...::: Gry :::...

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez pablo » 24 sty 2013, 17:22

Ruszyla wlasnie dzis beta nowozelandzkiej producji ekipy Grinding Gear Games - Path of Exile
Niby ma to byc sluszny konkurent Diablo III, ale w sumie po godzinie grania jakos nie czuje sie przekonany do tej produkcji, nie wiem czy jeszcze to odpale.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla chetnych adres do pobrania bety i rejestracji:

http://www.pathofexile.com/
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez pablo » 24 sty 2013, 17:29

Also, ruszyla rejestracja (ale tylko rejestracja gra jeszcze niedostepna) do bety The Elder Scrolls Online
Mysle, ze to grubo zapowiadajacy sie tytul w tym roku, WOW pewnie pojdzie w niepamiec po premierze :wink:



Obrazek
Obrazek
Obrazek


http://www.elderscrollsonline.com/en
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez pablo » 26 sty 2013, 13:09

cinematic trailer miazdzy suty :dnb: :dnb:

ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 28 sty 2013, 20:03

Obrazek

Po tych stu dwudziestu godzinach spędzonych z dziełem From Software muszę powiedzieć, że poprzeczka dla słowa "grywalność" zawisła teraz naprawdę wysoko. Od czasu Final Fantasy XII nic mnie tak nie pochłonęło. Absolutnie się zgadzam z maksymalną notą od Neo Plus wszystko jest tu takie jakie powino być i jest to chyba rzeczywiście jedna z najtrudniejszych gier w jakie grałem w życiu. Czekam na numer dwa.

Acha: Jakby ktoś miał do sprzedania Demon's Souls w sensownej cenie to proszę PM.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 29 sty 2013, 11:21

69 albo 79 złotych - widziałem :] znalazłem za cztery dyszki więc to samo :] mam pytanie: Dead Space - warto ?
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 29 sty 2013, 13:28

gralem w DS2 na PC - imo nudne, powtarzalne i nie trzymajace w napieciu.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 29 sty 2013, 13:51

spoko, zaatakuję zatem Resident Evil 5 :] no i czekam na Last Of Us (też się zanosi na survival) Uncharted imo jest nie - do - wyjebania, gry od Naughty Dog to zawsze jest konkret !
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 29 sty 2013, 17:30

powiedziałeś "strzelanka" ? no to strasznie chujowo :x mnie jeszcze czwórka RE bawiła z tym, że zupełnie nie podeszła mi zmiana pracy kamery w stosunku do tego co było choćby jeszcze w "przedpotopowej" trójce. innymi słowy: jaki jest najlepszy survival - horror na PS3 ?
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez .R » 29 sty 2013, 17:32

re5 jako strzelanka też leży i kwiczy

z survivali obczaj sobie siren blood curse
.R
 
Posty: 102

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 29 sty 2013, 20:43

.R napisał(a):z survivali obczaj sobie siren blood curse


dzięki za namiar bo szczerze mówiąc o tym tytule nie słyszałem.

@ Rokja - Deus Ex też jest na liście. coraz dłuższa ta lista :x
@ Zirds - słyszałem, że DMC jest spoko ale możliwy hype :]
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Blazin » 30 sty 2013, 11:48

moskwa napisał(a):mam pytanie: Dead Space - warto ?


Zagrasz - nie pożałujesz! DS 2 to samo. Za kilka dni premiera DS 3 - nie mogę się doczekać. :jupi:
Blazin
 
Posty: 1069

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Johnny! » 30 sty 2013, 14:08

:? głupia rąbanka, żadnego napięcia - jak jest gdzieś miejsce z którego może wylecieć potwór, to masz 90% pewności że tak właśnie będzie, bardziej jesteś zdziwiony że cie coś nie zaatakowało. no faktycznie, warto. ale kwestia gustu, niektórzy lubią takie.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Blazin » 30 sty 2013, 17:43

A pierdolisz. ;)
Blazin
 
Posty: 1069

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez pablo » 05 lut 2013, 13:44

Rockstar oficjalnie podał datę premiery GTA V

http://pclab.pl/news52329.html


nie bedzie jednak na wiosne tak jak mozna bylo sie spodziewac..
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pablo
 
Posty: 2391
sydney

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez moskwa » 05 lut 2013, 15:12

pablo napisał(a):Rockstar oficjalnie podał datę premiery GTA V


przy okazji pojawiły się też spekulacje jakoby Rockstar z GTA V miał wesprzeć PS4 ale to chyba nonsens bo z tego co słyszałem PS3 ma być wspierana do końca przyszłego roku. szczegóły w artykule (bardzo dobrym artykule).
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 07 lut 2013, 16:15

Gra ktoś w Devil May Cry.Noisia kosi Grę :jupi: Dobra plansza z kulą dyskotekową :dnb:
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 09 lut 2013, 11:09

A grałeś?Zagraj i dopiero powiedz czy kosi.Połączenie ścieżki dżwiękowej Noisi z tą grą po prostu wymiata.Nie patrz na sprzedaż.Pewnie jest za trudna, w bo jest aż 7 poziomów trudności , a na każdym przeciwnicy zachowują się inaczej.
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kzk » 09 lut 2013, 18:38

Dustrialcore napisał(a):ponoc dmc nie kosi.. niska sprzedaz


podobno jestes debilem.
kzk
 
Posty: 1561

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kzk » 09 lut 2013, 20:08

jednak nie podobno. jestes debilem.
kzk
 
Posty: 1561

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez Strzaua » 11 lut 2013, 16:21

Obrazek

w d3 pograłem chwilę i mnie znudziło, w PoE gram czwarty dzień i nie mogę się oderwać. dobra gera!
Avatar użytkownika
Strzaua
 
Posty: 571

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kris2off » 12 lut 2013, 02:00

arrow napisał(a):A grałeś?Zagraj i dopiero powiedz czy kosi.Połączenie ścieżki dżwiękowej Noisi z tą grą po prostu wymiata.Nie patrz na sprzedaż.Pewnie jest za trudna, w bo jest aż 7 poziomów trudności , a na każdym przeciwnicy zachowują się inaczej.


Podobno dla jednych kosi dla drugich nie. 7 poziomów trudności a na najtrudniejszym gra jest za łatwa dla starych wyjadaczy DMC ]:->

Czyli wychodzi na ładną casual produkcję ale i tak bym zagrał :dnb:

































jak zmienie kompa :(
kris2off
 
Posty: 280
wyszedł

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kesai » 20 lut 2013, 23:18

Warto sprawdzic DMC chociazby dla soundtracku. Noisia dala rade. ;-)
Avatar użytkownika
kesai
 
Posty: 230

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez kzk » 21 lut 2013, 06:35

Ja chwile pogralem, przeszedlem pierwsza misje, szalu nie robi ale nigdy jakos specjalnie nie bylem fanem DMC. Zdecydowanie bardziej wole rąbanki w stylu God of War albo Dante's Inferno.

Za to polecam obie czesci Batmana. Dwójke przeszedlem ja jednym posiedzeniem :)
kzk
 
Posty: 1561

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 21 lut 2013, 22:30

Obrazek


C3 na pełnej miotle \m/
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 22 lut 2013, 18:51

pablo napisał(a):Also, ruszyla rejestracja (ale tylko rejestracja gra jeszcze niedostepna) do bety The Elder Scrolls Online
Mysle, ze to grubo zapowiadajacy sie tytul w tym roku, WOW pewnie pojdzie w niepamiec po premierze :wink:




Myślę , że to jak każdy wcześniejszy i przyszły "grubo" zapowiadający się tytuł. Gatunek MMO jest mi bardzo bliski w zasadzie gram tylko w MMO , zamknięte światy singleplayera odpalam sporadycznie ( obecnie crysis3 przedtem długo długo nic ).Ostatnimi czasy MMO średnio sobie radzi , SWTOR , GW2 , TERA , SW to same wysokobudżetowe produkcje (może z wyjątkiem ostatniej) które chciały odciągnąć graczy od WoW'a , i to się udało ... przez pierwsze pół roku ,gracz wbijał max LvL pozwiedzał świat - ponapierdzielał PvP ..i w pewnym momencie okazało się - kurwa ,nuda tu nie ma co robić - po czym olewał tytuł. Tak było w moim przypadku .. ale wydaje mi się że sporo graczy kończy z teraźniejszymi MMO z podobnego jak nie takiego samego powodu mianowicie brak ENDGAME'U . Smutny jest żywot tych produkcji , deweloperzy chcą to ratować ... gra przechodzi na system FTP z ew. mikro-płatnościami spora ilość serwerów jest zamykana i taki jest finał.

A w WoWa gram od 2005 roku (z większymi lub mniejszymi przerwami) i wiecie co , bawię się wyśmienicie : - )
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez arrow » 22 lut 2013, 19:10

kzk napisał(a):Ja chwile pogralem, przeszedlem pierwsza misje, szalu nie robi ale nigdy jakos specjalnie nie bylem fanem DMC. Zdecydowanie bardziej wole rąbanki w stylu God of War albo Dante's Inferno.

Za to polecam obie czesci Batmana. Dwójke przeszedlem ja jednym posiedzeniem :)


Ja przeszedłem Devila ,trzy razy i laser padł w klocku :<
Avatar użytkownika
arrow
 
Posty: 565

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 22 lut 2013, 20:51

Rokkyu napisał(a):
reedya napisał(a):
pablo napisał(a):Also, ruszyla rejestracja (ale tylko rejestracja gra jeszcze niedostepna) do bety The Elder Scrolls Online
Mysle, ze to grubo zapowiadajacy sie tytul w tym roku, WOW pewnie pojdzie w niepamiec po premierze :wink:




Myślę , że to jak każdy wcześniejszy i przyszły "grubo" zapowiadający się tytuł. Gatunek MMO jest mi bardzo bliski w zasadzie gram tylko w MMO , zamknięte światy singleplayera odpalam sporadycznie ( obecnie crysis3 przedtem długo długo nic ).Ostatnimi czasy MMO średnio sobie radzi , SWTOR , GW2 , TERA , SW to same wysokobudżetowe produkcje (może z wyjątkiem ostatniej) które chciały odciągnąć graczy od WoW'a , i to się udało ... przez pierwsze pół roku ,gracz wbijał max LvL pozwiedzał świat - ponapierdzielał PvP ..i w pewnym momencie okazało się - kurwa ,nuda tu nie ma co robić - po czym olewał tytuł. Tak było w moim przypadku .. ale wydaje mi się że sporo graczy kończy z teraźniejszymi MMO z podobnego jak nie takiego samego powodu mianowicie brak ENDGAME'U . Smutny jest żywot tych produkcji , deweloperzy chcą to ratować ... gra przechodzi na system FTP z ew. mikro-płatnościami spora ilość serwerów jest zamykana i taki jest finał.

A w WoWa gram od 2005 roku (z większymi lub mniejszymi przerwami) i wiecie co , bawię się wyśmienicie : - )


Mój nałóg sieciowego grania przeszedł z MMORPG na FPS'y, Battlefield (i przez pewien okres Killzone) zupełnie wystarczają mi do zaspokojenia głodu sieciowo-growej interakcji. ;) I całe szczęście, bo w Battlefielda można pograć godzinę i styka, a w WoWa grało się w każdej wolnej chwili, bo szkoda expa i dropów. :P



:scri:


I więcej się nie udzielam bo przyjdzie wujek alegria i nawrzuca mi od żużli i nerdów ;]]]]]]
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 22 lut 2013, 21:07

Racja BF jest niezobowiazujacy i szybki przy czym nie tak szybki jak COD :) , zagrać pare rund wyżyć się i wyłączyć . Osobiscie lubie FPS'y ale takie bardziej na serio typu operation flashpoint , ARMA :) . EA jest trochę niepoważne ..., bo zamknęli się w tych DLC zamiast pozwolić na MOD'y ... gracze by robili naprawdę dobre mody/scenariusze do batka.
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez reedya » 22 lut 2013, 21:08

Ano wiem wiem , sporo gadam z Piotrem o WoWie :)


Edit: ja gadam on słucha , bo w sumie nie ma wyjścia :)
reedya
 
Posty: 261
New Caprica

Re: ...::: Gry :::...

Postprzez RVerbal » 22 lut 2013, 22:48

pablo napisał(a):Also, ruszyla rejestracja (ale tylko rejestracja gra jeszcze niedostepna) do bety The Elder Scrolls Online
Mysle, ze to grubo zapowiadajacy sie tytul w tym roku, WOW pewnie pojdzie w niepamiec po premierze :wink:

Jako wieloletni fan The Elder Scrolls mam parę przemyśleń - po pierwsze, władzy nad projektem nie ma Bethesda, a zatem co następuje - prawdopodobnie pod względem lore i klimatu świata MOŻE być krucho, za to jest szansa, że w końcu jakakolwiek gra z tej serii doczeka się NORMALNEGO systemu walki i animacji. Po drugie - TESy są projektem typowo singlowym, jestem zatem szalenie ciekaw jak to będzie wyglądało. Chciałbym, żeby to było coś co wyjebuje z butów i nie jest kolejnym sztampowym MMO. Świat Starszych Zwojów ma niesłychany potencjał i możliwości rozbudowy. To może być prawdziwa bomba. Sama marka tej serii przyciągnie na pewno wielu graczy, tylko czy będą mieli po co zostać?
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron