ?
Każda gra w którą można grać online posiada kod aktywujący który jest przypisany do konsoli i tak na prawdę na jednej kopii i na jednej konsoli możesz pograć online czyli....? Musisz kupić nową grę lub grę gdzie kod nie został aktywowany ( przede wszystkim na ps3) lub jeszcze sam kod który pewnie jest na allerogszu.
Więc sprawdź najpierw te online pass bo nie we wszystkich grach są. W tych nowy są na pewno bo na nich robią kasę (developerzy) :)
Nie ma łatwo za każdy razem pod górkę :lol2:

Pozdro


Nie wszędzie, w CoD'ach na przykład nie ma.
Screwball
 
Posty: 84

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Strzaua » 06 gru 2012, 23:44

Nowy XCOM petarda! Zaraz pewnie się tu wbije jakiś truskulowiec, że tylko wersja z 1994 reszta sraka. Fakt nowa wersja prostsza i trochę bardziej schematyczna ale to i tak zajebista gra taktyczna i wciąga jak Charlie Sheen koks z pośladków luksusowej dziwki :dnb:
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kzk » 09 gru 2012, 22:42

oto w co gralem ostatnio

nowy Hitman - zajebisty!! sczerze polecam.
MoH - nie wiem, jestem chyba jakis niepelnosprawny bo nie potrafie przejsc treningu.
CoD - cos tam postrzelalem, nawet nie pamietam jak bylo, nic specjalnego.
Dishonored - tu cos czuje ze pogram dluzszy czas, poki co bardzo spoko pomimo archaicznej grafy.
Need 4 Speed - podróba burnouta, po 15 minutach wylaczylem.
kzk
 
Posty: 1561

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez pablo » 11 gru 2012, 16:38

Strzaua napisał(a):Nowy XCOM petarda! Zaraz pewnie się tu wbije jakiś truskulowiec, że tylko wersja z 1994 reszta sraka. Fakt nowa wersja prostsza i trochę bardziej schematyczna ale to i tak zajebista gra taktyczna i wciąga jak Charlie Sheen koks z pośladków luksusowej dziwki :dnb:


wbijam sie jako truskulowiec, ktory konczyl Enemy Unknown na najwyzszych levelach trudnosci :P
tutaj jest wszystko o tym dlaczego pierwotna wersja jest niezniszczalna 8)

ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freesssbee » 12 gru 2012, 16:50

DeussaB napisał(a):
freesssbee napisał(a):wlasnie wczoraj obczajalismy na yt gejmpleje. nie ma co kupowac. ale wpadlismy na lepszy pomysl. zamiast kupowac gre na ps3 za okolo 200 lepiej kupic uzywanego exboxa, przerobic i grac w single a do multi tylko ps3. tak zrobie, uzywane przerobione z gwarancja na 3 miechy po 250 sa takze inwestycja dobra. nakretke mam na hitmana obecnie...


Panie, ty to masz mózg. Można by stwierdzić iż genialnie przemyślałeś wszystko, prócz jednej rzeczy :)
Słyszałeś o Online Pass( nie cały rok temu weszło to na rynek ,ps3 i xbox360) ? Taki nowy wynalazek dla gier aby zapobiec rynkowi wtórnemu, jaśniej ?
Każda gra w którą można grać online posiada kod aktywujący który jest przypisany do konsoli i tak na prawdę na jednej kopii i na jednej konsoli możesz pograć online czyli....? Musisz kupić nową grę lub grę gdzie kod nie został aktywowany ( przede wszystkim na ps3) lub jeszcze sam kod który pewnie jest na allerogszu.
Więc sprawdź najpierw te online pass bo nie we wszystkich grach są. W tych nowy są na pewno bo na nich robią kasę (developerzy) :)
Nie ma łatwo za każdy razem pod górkę :lol2:

Pozdro


przynajmniej mam mozg kolo :] przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.
PSX mam od pierwszej wersji. PS3 od ponad 4 lat wiec nie tlumacz mi co to jest online pass. Na ps3 gram tylko w multi bo szkoda mi hajsu na single dlatego kupie sobie Xboxa przerobionego i gierki za darmo z neta. W pizdzie wiec mam online pass na xboxie ziomek :]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez bobby_bobby » 12 gru 2012, 19:06

w sumie niegłupi pomysł, zamiast 150zł jedynie koszt płyty, 2-3 nowości i jesteś do przodu

no i 2 konsole pod TV to już burżuazja 8)
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Basebox » 13 gru 2012, 01:21

ja tam pykam sobie od czasu do czasu w mapki jakie ludzie zrobili do Portala 2 podczas konkursu Summer Mapping Initiative
najdluzsza przeszedlem poki co w 8h ;p
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Basebox » 13 gru 2012, 01:26

Mike-L napisał(a):

grał ktoś ? jeden z lepszych OSTów ever :dnb:

gralem gralem,... doszedlem do trzeciego levelu w drugim epizodzie gry. i juz chyba nie dalem rady ogarnac rozpietosci tej mapy ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freesssbee » 14 gru 2012, 13:06

bobby_bobby napisał(a):w sumie niegłupi pomysł, zamiast 150zł jedynie koszt płyty, 2-3 nowości i jesteś do przodu

no i 2 konsole pod TV to już burżuazja 8)


struktura ma tak rozkminione i uwazam, ze to dobre rozwiazanie :] jedyny minus to oczywiscie PAD z bateriami, ktory wazy dwa razy tyle co sixaxis :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 18 gru 2012, 13:00

zrobiłem sobie gwiazdkowy prezent i kupiłem PS3. zamierzam grać póki co w jakieś single player, które starczą na nieco dłużej. póki co zaopatrzyłem się w Dark Souls i LA Noire, za grosze znalazłem też Uncharted 2 więc łyknąłem. co polecacie ? same dobre rzeczy słyszałem o Heavy Rain, Red Dead Redemption i serii Mass Effect. myślę też o Skyrimie. warto ?

acha: da się w jakiegoś fpp grać na singlu ?
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 19 gru 2012, 11:49

dzięki ! w obie części God Of War grałem jeszcze na PS2 i muszę powiedzieć, że nie dane mi było się w to wkręcić. może do trzech razy sztuka ? gran turismo 5 jak najbardziej myślę nawet nad kupnem kierownicy. tylko najpierw dopadnę Dark Souls :] dzięki za namiary na Little Big Planet (zacznę od jedynki bo widziałem na gametrade poniżej czterech dyszek) i Trine (nie słyszałem o tym wcześniej, a wygląda obłędnie). a Ryman Origins - warto ? w ogóle to mogłem kupić więcej gier w Londynie - niektóre tytuły po 5 funtów, stan idealny :] chuj wie co ja sobie myślałem. po przyjeździe znalazłem używki w Empiku - to jest chyba jakiś cenowy żart. na szczęście jest allegro i wspomniany gametrade :]

no i co z tym fpp dla singla ? Bad Company 2 ? któryś Call Of Duty ?

@ zirds - niewykluczone, w WipEout gram od zawsze :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kzk » 19 gru 2012, 12:23

oczaj Dishonored, dla mnie to gra roku.
kzk
 
Posty: 1561

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 19 gru 2012, 12:47

to też mam na liście :] widziałem gameplay, czytałem recenzje. obiecująco to brzmi. w sumie nigdy wcześniej nie czaiłem steampunk'a - może czas najwyższy zaczaić.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez zolwik » 19 gru 2012, 12:56

na cdp.pl weszło Giants: Obywatel Kabuto za 19.99 :dnb:

a dla Starcraftowiczów informacje o aktualnych turniejach organizowanych przeze mnie i moich ziomów:

(klikej w logo)
Obrazek
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 19 gru 2012, 19:21

dobra :] niech będzie Battlefield 3. tylko póki co mam tu 1 Mb neostradę, a z tego co wiem minimum to 2 Mb :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez <neuro> » 20 gru 2012, 21:32

Bulletstorm dobra gierka :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freesssbee » 22 gru 2012, 01:36

olol, chyba mieszkasz w tej wsi Koniec Swiata z ta jednomegowa neostrada ;)

Rokkyu napisał(a):No z FPS (tak się teraz mówi na strzelanki w pierwszej osobie ;) ) brałbym ofkoz Battlefielda. Bad Company 2 olej, bo możesz chcieć w multi grać, a większość ludzi gra już tylko w Battlefielda 3. Także bierz BF3. :)


a tam rokju znowu farmazonisz, nie poznaje cie. w BC2 gralem ostatnio w zeszlym tygodniu i caly czas mialem pelne timy po obu stronach. Powiem wiecej, gralem tez w BC1 i z frekwencja rowniez nie bylo problemu. a na serwach BF3 jest mnostwo pustakow, szczegolnie w trybie HC ze wzgledu na mozliwosc wynajecia serwa ;[]
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez bobby_bobby » 22 gru 2012, 11:19

pograłem trochę z miesiąc temu, standard to 6vs6, 7vs7, na serwer 12vs12 nie udało mi się trafić niezależnie od trybu. poza tym miałem wrażenie, że jest spory lag na serwerach, może to przez zmniejszenie ich ilości i wymieszanie graczy z różnych części świata.

do 9 stycznia bodajże ps+ w promocji, na dwie osoby to jakieś niecałe 80zł, w styczniu dają Mortal Kombat i Bioshock 2, jeśli dalej będą dawać po 2-3 gry na miesiąc to jest to bardzo opłacalny interes.
bobby_bobby
 
Posty: 403
Toruń

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 22 gru 2012, 13:42

freesssbee napisał(a):olol, chyba mieszkasz w tej wsi Koniec Swiata z ta jednomegowa neostrada ;)


właściwie to mieszkam w warmińskim lesie :] ale z tego co mi Rokja podpowiadał to liczy się ping. średnio mam 23. zobaczymy :]

bobby_bobby napisał(a):do 9 stycznia bodajże ps+ w promocji, na dwie osoby to jakieś niecałe 80zł, w styczniu dają Mortal Kombat i Bioshock 2, jeśli dalej będą dawać po 2-3 gry na miesiąc to jest to bardzo opłacalny interes
.

z tego co widziałem można "mieć" Batmana Arkham City, Limbo, Uncharted czy Little Big Planet 2 (z tych, które mnie interesują). jak rzekłeś: bardzo opłacalny interes.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 22 gru 2012, 16:32

Polak za darmo to nawet skrzywienie kręgosłupa weźmie.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kempa8 » 25 gru 2012, 13:34

pierwsza czesc far cry to ostatnia gra, ktora przeszedlem od poczatku do konca... naprawde zajebiscie sie gralo, bardzo mnie wciagnela mimo, ze nigdy nie przepadalem z fps'ami ; ]

jakos dwa miesiace temu wydawalo mi sie, ze w sumei fajnie byloby w cos pograc jak za dawnych lat, bo mam troche czasu wolnego, wiec kupilem sobie gta:sa na ps2. jak do tej pory gralem w sumie gdzies z 20 minut :lol:
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez enssne » 26 gru 2012, 16:03

Od dnia premiery do dziś nie daje mi spokoju...

Obrazek

Pokuszę się o stwierdzenie, że jest to najlepszy FM ever :loveslayer:
Mnogość opcji i rozwiązań po prostu niszczy.
Po wielu poprawkach silnika meczowego (bo głównie w nim były problemy) aktualny stan (13.2.1) jest na tyle bogaty i rozwinięty, że nie mam zbytnio pomysłów na FM14 :smashed2: edynie drobne rozwinięcia w interakcjach przy transferach na linii klub-piłkarz oraz wewnątrz klubu. Nie ma co na siłę poprawiać ideału - jest to produkt kompletny. Tak dobry,że aż zakupiłem SSD, żeby hdd nie ograniczał prędkości rozgrywki :teeth:

DZIĘKUJĘ SI :heart:
(...)
Avatar użytkownika
enssne
 
Posty: 1977

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Marc The Drummer » 11 sty 2013, 00:02

kempa8 napisał(a):pierwsza czesc far cry to ostatnia gra, ktora przeszedlem od poczatku do konca... naprawde zajebiscie sie gralo, bardzo mnie wciagnela mimo, ze nigdy nie przepadalem z fps'ami ; ]

jakos dwa miesiace temu wydawalo mi sie, ze w sumei fajnie byloby w cos pograc jak za dawnych lat, bo mam troche czasu wolnego, wiec kupilem sobie gta:sa na ps2. jak do tej pory gralem w sumie gdzies z 20 minut :lol:


Przyznam sie szczerze ze jak zobaczylem Far Cry'a 3ke na PC na full detalach to szczena mi opadła. Poczekam ze 2-3 miesiące aż stanieje i sobie na PS3 zakupię bo naprawdę warto.
Marc The Drummer
 
Posty: 166
Świdnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron