muza Desimala

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez eRRoRR » 10 lis 2007, 00:32

faktycznie jest.moje nie dopatrzenie :D








:dnb:
eRRoRR
 
Posty: 431
IHJWSOIERYGT98P34YGHOJKLZJMNVLKJNSHNBJHJKNDSHNLSAJG0I9U43209UTJHGLKSBZNHJG98054858503JUWEGLKSBNMX,LK

Postprzez Miszczak » 17 lis 2007, 00:48

Uwazam, ze Desimal byl zajebistym producentem, zeby robic takie produkcje trzeba miec niezwykla wyobraznie i specyficzna osobowosc. Jak dla mnie utwory takie jak Arcanna, After Life, Hyperboria, Voidwalkers, Dragline czy Zeroform sa nie do zagiecia. Chlop mial wlasny styl i nie ulegal nowym trendom mody
Miszczak
 
Posty: 128
Sztum/Trojmiasto

Postprzez makkai » 28 lis 2007, 19:09

kto mi tu napisał że HC nie jest geniuszem ? pojebauo czy co? :crazy:
nie lubisz atmosiaków to wypierdalaj do nojropanku... :D

a co do desimala nie pierdolcie ze topik nie ma sensu bo ma.. se sciagne co trzeba i sprawdze bo nie wszystko widzialem i slyszalem.. i to jest cel sam w sobie dobry...

a ze sie niektorym zebrało na sentyment a innym na wygary..

tożto deenbepeel... czegoście sie spodziewali... każdy ma prawo sie wysmucić... tak mówią... :lol:
makkai
 
Posty: 267
z łapy do papy

Postprzez mAthen » 28 lis 2007, 20:50

hmm zacznijmy od tego od kiedy hc to atmo?
i slowo geniusz w stosunku do contrasta to z calym szacunkiem dla niego, duze naduzycie. cos jak artysta w stosunku do wiekszosci wykonawcow hiphopowych ;)
mAthen
 
Posty: 940

Postprzez makkai » 28 lis 2007, 21:45

nazwanie dorobku HC atmosami to nadużycie z mojej strony spowodowane lekką irytacją działaniem jebanej opery ktora uniemożliwiła mi cytat właśnie z ciebie jak rozumiem i nawet sprawia problemy w pisaniu...


przy całym szacunku do ciebie i twych przekonań... nie zgodze sie..

posłuchaj sobie jeszcze raz jego albumów (nie śmiem pomyśleć ze nie znasz ich a wydajesz opinie)

z tymi hiphopowcami to przeginasz bo tak jak moge z bólem serca wyobrazić sobie że komuś może sie nie podobać jego - HC- muzyka< :lol: > tak kurwa razi mnie to porównanie bo wiem że znaczna cześć hiphopowców to hałtura(ch??) najniższego lotu w dniu dzisiejszym..i jakoś nie moge sobie odmówić nazywania go kimś wybitnym jeśli chodzi o sprawe tejże szufladki w dnb.. jest po prostu wysokopółkowcem i wydaje mi sie skromnie mówiąc ze nie jestem w moim zdaniu odosobniony..

ale jak już mówiłem deenbepeel to stowarzyszenie niekonwencjonalne..spodziewam sie zasypu wygarów :lol: :lol:

:dnb:
makkai
 
Posty: 267
z łapy do papy

Postprzez freesssbee » 05 paź 2008, 10:21

www.grahammarch.com

odswiezka

----------------
Now playing: Desimal - Continuum
via FoxyTunes
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Johnny! » 05 paź 2008, 11:42

ja jakiś czas temu machnąłem maila do Kelly Hinkson z pytaniem czy to obiecane na stronie video do "After Life" będzie czy nie i padła odpowiedź że będzie, a ta obsuwa jest bo Pani Hinkson miała przeprowadzkę połączoną z koniecznością szukania pracy co trochę jej zajęło.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Janek D » 06 paź 2008, 23:09

:KaylistiC: napisał(a):
kempa8 napisał(a):
:KaylistiC: napisał(a):btw1,z taka psychika to chyba nawet nie da rady robic zwyklej muzy ;)


rozpoznałabys jaka miał psychike po jego muzyce ?


na podstawie jego sztuki (dzwiek+obraz)od razu mozna odczuc,ze jego osobowosc nie byla zwyczajna...



tak samo jak 99% ludzi na tym forum - nie sa zwyczajni !
Janek D
banned
 
Posty: 1306
DH

Postprzez behir » 14 lis 2010, 15:37

Epidose-Lord Of Reflux :rokkyu:
behir
 
Posty: 152
begehunterz

Re: muza Desimala

Postprzez <neuro> » 23 maja 2013, 11:09

Dziś mija 7 lat od śmierci Desimala.
Obrazek
Avatar użytkownika
<neuro>
 
Posty: 3434
ldz

Re: muza Desimala

Postprzez Jungle Techno » 14 cze 2013, 13:07

The Promist :dnb: , ten placek dla Citrusa i potem długo długo nic, jakoś mnie nie robi ten many
z całym szacunkiem oczywiście
MikeF napisał(a):Trace initial releases were in the 'ltj bukem' style dnb and were brilliant......unfortuately trace changed his sound with the remixes of t-power mutant jazz to dark noisey loud hammerhead music....this spawned imitators like bad company and the resulting invasion of darkcore tech step nearly killed the entire jungle movement....trace demise is one of the great tradegies of jungle!!!!
Avatar użytkownika
Jungle Techno
 
Posty: 82

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości

cron