TECHNOID..BEZDUSZNA NAPIERDALANKA CZY COS WIęCEJ??

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

TECHNOID..BEZDUSZNA NAPIERDALANKA CZY COS WIęCEJ??

Postprzez freesssbee » 09 sty 2007, 00:56

sluchajac takich prodow, maszynow czy desektow czasem wydaje mi sie ze te produkcje nie sa wcale skaplikowene jednak maja w sobie moc, prawie jak pendulum..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez metrik » 09 sty 2007, 01:00

ja czuje że producent stara sie coś nam jednak przekazać....
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez freesssbee » 09 sty 2007, 01:01

albo przynajmniej tak ci sie wydaje..
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez metrik » 09 sty 2007, 01:03

wydaje mi sie że nie jestem lubiany. i teraz to chyba do anta podbije. :lol:
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez g-sus » 09 sty 2007, 01:17

A zaraz topic odwiedzi Grześ i się wypowie na temat magii technoidu :wink:
g-sus
 
Posty: 583
Łódź Town


Postprzez Cannabis777 » 09 sty 2007, 01:26

raczej to pierwsze :wink:
Cannabis777
 
Posty: 2182

Postprzez Pylon » 09 sty 2007, 01:30

to jest czysta energia. nic wiecej
Pylon
 

Postprzez gitoslaw » 09 sty 2007, 02:01

Pylon napisał(a):to jest czysta energia. nic wiecej


podpisze sie pod tym
gitoslaw
 
Posty: 173
wawa/lodz

Postprzez IZM » 09 sty 2007, 02:17

Jak tak slucham tego i slucham to mi sie przed oczyma roja stada istot z posklejanymi rzesami i pierwsza broda...

...cale stada... ...jak konie kurwa, jak konie...

:drap:
IZM
 
Posty: 1336

Re: TECHNOID..BEZDUSZNA NAPIERDALANKA CZY COS WIęCEJ??

Postprzez Noire » 09 sty 2007, 03:00

freesssbee napisał(a):sluchajac takich prodow, maszynow czy desektow czasem wydaje mi sie ze te produkcje nie sa wcale skaplikowene jednak maja w sobie moc, prawie jak pendulum..


prode maja fajny styl,watpie,zeby mieli zawarty w walkach jakis wielki przekaz,mimo to dnb jest muzyka do mixowania i ich walki sie do tego swietnie nadaja,kopia po tylkach i chce sie przy nich ruszac.....masheen zrobil dwa fajne walki,the void miecie,reszta jest na to same kopyto....
the sect zadne oryginalne brzmienie,polaczenie propagandy,raidena z techniawka prode......

dla mnie tego typu 'napierdalanka' jest stworzona glownie do mixowania i na parkiet (dlatego walki sa tak monotonne),a nie by miec jakies wielkie przemyslenia lol
Avatar użytkownika
Noire
 
Posty: 4189
Noise Control

Postprzez Grinn » 09 sty 2007, 09:45

ja lubie posluchac, czuc w nich moc i wspomniana energie. raczej bezduszne to ale dla mnie to zadna wada.
Grinn
 
Posty: 2090
T.E.P. Tychy

Postprzez marvelon » 09 sty 2007, 10:35

w sumie technoid to taki smutny clownstep...
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez strog » 09 sty 2007, 11:30

napierdalanka? :lol:
NUDA :P
strog
 
Posty: 1011
GUARA GUARA!

Postprzez Richard Murder » 09 sty 2007, 11:44

marv napisał(a):w sumie technoid to taki smutny clownstep...

toć smutny klałnstp to nojro ! ;D <future-wobbling>

napierdalanka?

tez oto miałem spytac.
Richard Murder
 
Posty: 2755
outopia

Postprzez destruction » 09 sty 2007, 12:11

g-sus napisał(a):A zaraz topic odwiedzi Grześ i się wypowie na temat magii technoidu :wink:


<lol>
Bo ja się znam :O
Nie no ale trzeba się zastanowić czy zwykłe noiro niesie ze sobą jakis przekaz, nie wydaje mi się.... Nie ma tam jakiegoś głębszego sensu. W całej muzyce elektronicznej nie chodzi o to żeby był jakiś sens, przekaz, ew. przekazanie innym swojej enegrgii, to nie rap, no chyba, że chcecie na siłe zobaczyc w tym jakis sens, to produkcje raidena oddają jego chorą podobna do mojej nature, który ma joba na punkcie chernobyla i w co drugiej jego produkcji jest nawiązanie do radiacji wybuchu reaktora itd.... może źle pojmuję ta cała muzykę, no ale cóż...

POZDRAWIAM :) cheers :)
destruction
 
Posty: 2488
Ghost Town

Postprzez marvelon » 09 sty 2007, 12:11

Richard Murder napisał(a):
marv napisał(a):w sumie technoid to taki smutny clownstep...

toć smutny klałnstp to nojro ! ;D <future-wobbling

nie. nie było Cię przy powstaniu tej maksymy. kamol wtedy lezał na balkonie, a amoniak prawie dostał w zęby za pizze.
idz do byłej dziewczyny swojego kolegi. o!
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez freesssbee » 09 sty 2007, 12:29

:dnb: :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez Azbest » 09 sty 2007, 12:31

to taki agresywny minimal tylko dnb :wink:
Azbest
 
Posty: 6682

Postprzez destruction » 09 sty 2007, 12:32

azbest napisał(a):to taki agresywny minimal tylko dnb :wink:


right z tym się zgodze. :D
destruction
 
Posty: 2488
Ghost Town

Postprzez laudanum » 09 sty 2007, 14:55

rozni ludzie, rozne fantazje, rozne odbiory -

dla mnie osobiscie kazda muzyka ma jakis przekaz tylko trzeba go po swojemu potrafic wyszukac i zinterpretowac. :)
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez mariko » 09 sty 2007, 17:25

laudanum napisał(a):rozni ludzie, rozne fantazje, rozne odbiory -

dla mnie osobiscie kazda muzyka ma jakis przekaz tylko trzeba go po swojemu potrafic wyszukac i zinterpretowac. :)



nic dodac , nic ujac , trafone w sedno:)
mariko
 
Posty: 19
Konin

Postprzez freesssbee » 09 sty 2007, 17:36

laudanum napisał(a):rozni ludzie, rozne fantazje, rozne odbiory -

dla mnie osobiscie kazda muzyka ma jakis przekaz tylko trzeba go po swojemu potrafic wyszukac i zinterpretowac. :)


albo sie dobrze nacpac, przy jeszcze jedna noc i jeszcze jeden dzien wtedy przekaz jest dojebany ]:-> ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez laudanum » 09 sty 2007, 18:27

nie mialem na mysli az tak radykalnych srodkow :)
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez freesssbee » 09 sty 2007, 18:47

nieno wiesz co, gusta/gusty u kazdej osoby sa inne, ale kiedy ktos jest dobrze rozwiniety psychicznie moze latwo stwierdzic czy cos ma przekaz czy jest po prostu plytkie, dla mnie technodnb to dobry spid przy ktorym mozna dojebac szybkich ruchow :dnb: :dnb:
Obrazek
Avatar użytkownika
freesssbee
 
Posty: 2916
drum$bass.pl

Postprzez kempa8 » 09 sty 2007, 22:55

mariko napisał(a):
laudanum napisał(a):rozni ludzie, rozne fantazje, rozne odbiory -

dla mnie osobiscie kazda muzyka ma jakis przekaz tylko trzeba go po swojemu potrafic wyszukac i zinterpretowac. :)



nic dodac , nic ujac , trafone w sedno:)


co to znaczy trzeba ?
nie kazda muzyka jest stworzona do tego by doszukiwac sie w niej jakichs ukrytych podtekstów.

nawet nie chodzi o płytkosc, bo muzyka moze byc tez ambitna, ale słuzyc tylko i wyłacznie dobrej zabawie - w szeroko pojetym tego słowa znaczeniu bez potrzeby zgłebiania jej tresci i przekazu. choc z drugiej strony jest to tez kwestia odpowiedniego podejscia.
kempa8
 
Posty: 3193
chlew

Postprzez timeless » 09 sty 2007, 23:29

E po co sie doszukiwac w drumandbassie ambicji i czegos wiecej.

Przeciez jest to muzyka kotra ma poruszac ludzi do tanca a nie niesc w sobie jakies przekazy.

Oczywiscie fajnie jest jak muzyka wplywa na wyobraznie, co się zdarza w przypadku niektorych produkcji dnb.

Ale wydaje mi sie ze jest to poprostu kwestia osobistego odbioru a nie jakiegos przekazu ktory za tą jakims kawakliem się kryje.


Wydaje mi sie jakby dnb byl z muzyka ktora chce cos przekazac to by musiala zrezygnowac z tego by byc muzyka taneczna.
Musiala by sie otworzyc bardziej na sluchaczy, co oczywiscie sie niestanie.

P.S

Oczywiscie zdaje sobie sobie sprawe ze sa rodazje dnb ktore sa bardziej przyjazne sluchaczowi ale obecnie dominujace na scenie odmiany raczej sa natawione raczej na to by byc parkietowymi killerami.




:D
timeless
 
Posty: 87

Postprzez ginee k » 10 sty 2007, 02:10

trzeba znalezc takie dramenbejsowe [czy jakie tam sobie chcecie] WWO bo kiedys jak bylem mlody to uslyszalem od kogos ze WWO robi rap z przekazem...a rap bez przekazu jest be i ''sluchaja go leszcze'' i w ogole chyba klaunstepowy :?

:dnb:
ginee k
 
Posty: 849
tensionkru / fire fighters

Postprzez laudanum » 10 sty 2007, 11:23

jeszcze dodam (tak przemyslalem) ze wytworcy ktorzy tworza ciemna mroczna ciezka "napierdalankowa" strone d'n'b chca sie wyladowac przy tym, sadze rozwniez ze jest w nich ukryty jakis bunt swego rodzaju.

uwielbiam je sluchac nie tylko ze wzgledu ze sa taneczne ale potrzbuje ich rowniez azebym ja pokazal tym swoje zdenerwowanie na cos, ze jestem wkurzony itp.

nawet przeciez zdazaja sie klimaty w tej odmiany ktore moga przywolac smutek/cierpienie dla mnie jest taki Current Value - dark rain......
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez Azbest » 10 sty 2007, 12:21

ale tu o technoidzie :wink:
Azbest
 
Posty: 6682

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości