...::: Gry :::...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez Suptal » 07 mar 2012, 14:59

Obrazek
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Postprzez KaEVu » 07 mar 2012, 16:12

freesssbee napisał(a):wedlug gry-online diablo juz za miesiac :o wkurwia mnie, ze wiedzmin wychodzi na razie tylko na exa :/

http://www.gry-online.pl/daty-premier-gier.asp


wchuj znanych tytulow na wiosne: spec ops, ghost recon, max payne, darksiders, sniper, resident, metal gear solid, silent hill, test drive, risen, ridge racer, prototype :o

za co grac panie premierze :lol:


Nowy hitman chyba jeszcze w tym roku, plus hitman blood MONEY hd na psn.


:dnb:
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Postprzez blue print » 07 mar 2012, 16:13

diablo byloby idealnym prezentem na urodziny
blue print
 
Posty: 9001

Postprzez zolwik » 08 mar 2012, 10:05

hariz napisał(a):Obrazek
:dnb: :dnb: :dnb:
zolwik
 
Posty: 2221
!UWAGA! Ten użytkownik zamieszcza linki przeznaczone TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób pełnoletnich!!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 13 mar 2012, 02:49

tymczasem w Originie jest obniżka 50% na ponad 100 tytułów (m.in. BF3 czy NFS The Run)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez spOOk » 13 mar 2012, 20:57

Gra ktoś w World of Tanks ??
The Truth Is Out There
Avatar użytkownika
spOOk
 
Posty: 872
z Matplanety

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Alegria » 13 mar 2012, 22:22

Rokkyu napisał(a):
Zirds napisał(a):
Rokkyu napisał(a):TRINE 2

Obrazek

Na PSN kosztuje śmieszne pieniądze (ok 30zł, można dzielić koszt na pół w zrzutce). Ta gierka (jak na platformówkę) wygląda OBŁĘDNIE! :o Jest o wiele ładniejsza od i tak pięknej jedynki. Poezja dla oczu, a oprócz tego po staremu: zajebisty co-op, można grać online, ale najlepiej jeśli ktoś siedzi obok. Mamy nowe skille, np. magiem możemy podnosić wroga i rzucić nim w ogień/kolce/przepaść, albo wystawić łuczniczce na strzał. :D Nie mam Trine 2 nic do zarzucenia: ocena 10/10.
BTW: latem ma wyjśc DLC z nowymi "planszami". :)

PS: no dobra, na siłę, ale to bardzo na siłę: w co-opie można przejść całą grę bez główkowania, wystarczy przenosić się nawzajem dzięki telekinezie. Osobiście odradzam takie przechodzenie, bo traci się fun. :P



dzwon po Alegrie :teeth:


Wpadaj do Poznania, będzie znowu

Obrazek

:lol:


Do want, dajesz Zircu! :lol:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez freesssbee » 14 mar 2012, 01:23

Ey, sory ze zajebe wam temat gownem, ale sprawdzcie jak wyglada pojedynek dwoch typow sprzeczajacych sie o gre :lol: :dnb:

http://vimeo.com/34054501
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Zvier » 14 mar 2012, 15:01

Wczoraj odpaliłem sobie Mass Effect 3.. Milordzie!
Zvier
 
Posty: 6961

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kzk » 15 mar 2012, 16:42

Diablo 3 juz 15 maja :dnb: oczywiscie na PC 8)
kzk
 
Posty: 1561


Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Suptal » 24 mar 2012, 15:11

Far Cry 3 - Dr Earnhardt



Ja pierdolę :mads: :mads: :mads:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Rayashi » 24 mar 2012, 18:32

Deus Ex: Human Revolution
Obrazek

Mimo pewnych wad gra bardzo mnie wciągnęła i strasznie mi się spodobała. Cyberpunkowy klimat został oddany tak jak powinien. Warstwa wizualna (mimo, że nie najlepsza - modele postaci pozostawiają wiele do życzenia), fabuła, muzyka, te wszystkie pierdółki jak prywatne maile i e-booki świadczą o tym, że twórcy naprawdę poważnie podeszli do tematu i postarali się o wykreowanie porządnego świata (chociaż, jeśli przyszłość ma wyglądać w ten sposób to zdecydowanie mi się to nie podoba ;) ). Widoki miast jak np. Hengshy naprawdę robią wrażenie.

Fabuła jest całkiem ciekawa i przyzwoicie poprowadzona (chociaż muszę przyznać, że jak pojawił się wątek Illuminatów to stwierdziłem, że to już lekka przesada). Ciekawie rozwiązano zakończenie - to był chyba moment, który sprawił mi najwięcej trudności w całej grze (ponieważ nie mogłem się zdecydować na jedno, zrobiłem save i wypróbowałem wszystkie opcje :D ostatecznie stwierdziłem, że najbardziej pasuje mi ostatnia. Szczególnie, że dzięki wyborowi, który podjąłem w DLC Belltower też dostanie po dupie ;)). Nie pamiętam gry, w której byłbym zmuszony do takich wyborów i stawiano pytania o istotę człowieczeństwa albo tak grano by na emocjach (Ciało Malik w siedzibie Żniwiarzy, argh)

Strasznie podoba mi się to, że nie ma jednej ścieżki jaką można dotrzeć do celu, czy ogólniej, przejść całą grę. Jak skoncentrowałem się na skradaniu i starałem się wykańczać przeciwników po cichu. Oczywiście czasami zdarzało mi się wszcząć jaką większą strzelaninę, ale starałem się robić to tylko wtedy kiedy nie miałem wyboru. Często, gdy nie mogłem wymknąć się z jakiegoś pomieszczenia po cichu z pomocą przychodziły mi granaty - albo służy do odwracania uwagi wrogów i umożliwienia mi szybkiego sprintu do drzwi (tak na bezczela ;)), albo do usypiania części / wszystkich wrogów. Fajne jest też to, że nawet jak sytuacja wydaje się beznadziejna wystarczy chwilę pokombinować, żeby znaleźć wyjście z sytuacji (miałem tak np. podczas walki z dwoma robotami w hangarze - nie miałem skill'a, żeby je zhackować, nie miałem też granatów EMP, żeby je unieruchomić. Myślałem, że nie dam rady ich pokonać. Wystarczyło jednak poimprowizować z tym co miałem w plecaku i zwiedzić pomieszczenie. Na szczęście była tam rakietnica.)

Muzyka jest w porządku i w sumie to tyle. Nie przeszkadza, nie denerwuje, ale też nie jest jakaś mega zajebista.

Walki z bossami to chyba najgorzej zrobiona część gry. Pierwszy sprawiał wrażenie niepokonanego, ale okazało się, że nie trzeba mieć nawet granatów EMP, czy pistoletu obezwładniającego tylko trzeba rzucać butlami i beczkami znajdującymi się pomieszczeniu - po 2-3 uderzeniach padał. Kolejną dwójkę wystarczy potraktować kilka razy Tajfunem i już. Ostatnia walka też nie jest tak trudna jak się wydaje (a jak ma się karabin laserowy to można ją zakończyć w mniej niż minutę).

Marzy mi się gra wielkości Skyrim'a, czy ostatnich Fallout'ów ale osadzona w cyberpunkowym klimacie. To by było coś zajebistego.

Deus Ex: Human Revolution The Missing Link
Obrazek
Pierwsze i jak na razie jedyne DLC do DX:HR. Dużo skradania i kombinowania. Brak ulepszeń utrudnia rozgrywkę i mocno irytuje. Pewnie jakbym od razu zainwestował w bateryjki i maskowanie to poszłoby mi to wszystko dwa raz szybciej. Denerwujące było to wracanie się przez te same miejsca po kilka razy. Rozumiem, że rozgrywka toczy się na ograniczonym terenie, ale mogli to rozwiązać trochę lepiej. Jeśli chodzi o fabułę to nic specjalnego, chociaż trzeba przyznać, że dodatek trochę wyjaśnia skąd wzięły się dziewczyny w Hydronie z podstawki, czym zajmuje się Belltower i dlaczego powinno się ich tępić na każdym kroku (i właśnie dlatego postanowiłem ocalić panią doktor). Walka z bossem jest tak śmiesznie prosta, że nie warto nawet o niej wspominać. Ciekawe jest zakończenie, jest ciekaw, czy twórcy pociągną ten wątek i czy stanie się to w kolejnym DLC, czy może w kolejnej grze.


A teraz może wreszcie zabiorę się za dwójkę. Podchodziłem do niej kilka razy, ale zawsze wywalała mi się w tym samym momencie. Trzeba będzie poszukać jakiegoś patcha.
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez hibner » 25 mar 2012, 00:04

duzo osob narzeka na starcia z bossami- glownie przez to, ze odpowiedzialni za te walki nie jest SE, tylko jakies zewnetrzne studio, ktore chyba nie skumalo, na czym polegal geniusz pierwszej czesci. mimo to druga walka jest przekozacka, normalnie zesralem sie w pory gdy laska na mnie zaczela biec i zniknela, dlugo sie z nia meczylem, nigdy nie uzywalem tajfuna. Walka z Namirem tez ciekawa i chyba jako jedyna ma 2 wariacje.

Ja przeszedlem gre 2 razy- pierwszy raz normalnie, a drugi w stylu metal gear solid- 0 alarmow, 0 trupow. wlasciwie nie bylo to jakies mega wyzwanie, ale satysfakcja jest :)

co do gry z otwartym swiatem- chcialbym zeby rockstar kiedys zrobil GTA wlasnie w stylu Lowcy Androidow czy Neuromancera. to byloby mistrzostwo swiata. :twisted:
Avatar użytkownika
hibner
 
Posty: 111

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Rayashi » 25 mar 2012, 00:18

hibner napisał(a):Walka z Namirem tez ciekawa i chyba jako jedyna ma 2 wariacje.

co masz na myśli?
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez hibner » 26 mar 2012, 00:42

mozesz walczyc ze wszczepami, lub miec je zablokowane przez to ze zrobiles sobie update softwareu w klinice.
Avatar użytkownika
hibner
 
Posty: 111

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Nitrogen Tri Hydride » 26 mar 2012, 00:49

freesssbee napisał(a):Ey, sory ze zajebe wam temat gownem, ale sprawdzcie jak wyglada pojedynek dwoch typow sprzeczajacych sie o gre :lol: :dnb:

http://vimeo.com/34054501


o w kurwe... zajbisty link :D

pamietam sparring z kumplem. skurwol wyzszy od dwie glowy. za drugim czy trzecim podejsciem mi sie udalo. oglnie mna rzucal ale w koncu zalozylem mu nozyce na leb. jak sie lamalem z typem na reke to myslalem po przegranej ze juz nie mam kurwa reki. pisze offtopowo i robie burdel bo dalej tu burdel ;)

kurwa link laduje LONDONUJE wizz airem w ulubionych.
Nitrogen Tri Hydride
 
Posty: 2372
Absurd Squad Kraków

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Rayashi » 26 mar 2012, 02:10

hibner napisał(a):mozesz walczyc ze wszczepami, lub miec je zablokowane przez to ze zrobiles sobie update softwareu w klinice.

ah, o to chodzi. W sumie nie wiem jakby wyglądała ta walka w drugim wariancie. Na szczęście jak szukałem informacji i jakimś queście, czy czymś to wpadło mi oko, że po odwiedzeniu kilinki w odpowiednim momencie mogą dziać się dziwne rzeczy. NA wszelki wypadek nie skorzystałem z ich propozycji.
ej, przecież pod koniec ludzie z tym nowym chipem wariowali. Czy to też miałoby wpływ na gracza po wymianie chipu? Bo pamiętam, że jeden NPC, który chował się pod koniec z Sarifem, dziwił się, że to wszystko nie ma na mnie wpływu.
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Rayashi » 26 mar 2012, 02:12

hibner napisał(a):mozesz walczyc ze wszczepami, lub miec je zablokowane przez to ze zrobiles sobie update softwareu w klinice.

ah, o to chodzi. W sumie nie wiem jakby wyglądała ta walka w drugim wariancie. Na szczęście jak szukałem informacji i jakimś queście, czy czymś to wpadło mi oko, że po odwiedzeniu kilinki w odpowiednim momencie mogą dziać się dziwne rzeczy. Na wszelki wypadek nie skorzystałem z ich propozycji.
ej, przecież pod koniec ludzie z tym nowym chipem wariowali. Czy to też miałoby wpływ na gracza po wymianie chipu? Bo pamiętam, że jeden NPC, który chował się pod koniec z Sarifem, dziwił się, że to wszystko nie ma na mnie wpływu.
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez fob » 02 kwi 2012, 10:41

Studio Team 17 zapowiedziało grę Worms Revolution

Obrazek

W produkcji znajduje się kolejna odsłona serii Worms o podtytule Revolution. Studio Team 17 wyda grę w trzecim kwartale tego roku na pecetach oraz konsolach (niestety, nie podano, na których). W Worms Revolution standardowo pokierujemy słynnymi robakami i skorzystamy z doskonale znanych broni. Czego nowego można się spodziewać? Przede wszystkim świeżego silnika odpowiadającego za lepszą grafikę i najwyraźniej bardziej zaawansowaną fizykę. (...)

źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=67132

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=M1i3EH8p ... r_embedded


:teeth:
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 02 kwi 2012, 21:29

świetnie że nie w takim 3D jak... Worms 3D które było totalną chałą :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez fob » 06 kwi 2012, 09:02

Tehnik napisał(a):świetnie że nie w takim 3D jak... Worms 3D które było totalną chałą :)

:scri:


Btw.

Fallout do ściągnięcia za darmo!

Obrazek

Ot, taki geszenk na święta od GOG.com.
Wchodzisz tutaj: http://www.gog.com/en/gamecard/fallout
Klikasz 'add to my account'.
Rejestrujesz się lub logujesz i w panelu ('My games') widzisz Fallouta - klikasz i ściągasz.

Poza instalatorem, do ściągnięcia również m.in. manual, wall-pack oraz soundtrack:
http://www.webpagescreenshot.info/img/972140-45201290539PM

Przy rejestracji dostałem też 7 innych gierek do ściągnięcia za free.
Fakt, generalnie same suchary, ale jest wśród nich np. Ultima IV. :teeth:

8)
Tu byłby link do obrazka, który ma więcej niż 60px height.
Niestety nie ma go, ponieważ nie można mieć więcej niż 60px height.
Avatar użytkownika
fob
 
Posty: 1412
przybył ze wschodu... aby zasiać najpierw niepokój, a potem podziw...

Re:

Postprzez Basebox » 06 kwi 2012, 10:23

zolwik napisał(a):
hariz napisał(a):Obrazek
:dnb: :dnb: :dnb:
nomralnie myslalem ze ludzie przesadzaja. ale jak w Portalu II w połowie gry podchodzę do drzwi i pojawia się podpowiedź żebym wykonał akcję "Użyj" poprzez wciśnięcie przycisku - celem ich otworzenia, to zrobilem o tak o:
Obrazek
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 06 kwi 2012, 19:25

fob napisał(a):
Tehnik napisał(a):świetnie że nie w takim 3D jak... Worms 3D które było totalną chałą :)

:scri:


Btw.

Fallout do ściągnięcia za darmo!

Obrazek

Ot, taki geszenk na święta od GOG.com.
Wchodzisz tutaj: http://www.gog.com/en/gamecard/fallout
Klikasz 'add to my account'.
Rejestrujesz się lub logujesz i w panelu ('My games') widzisz Fallouta - klikasz i ściągasz.

Poza instalatorem, do ściągnięcia również m.in. manual, wall-pack oraz soundtrack:
http://www.webpagescreenshot.info/img/972140-45201290539PM

Przy rejestracji dostałem też 7 innych gierek do ściągnięcia za free.
Fakt, generalnie same suchary, ale jest wśród nich np. Ultima IV. :teeth:

8)

już pobrane! (i Beneath a Steel Sky też ;) )
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Rayashi » 10 kwi 2012, 15:09

Tehnik napisał(a): Beneath a Steel Sky

dzięki za przypomnienie, też miałem to sobie pobrać z gog ;)
Avatar użytkownika
Rayashi
 
Posty: 1622
Łódź

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Suptal » 15 kwi 2012, 20:18

Jeszcze miesiąc panowie :jazda:
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez KaEVu » 17 kwi 2012, 14:54

Wygląda ciekawie, pograłbym w jakiegoś klimatycznego rpga.

Jest coś godnego uwagi na ps3?
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez KaEVu » 17 kwi 2012, 19:07

Skyrim...

Z jednej strony chcę, ale ponoć zabugowany strasznie.
Avatar użytkownika
KaEVu
 
Posty: 2598

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Belzeboost » 18 kwi 2012, 02:50

Mam dobrą wiadomość dla fanów Amnesi Dark Descent. Frictional games pracuje nad kolejną grą z tej serii. Tym razem ma być jeszcze lepiej od strony scenariusza ( i tak było dobrze) gdyż do tworzenia przyłączyło się jeszcze jedno studio odpowiedzialne za interaktywne opowiadanie Dear Esther http://dear-esther.com/ . Premiera ma być w tym roku. Ja trzymam kciuki. ADD było wg. mnie genialną grą grozy przebijającą nawet serię SILENT HILL.

Obrazek
Obrazek

Przy okazji polecam dodatek WHITE NIGHT do ADD. Jest to zupełnie nowa gra zrobiona jako mod do ADD. Wykorzystuje zupełnie inne elementy znane z penumbry. Akcja dzieje się w szpitalu psychiatrycznym, a postać popada w co raz większe załamanie co powoduje co raz dziwniejsze sytuacje i wpływa na lokacje, które odwiedzimy. Przeszedłem i szczerze polecam. Mod dorównuje, a nawet przebija pod pewnymi względami ADD.


screen z WN
Obrazek

screen z ADD
Obrazek

Jeśli ktoś nie zna ADD. Polecam grę.. Niespotykany poziom grozy gwarantowany. Sama gra polega na rozwiązywaniu zagadek i chowaniu się przed potworami, których nie sposób zabić., oraz unikaniu popadania w obłęd wskutek przebywania w ciemnościach do tego celu używamy krzesiw do podpalania różnego rodzaju świec i lamp tylko w świetle rozum wraca do normy, ale jesteśmy narażeni na zauważenie przez monstra. Prócz krzesiw można używać przenośnej lampy na olej, którego trzeba szukać. Zagadki opierają się na fizyce gry, która pozwala na prawie wszystko. Każdy przedmiot można podnosić i rzucać nim, każdą szafkę otworzyć, można budować barykady, blokować drzwi gratami (potwory potrafią po wielu próbach rozwalać drzwi)
Avatar użytkownika
Belzeboost
 
Posty: 217
heavy metal and rock of freakin electronic music !!!

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Suptal » 18 kwi 2012, 13:14

Również się zastanawiam czy mi diablo gładko pójdzie. Jak mocno Blizzard przykłada rękę do optymalizacji? Jak wygląda starcraft2?

btw:
Obrazek
:gimp:
Avatar użytkownika
Suptal
 
Posty: 6661
Leszno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości

cron