muza Desimala

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

muza Desimala

Postprzez mAthen » 05 sty 2007, 00:11

http://www.grahammarch.com

dzial music, a pozniej songs.

masa nieznanego mi wczesniej stuffu. zapewne pare(nascie) osob tez tego nie slyszalo. jako [episode] ma naprawde miazdzace kawalki. kolejny raz sie nim zaskakuje i utwierdzam w przekonaniu ze to geniusz.

__
mam nadzieje ze stronka nie zostanie odebrana jako piractwo. ja bynajmniej jej tak nie postrzegam i dlatego zamieszczam do niej linka. jesli moderatorzy stwierdza inaczej, z gory przepraszam za ten topik.
mAthen
 
Posty: 940

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 00:34

Epidose! a nie episode :P
stonka kiedyś była wrzucana... ale chyba już jej tu nie ma.
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez mAthen » 05 sty 2007, 00:36

przepraszam:P zle przeczytalem, zle przepisalem.
mAthen
 
Posty: 940

Postprzez Blah » 05 sty 2007, 01:03

ale obadajcie jego artworki !! miazga, gość był naprawde bardzo wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem...
Avatar użytkownika
Blah
 
Posty: 1365
WolvesUK / RzeszówPL

Postprzez biciK » 05 sty 2007, 01:12

Blah napisał(a): gość był naprawde bardzo wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem...



BARDZO :dnb:

szkoda ze juz nie zrobi nam przekozackich waukow,które zawsze były sa i beda wielkie :!: :!: :!: :dnb:

[*]
biciK
 
Posty: 2027
Mikołów

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 01:31

były wrzucone zanim wyszły na plackach ;)
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez zabiligoiuciekl » 05 sty 2007, 05:38

metrik napisał(a):stonka kiedyś była wrzucana...
:roll:
zabiligoiuciekl
 
Posty: 1503
127.0.0.1

Postprzez mAthen » 05 sty 2007, 12:36

metrik napisał(a):ale chyba już jej tu nie ma.
;)

pozatym zabili chyba nic sie nie stanie jesli bedzie po raz drugi.
mAthen
 
Posty: 940

Postprzez zabiligoiuciekl » 05 sty 2007, 13:21

mAthen napisał(a):chyba nic sie nie stanie jesli bedzie po raz drugi.

oczywiscie ze nic sie nie stanie. chyba. :o
zabiligoiuciekl
 
Posty: 1503
127.0.0.1

Postprzez Azbest » 05 sty 2007, 13:43

zajebiście nie kręcą mnie rysunki.
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez marvelon » 05 sty 2007, 14:07

desimal - cobain drum and bass'u [']
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez gitoslaw » 05 sty 2007, 15:48

marv napisał(a):desimal - cobain drum and bass'u [']



nie no to chyba zbyt dalece posunięte stwierdzenie
gitoslaw
 
Posty: 173
wawa/lodz

Postprzez TRUwieprz1 » 05 sty 2007, 15:52

marv napisał(a):desimal - cobain drum and bass'u [']


..pffff....
TRUwieprz1
 
Posty: 761

Postprzez Richard Murder » 05 sty 2007, 16:24

marv napisał(a):desimal - cobain drum and bass'u [']

hahahaha

ja bynajmniej nie odczuwam tego jego "Geniuszu"
poza swietnym Afterlife , i bardzo dobrej Arkanie , Desimal pozostaje dla mnie kolesiem który robił zwykłe nojro ..(no dobra robił nojro troche leprze niz inni ;p )
Ale czy byłby tak sławny , gdyby nie popełnił suicide ?




:D
Richard Murder
 
Posty: 2755
outopia

Postprzez marvelon » 05 sty 2007, 16:32

chodzilo mi o to ze popełnił samobójstwo, a nie o analogiczny przekład wkładu w muzyke.

taki czarny zarcik panowie spięci :P
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 16:37

Richard Murder napisał(a):
marv napisał(a):desimal - cobain drum and bass'u [']

hahahaha

ja bynajmniej nie odczuwam tego jego "Geniuszu"
poza swietnym Afterlife , i bardzo dobrej Arkanie , Desimal pozostaje dla mnie kolesiem który robił zwykłe nojro ..(no dobra robił nojro troche leprze niz inni ;p )
Ale czy byłby tak sławny , gdyby nie popełnił suicide ?




:D


teraz już napewno ;)
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez mAthen » 05 sty 2007, 17:12

Richard Murder napisał(a):poza swietnym Afterlife , i bardzo dobrej Arkanie , Desimal pozostaje dla mnie kolesiem który robił zwykłe nojro ..(no dobra robił nojro troche leprze niz inni ;p )


Poza Afterlife i Arcannie ma jeszcze lepsze Continuum czy Voidwalkers. Circle of Nine miazdzy rowniez na calej linii, tak jak Sun Signal v1.
Oprocz tego Zero Sercher i Zeroform, The Guardian, Promist i Earthling sa przezajebiste.
Pozostale sa przynajmniej dobre.
Jak dla mnie zaden producent dnb nie zrobil tylu genialnych walkow.
mAthen
 
Posty: 940

Postprzez Noire » 05 sty 2007, 18:57

Richard Murder napisał(a):ja bynajmniej nie odczuwam tego jego "Geniuszu"
poza swietnym Afterlife , i bardzo dobrej Arkanie , Desimal pozostaje dla mnie kolesiem który robił zwykłe nojro ..(no dobra robił nojro troche leprze niz inni ;p )


srry murder,ale pierdolisz ostatnio jak natchnieni z DOA :roll:

desimal i zwykle neuro na pewno nie ida w parze....jestem ciekawa,ktory z jego walkow brzmi zwyczajnie?

btw1,z taka psychika to chyba nawet nie da rady robic zwyklej muzy ;)

btw2, byl znany dlugo przed smiercia,2004 i Promist.......wiedziales co to dnb wtedy ?:P
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez metrik » 05 sty 2007, 19:08

ja bez bicia przyznam że muzyke desimala poznałem w listopadzie 05. 2 miesiace później na pierwszej bibie na której pozwolono mi dograć pare tjunsów, drżącą łapką dokręciłem "circle of nine". :lol: kojeś iz da przemistrz!
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez kempa8 » 05 sty 2007, 19:10

:KaylistiC: napisał(a):btw1,z taka psychika to chyba nawet nie da rady robic zwyklej muzy ;)


rozpoznałabys jaka miał psychike po jego muzyce ?
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez mAthen » 05 sty 2007, 19:30

mial schizofrenie.
mAthen
 
Posty: 940

Postprzez Noire » 05 sty 2007, 19:33

kempa8 napisał(a):
:KaylistiC: napisał(a):btw1,z taka psychika to chyba nawet nie da rady robic zwyklej muzy ;)


rozpoznałabys jaka miał psychike po jego muzyce ?


na podstawie jego sztuki (dzwiek+obraz)od razu mozna odczuc,ze jego osobowosc nie byla zwyczajna...

@metrik
ja jego 'profil' (:P) poznalam w 2004, poprzez dnbnation,ambientdub mix oraz serwer gdzie umiescil swoje walki w 320,ktore mozna byl zassac za friko :P
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez kempa8 » 05 sty 2007, 20:04

:KaylistiC: napisał(a):
kempa8 napisał(a):
:KaylistiC: napisał(a):btw1,z taka psychika to chyba nawet nie da rady robic zwyklej muzy ;)


rozpoznałabys jaka miał psychike po jego muzyce ?


na podstawie jego sztuki (dzwiek+obraz)od razu mozna odczuc,ze jego osobowosc nie byla zwyczajna...

a co to znaczy zwyczajna osobowosc... ? :roll:
czyli ktos kto robi "zykłe nojro" zakładasz z góry, ze ma zwyczajna osobowosc... ?
wiesz... bo wydaje mi sie, ze gdyby nie cała ta otoczka, jaka jest bez watpienia z nim zwiazana i z której juz marv troche poironizował, ma bardzo duzy wpływ na to jak odbiera sie teraz jego twórczosc.. a to co napsiałas na temat jego psychiki jest na to najlepszym przykładem. bo gdybys nie wiedziała jaka miał psychike, to chyba mi nie wpoeisz ze byłabys w stanie stwierdzic to na podstawie jego muzyki... dlatego zadałem Ci to pytanie.

i pisze to z cały szacunkiem, bo Desimala cenie... za niektóre tracki.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez Noire » 05 sty 2007, 21:30

.....mi sie wydaje,ze Ty bardzo dobrze wiesz co mam na mysli, a pytasz, by prowokowac ;]

aniłej,oczywiste jest, to, iz tworzac tak niezwykle 'obrazy' i dzwieki,nie jest sie zwyklym czlowiekiem,zyjacym w szarej ponurej rzeczywistosci..........juz sama mega wyobraznia jaka posiadal o tym swiadczy....patrzac na sztuke,ktora tworzyl.......

bo wydaje mi sie, ze gdyby nie cała ta otoczka, jaka jest bez watpienia z nim zwiazana i z której juz marv troche poironizował, ma bardzo duzy wpływ na to jak odbiera sie teraz jego twórczosc.. a to co napsiałas na temat jego psychiki jest na to najlepszym przykładem. bo gdybys nie wiedziała jaka miał psychike

jego smierc nie miala wplywu,na to jak oceniam psychike lol,zreszta chodzilo mi o jego osobowosc,a nie stan psychiczny :) (poza tym nie jestem do konca przekonana,jesli chodzi o jego chorobe ...)
z desimalem zetknelam sie po raz pierwszy,sluchajac abmientdub mix,a nie dnb...plus artwork,ktora umieszczal w blogu.....zreszta blablabla..wystarczy posluchac i popatrzec,zeby dostrzec 'dziwnosc' ;]
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Pylon » 05 sty 2007, 22:02

powiem krotko. ostatnio przegralem sobie walki decimala bo taki dobry i po przesluchaniu polowe wyjebalem. imo nic specjalnego , niektore kawalki faktycznie kosza , ale niektore sa b. przecietne i nie widze sensu robic z kolesia geniusza.
ktore brzmia przecietnie , a chociazby dragline , sorry ze nie wymienie reszty ale jak wspomnialem wyjebalem .
a co do wyobrazni :lol: argument nieprzecietny. wystarczy rozejrzec sie w okol by stwierdzic ze ludzi ktorzy z wyobraznia lacza dzwiek i obraz nie jest malo. i co kazdy z nich geniuszem jest?
bez jaj decimal byl dobry mial pare dobrych numerow. that's all.


jesli chodzi o dziwnnosc to w chuj dziwniejsze sa dla mnie produkcje yabola. te dnb jak i z innych genres. no ale on nie ma takiego fejmu wiec napewno i tak decimal go bije :lol:
Pylon
 

Postprzez Noire » 05 sty 2007, 22:11

Pylon napisał(a):a co do wyobrazni :lol: argument nieprzecietny. wystarczy rozejrzec sie w okol by stwierdzic ze ludzi ktorzy z wyobraznia lacza dzwiek i obraz nie jest malo. i co kazdy z nich geniuszem jest?


a kto pisal, ze jest geniuszem i ze ludzi z wyobraznia jest malo?

w ogole mega LOL, chyba kazdy producent ma na koncie cienkie walki, nie w tym rzecz,mi chodzilo, o to,ze jego muzyki nie mozna porownac do zwyklego neuro blablabla,koles mial swoj styl i tyle.....nie robil walkow,ktore bylyby podobne do calej niuneurowej otoczki,zreszta marudźcie seu chlopoki ;] ja tylko wyrazilam swoje zdanie :)

Pylon napisał(a):jesli chodzi o dziwnnosc to w chuj dziwniejsze sa dla mnie produkcje yabola.


get a room plz :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Azbest » 05 sty 2007, 23:11

mAthen napisał(a):Poza Afterlife i Arcannie ma jeszcze lepsze Continuum czy Voidwalkers. Circle of Nine miazdzy rowniez na calej linii, tak jak Sun Signal v1.
Oprocz tego Zero Sercher i Zeroform, The Guardian, Promist i Earthling sa przezajebiste.
Pozostale sa przynajmniej dobre.
Jak dla mnie zaden producent dnb nie zrobil tylu genialnych walkow.

i tak oryginalnych :dnb:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez kempa8 » 05 sty 2007, 23:16

:KaylistiC: napisał(a):zreszta marudźcie seu chlopoki ;] ja tylko wyrazilam swoje zdanie :)

Widac, ze podchodzisz do tego bardziej osobiscie i emocjonalnie, nie patrzysz tylko i wyłacznie na jego twórczosc, ale ok, nie neguje Twojej postawy, ale pozwol tez w takim razie osoba, które patrza na tworczosc Desimala obiektywnie, z luzniejszej perspektywy miec własne zdanie... bo nie kazdy musi odbierac to tak "dogłebnie" jak Ty :wink:

pzdr.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez enssne » 05 sty 2007, 23:20

Był bardzo dobry.
Oryginalny przede wszystkim.
Miał ciekawe i inne to brzmienie.

Niestety nie był w stanie pokazać nam wszystkiego na co było go stać imo.
Z każdym numerem jeszcze bardziej się rozwijał.
Więc moim zdaniem był by jeszcze lepszy.

Zatrzymał się na własne życzenie na poziomie bardzo dobrego.

Szkoda, bo wnosił do dnb dużo nowego i ciekawego brzmienia...

Niektóre jego tunsy mnie rozpierdalają na atomy...

Tyle.
(...)
Avatar użytkownika
enssne
 
Posty: 1977

Postprzez Noire » 05 sty 2007, 23:51

kempa8 napisał(a):Widac, ze podchodzisz do tego bardziej osobiscie i emocjonalnie


do muzyki zawsze podchodze emocjonalnie ;] do ludzi niekoniecznie,a juz szczegolnie,do tych ktorych nie znam ;)

kempa8 napisał(a):ale pozwol tez w takim razie osoba, które patrza na tworczosc Desimala obiektywnie, z luzniejszej perspektywy miec własne zdanie... bo nie kazdy musi odbierac to tak "dogłebnie" jak Ty :wink:


lol,to Ty pozwol mi wyrazic swoje zdanie,a nie uparcie 'walczysz' ze mna,probujac udowodnic,iz jego smierc spowodowala takie,czy inne odczucia :x !!!! poza tym Desimal,nie byl moim ulubionym producentem,zeby wielce go bronic,po prostu napisalam,iz nie robil zwyklego neuro,nie da sie go skopiowac,mial gleboka osobowosc ( i owszem oceniam to po jego sztuce) plus oryginalny styl oraz swietna technike...........wlasnie dlatego,uwazasz,ze ja nie jestem obiektywna,a Ci,ktorzy pisza inaczej sa?

btw,podchodze do tego tematu luzno i malo doglebnie ]:->
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron