Polscy eMCee

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez CuBa » 04 sty 2007, 21:18

"dobry MC w Polsce to dopiero prototyp"
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez olcci » 05 sty 2007, 00:22

w sensie z czego cytat?
olcci
 
Posty: 1932
Obcy kosmici z innej planety z kosmosu z innego wymiaru X, złego.

Postprzez simba » 05 sty 2007, 08:16

gitoslaw napisał(a):imo nie przedam za mc's,


a ty znowu zaczynasz? :D

azbest: ostra ignorancja z twojej strony. masz prawo do swojego zdania, ale nie neguj czegoś czego po prostu nie czaisz. ;)

a poza tym, to wasze nojro całe aż prosi się o jakiegoś fajnego emce :dnb:
(ułatwione zadanie - może sobie rapować i śpiewać w zupełnie dowolnej tonacji i raczej nie trafi się żaden dysonans ;))
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez algi » 05 sty 2007, 09:17

azbest : ostra odpowiedz ale to twoje zdanie ;)

imprezy z mc to troche inna sprawa - lepsza, gorsza ? - kwestia uznania i gustu

wracajac do topicu to oczywiscie naj to czlowiek "orkiestra" sqbass ;]
algi
 
Posty: 470

Postprzez ant » 05 sty 2007, 09:42

ja tylko dodam, ze prototypowy mc powinien conajmniej godzine dziennie sluchac conrada 8)
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez puchcioDNB » 05 sty 2007, 11:01

@ Ant-nie wiem czy mówisz o tym RDW,który robił np. beatbox na mikstejpie DJ'a Decks'a i rapował z Analogią na ich płycie??
puchcioDNB
 
Posty: 1597

Postprzez Kasia12 » 05 sty 2007, 12:11

squbass , rdw , marv . Chociaz jak Marv zaczynal , to glupio mi bylo powiedziec , ze jest strasznie chujowy ( bo byl ) :D Ale to dobry ziomus jest i sie wyrobil :D

STAMINA - myslalem , ze on nie umie chujowo do czasu az nie uslyszalem liqiud v 2 z artificial inteligence . Plyta sama w sobie slabiutka , mc slabo wyprodukowany i takie pierdolenie bez pomyslu , zero spiewania , tylko takie gadanie o dupie maryni nie pasujace do niczego :)
Kasia12
 
Posty: 2664

Postprzez ginee k » 05 sty 2007, 13:16

maniak maniak maniak.... na przyklad w zeszlym roku w metrze w bialymstoku...kiedy to w podrozy podarlem spodnie wsiadajac do pociagu..przez okno..kto byl ten wie, kto nie byl ten powinien byc bo nawet przezajebisci neurofankofcy by napieprzali poklony przed nim na tej imprezie... :dnb:
ginee k
 
Posty: 849
tensionkru / fire fighters

Postprzez Azbest » 05 sty 2007, 13:48

simba napisał(a):azbest: ostra ignorancja z twojej strony. masz prawo do swojego zdania, ale nie neguj czegoś czego po prostu nie czaisz. ;)

a poza tym, to wasze nojro całe aż prosi się o jakiegoś fajnego emce :dnb:
(ułatwione zadanie - może sobie rapować i śpiewać w zupełnie dowolnej tonacji i raczej nie trafi się żaden dysonans ;))

ej - wyraziłem tylko swoją opinie w tym temacie - sorry, że nie czaje wszystkiego tak jak Ty...

moje nojro? pfff.....

jak jakiejś mc od dnb coś nie pasuje to niech nagra na mnie diss - ja choć nie jestem raperem żadnym to też to zrobię albo chociaż sie postaram i też swój diss wstawie - jak tede i onar :D

powaga - dawać leszcze, polscy mc od dnb cwaniaczki!

mc azbest czeka który pierwszy zadrze nosa!!!! :twisted:

to zobaczymy czy nie czaje simba.... i chciałbym też, żebyś napisał mi w któym momencie napisałem nieprawde w moim poprzednim poście... :wink:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez TRUwieprz1 » 05 sty 2007, 14:08

..MC Cheeba/ East West Rockers/ ...ostatnio pieknie zapodawal w norze (aka Roentgen ) ...mk fever puszczal plyty - tez ladnie (0_0).....
TRUwieprz1
 
Posty: 761

Postprzez simba » 05 sty 2007, 16:51

azbest napisał(a):ej - wyraziłem tylko swoją opinie w tym temacie - sorry, że nie czaje wszystkiego tak jak Ty...


wyraziłeś swoją opinię na zasadzie absolutnej negacji tego co ci się nie podoba. poza tym - nie musisz od razu być taki złośliwy ;)

moje nojro? pfff.....


to było bardziej do n.one'a ;)

to zobaczymy czy nie czaje simba.... i chciałbym też, żebyś napisał mi w któym momencie napisałem nieprawde w moim poprzednim poście... :wink:


nie napisałeś nie prawde. po prostu nie wiesz po co są emce, a jeżeli nie spodobał ci się występ lowquiego to ja ci tego nie wytłumaczę ;)


edit: a no i weź się tak nie spinaj, a jak masz taką potrzebę to nagraj dissa na mnie, chętnie odpowiem :P

edit2: aha, każdy na swoim bicie ;)
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 16:59

READY?! FIGHT! :lol:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez Azbest » 05 sty 2007, 17:17

walcze tylko z mc - pozatym jak zajdzie potrzeba to bede mial bit od zaprzyjaznionego producenta :D - nie spinam się tylko robie sobie jaja - nie traktuj mnie zawsze taak na powaznie =- to ja pralityk zze starego forum - nie pamietasz :o :D:D

a występ lowquiego miał mi sie spodobac bo to bie się spodobał? simba - nie uważasz sie cchyba za digiribejsową wyrocznie :D
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 17:40

a ja mam cd z kawałkiem simby.
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez ant » 05 sty 2007, 17:42

puchcioDNB napisał(a):@ Ant-nie wiem czy mówisz o tym RDW,który robił np. beatbox na mikstejpie DJ'a Decks'a i rapował z Analogią na ich płycie??


tak jest. swietny typ :dnb:
ant
moderator
 
Posty: 9306
inteligencja forum

Postprzez simba » 05 sty 2007, 18:13

azbest napisał(a):walcze tylko z mc - pozatym jak zajdzie potrzeba to bede mial bit od zaprzyjaznionego producenta :D - nie spinam się tylko robie sobie jaja - nie traktuj mnie zawsze taak na powaznie =- to ja pralityk zze starego forum - nie pamietasz :o :D:D

a występ lowquiego miał mi sie spodobac bo to bie się spodobał? simba - nie uważasz sie cchyba za digiribejsową wyrocznie :D


1. nic na siłę.
2. powtarzam - bity robimy sami.
3. jakbym cie traktował poważnie to byś właśnie w tej chwili płakał ;)
4. jakoś mi się już udało wyhaczyć, że to ty ;)
5. co do lowquiego - może miał gorszy dzień, może lepiej się czuje w towarzystwie AI (a tylko tak słyszałem go na żywo), ale wg. mnie w tym momencie to on jest wyrocznią. ;)
simba
 
Posty: 2069
co?

Postprzez janii » 05 sty 2007, 18:16

[offtopic]

azbest napisał(a): jak tede i onar :D


Ciekawe były te diss'y ;] Tede przynajmniej nie ukrywa, że jest bananowcem i nie robi z siebie wilekiego andergrandowca, i nigdy tego nie robił. Za to jeździ sobie furami a nie tramwajami i ma wszystko w dupie ;) Diss Onara też ciekawy :)
Szkoda tylko, że Nowator sie wpiepszył i wszystko popsuł swoimi pseudowrzutami....... ALILILALALEO :lol:

[/offtopic]

Mc w domu - nie, na imprezie czasami - tak, dobre damskie wokale roxują zawsze. Dziekuje.
janii
 
Posty: 4367
g.t.b.t

Postprzez feroxx » 05 sty 2007, 18:31

ze sqbassem mialem przyjemnosc grac w porzadku gosc... lowquiego slyszalem w plocku jest b.dobry... rdw nie znam... ale moze zaprosze na marzec :D
feroxx
 
Posty: 554

Postprzez lysyr » 05 sty 2007, 18:39

no najlepszy jest sqbass 8)
lysyr
 
Posty: 475

Postprzez EMCE » 05 sty 2007, 20:34

jezeli nie Numer Raz to Maniac i do jungli Akira
EMCE
 
Posty: 344
Łódź-ESERDE LUMP

Postprzez Azbest » 05 sty 2007, 21:08

simba!

1. jasne, że nic na siłę
2. ja nie robię bitów i nie o bitach jest temat- nie odwracaj kota ogonem.
3. chłopaki nie płaczą :]
4. cieszy mnie to niezmiernie
5. co do lowquiego - faktycznie - mógł mieć gorszy dzień w sumie i pewnie dlatego gęba nie zamykała mu się przec cały set teebee'go.


:oops:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez ejc » 05 sty 2007, 21:13

janii napisał(a):dobre damskie wokale roxują zawsze.


Też tak uważam.
ejc
 
Posty: 26

Postprzez tranzyt » 07 sty 2007, 02:40

EMCE napisał(a):a ja bardzo pozytywnie sie zaskoczylem NUMERem RAZem,jak go zaprosilem do dnb.naprawde bardzo fajne wyczucie,fajny flow.wielu mc typowo dnbowych mogloby sie uczyc


numer> dobry głos, technika i podejscie do tematu
sqbass - wielki talent
marika - wysokoenergetyczne eventy
Ostatnio edytowano 10 maja 2007, 00:24 przez tranzyt, łącznie edytowano 1 raz
tranzyt
 
Posty: 396
Warszfa

Postprzez ''Kylabees'' » 07 sty 2007, 03:01

dla przypomnienia:


n.one napisał(a):Obrazek
''Kylabees''
 
Posty: 6708
jak dla ciebie z dupy....

Postprzez Azbest » 07 sty 2007, 07:35

dlaczego tylko ja mam racje ? :lol:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez Rage » 07 sty 2007, 18:49

Obrazek
Rage
 
Posty: 2317

Postprzez ginee k » 15 sty 2007, 11:13

azbest napisał(a):dlaczego tylko ja mam racje ? :lol:


bo wszyscy z pulaw tak maja :wink:
ginee k
 
Posty: 849
tensionkru / fire fighters

Postprzez Azbest » 15 sty 2007, 11:39

ginee k napisał(a):
azbest napisał(a):dlaczego tylko ja mam racje ? :lol:


bo wszyscy z pulaw tak maja :wink:

coś w tym musi być widocznie :wink:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez BTS » 15 sty 2007, 14:11

janii napisał(a):[offtopic]

azbest napisał(a): jak tede i onar :D


Ciekawe były te diss'y ;] Tede przynajmniej nie ukrywa, że jest bananowcem i nie robi z siebie wilekiego andergrandowca, i nigdy tego nie robił. Za to jeździ sobie furami a nie tramwajami i ma wszystko w dupie ;) Diss Onara też ciekawy :)
Szkoda tylko, że Nowator sie wpiepszył i wszystko popsuł swoimi pseudowrzutami....... ALILILALALEO :lol:

quote]

tede nie ukrywa ze lubi hajs itd itp etc. ale zyeahbau sie po s.p.o.r.t.
onar mial dobre bity dobre flou i wykonanie. tede mial tylko lancuch w tej bitwie. ale nowator to nic nie mial zato. a jesli chodzi o mc dnb to raczej 'nie dziekuje' acz posluchalbym ostrego, gurala, pona (w szczegolnosci, bo ma konkret nawijke, szybka i poskladana jak puzzle). jednak mimo wszystko mc w dumach mi przeszkadza.
BTS
 
Posty: 918

Postprzez gunnar » 15 sty 2007, 14:44

a wg mnie jesli polski MC na imprezie to tylko Kriba..
tez swietne wyczucie, dobre teksty i co najwazniejsze nie pierdoli na okraglo..
przykład: impreza Ram Records Show 2 z Sub Focus'em. Kriba dal rade 8)

jako jeden z niewielu mnie nie irytuje :roll:
gunnar
 
Posty: 170
entuzjasta muzyki... bez wątpienia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron