Polscy eMCee

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez yeman** » 29 sty 2007, 17:01

hehe .. wiesz co do bylo dawno ale mysle ze napewno byly to bassy .. chyba ze zmieszane z jakas porcja jungli.. a na tym teledysku .. to widzialem ja w " standardzie " Obrazek
azbestowy moze jednak tez sie przekona do mc. haha ..sweet baby z niej
Ostatnio edytowano 29 sty 2007, 17:05 przez yeman**, łącznie edytowano 1 raz
yeman**
 
Posty: 5

Postprzez Alienoo » 29 sty 2007, 17:02

Marika jest urodziwa, co jest niewątpliwą zaletą. Ma jednak jedną wadę podstawową - wyszła za mąż... :roll:
Wracając do tematu - ta bitwa z Cube to rzeczywiście materiał ocierający się o granice kiczu i żenady. Trudno jest się nie zgodzić z Azbestem w tej kwestii. MC jeśli nawija, nawet typowo imprezowo, może to zrobić przecież z głową. Do tego jak już wcześniej pisałem, do klimatycznego wałka, pasuje dodać klimatyczną treść, a nie ciągle "byrydydydydydy", które nawiasem mówiąc brzmi dla mnie jakoś sztucznie i bez sensu. MC to skrót od Master of Ceremony, a więc nie od błazen, co żongluje dziesięcioma zdaniami na krzyż. Jednak wielu chcących zasługiwać na to miano, jakoś o tym zapomina...
Alienoo
 
Posty: 82
Krakoff

Postprzez Azbest » 29 sty 2007, 21:08

Alienoo napisał(a):MC to skrót od Master of Ceremony, a więc nie od błazen, co żongluje dziesięcioma zdaniami na krzyż. Jednak wielu chcących zasługiwać na to miano, jakoś o tym zapomina...

:dnb:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Alienoo » 29 sty 2007, 23:50

azbest napisał(a):
Alienoo napisał(a):MC to skrót od Master of Ceremony, a więc nie od błazen, co żongluje dziesięcioma zdaniami na krzyż. Jednak wielu chcących zasługiwać na to miano, jakoś o tym zapomina...

:dnb:

wiadomo 8)
Alienoo
 
Posty: 82
Krakoff

Postprzez r3d » 30 sty 2007, 13:33

simba napisał(a):a poza tym, to wasze nojro całe aż prosi się o jakiegoś fajnego emce :dnb:
(ułatwione zadanie - może sobie rapować i śpiewać w zupełnie dowolnej tonacji i raczej nie trafi się żaden dysonans ;))


simba sam mnie wyreczyl i napisał(a):ostra ignorancja z twojej strony. masz prawo do swojego zdania, ale nie neguj czegoś czego po prostu nie czaisz. ;)


:wink:
Ostatnio edytowano 30 sty 2007, 13:36 przez r3d, łącznie edytowano 1 raz
r3d
 
Posty: 231

Postprzez Azbest » 30 sty 2007, 13:35

jużż próbowałęm wytłumaczyć simbie fakt że jest wyrocznią która wszytsko czai w dodatku czai że ja nie czaje 8)

dlatego jestem jego fanem choć gra clownstepy a do jego setów rymują mc. :wink:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez r3d » 30 sty 2007, 13:40

nie czytalem dalej (zaraz nadrobie).. ale nie szkodzi, jesli kilka osob mowi ci ze jestes najebany to... prawdopodobnie jestes najebany :lol:
r3d
 
Posty: 231

Postprzez Azbest » 30 sty 2007, 14:32

ok -= przczytaj mojego posta tego długiego i napisz szczerze co o tym myślisz ;]
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Antek_D&B » 30 sty 2007, 14:36

yeman** napisał(a):hehe .. wiesz co do bylo dawno ale mysle ze napewno byly to bassy .. chyba ze zmieszane z jakas porcja jungli.. a na tym teledysku .. to widzialem ja w " standardzie " Obrazek
azbestowy moze jednak tez sie przekona do mc. haha ..sweet baby z niej


O taaaak, ciąłby jak młode drzewo :wink:
Antek_D&B
 
Posty: 27

Postprzez jsm » 30 sty 2007, 19:52

troche kłamałem gdyż, kiedyś bardzo dawno temu, pamietam to jak przez mgłe, mielismy z kolegami sklep [no mieso zawsze bastard przynosił] taki swoiski klimat był, no i kiedyś była tam codzienna akcja przy zamknięciu wpadło 2, tak dobrze pamietam 2 MC nawijajaćych do Jungle, jako ze nie chcelismy być gorsi, gdyż angielszczyzną aż spływałało im po łydkach, zawołalismy kumpli też rymująch na battelek który sie odbył do rytmów reagge, przy 'winie' "lsd strong" [pożeczka, te czekoladowe to tylko dla azbesta :twisted:] lux[son] <ma wielki fejm,
sprawdz 2-12> odkrył w sobie słowiańskiego wojownika i zniszczył chłopaków bełkot, przy pomocy rosyjskiej prozy lirycznej, przy okazji rozbijajać 2 lustra i łamiac deskorolkę 8). tom deskom oczywiscie, prawidzi hiphopowcy nie używaja przemocy [zadajcie sobie proste pytanie: czy jestem prawdziwym dnbejsowcem???!!!]

Wielki DIS, temat był juz kiedyś ze 3 razy... nie uwłaczajać tam nowym MC którzy sie pojawili na polskiej dnb scenie ...
Avatar użytkownika
jsm
 
Posty: 194

Postprzez simba » 31 sty 2007, 01:44

że niby ja nie czaje co to jest ten "neurofunk" wasz?
proste, że czaje - podróba prawdziwego neurofunku ;)
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez Noire » 31 sty 2007, 01:56

ten to jeszcze ciagnie temat :o :lol: :!: :!: :!: niektorzy maja 'zdrowie' :)
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez simba » 31 sty 2007, 02:09

a niektórzy mongolizm. ;)
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez Azbest » 31 sty 2007, 02:10

już wiem czym jest wasz clownstep - to coś jak cygański zespół grający w lecie pod balkonami.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Noire » 31 sty 2007, 02:18

:3x:
Ostatnio edytowano 31 sty 2007, 06:39 przez Noire, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Azbest » 31 sty 2007, 02:29

"lać" ?
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez simba » 31 sty 2007, 19:10

azbest napisał(a):już wiem czym jest wasz clownstep - to coś jak cygański zespół grający w lecie pod balkonami.


nie znoszę cyganów i harmoszki, to było poniżej pasa :(

poza tym kurwa... jaki clownstep?
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez Azbest » 31 sty 2007, 21:06

jaki neurofunk ?
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez ::Screw:: » 31 sty 2007, 21:11

azbest napisał(a):już wiem czym jest wasz clownstep - to coś jak cygański zespół grający w lecie pod balkonami.

:dnb: :dnb: :dnb: buhahaha :dnb: :dnb: :dnb:
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Postprzez r3d » 02 lut 2007, 22:13

azbest napisał(a):jaki neurofunk ?

:dnb:

btw ja juz mam swojego mentora:
http://www.smog.pl/wideo/7375/nowe_obja ... hip-hopie/
r3d
 
Posty: 231

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron