< obrazki po LSD >

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Postprzez dzi » 02 lip 2007, 11:00

paldo napisał(a):Zresztą jak wiecie co to są fraktale to może rozkminicie o co chodzi
hehe o dragach to raczej i wiesz ale na matematyke lepiej nie wchodz ;)
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez ::Screw:: » 02 lip 2007, 11:09

paldo napisał(a):
Co do teorji że grzyby sa do lasu a kwas do domu - heh, szkoda gadać, straszna bzdura, nie wiem skad wam sie takie idiotyczne teorie biorą...




Jak w ogóle można brać takie gówna :? jeść czy co tam się z tym robi...


Czysty umysł ma być, a nie zabrudzony...
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Postprzez paldo » 02 lip 2007, 18:00

dzi napisał(a):
paldo napisał(a):Zresztą jak wiecie co to są fraktale to może rozkminicie o co chodzi
hehe o dragach to raczej i wiesz ale na matematyke lepiej nie wchodz ;)


Heh, a to czemu, masz na tym forum jedyne autoryzowane wiadomości na ten temat... :lol:

Tak się składa że z wykrztałcenia jestem matematykiem, a ty ;)

ps. nie ma czegos takiego jak "czysty umysł". No może że jesteśmy Buddystami, wtedy przyjmujemy taki stan za możliwy do osiągnięcia przez "wybrtanych".

Co nie znaczy że dzięki niektórym substancjom psyhoaktywnym nie możemy sobie trochę umysłu oczyścić ;)
paldo
 
Posty: 60

Postprzez dzi » 02 lip 2007, 18:27

w takim razie gowno wiesz o dragach :lol:
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez paldo » 02 lip 2007, 18:50

Czyli według ciebie jedno wyklucza drugie rozumiem... w takim razie ty się znasz na której z tych dziedzin?
paldo
 
Posty: 60

Postprzez dzi » 02 lip 2007, 20:46

rozumiem ze jestes zagorzalym platonikiem ktory uwarza ze fraktale sa ostateczna niezbadana prawda zapisaną we wszechswiecie i dzieki dragom (ktore to jak wg Ciebie wiadomo ulatwiaja "wgląd") mozna jej jakos bardziej doswiadczyc? ;)
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez junkiepunkey » 03 lip 2007, 00:05

::Screw:: napisał(a):
paldo napisał(a):
Co do teorji że grzyby sa do lasu a kwas do domu - heh, szkoda gadać, straszna bzdura, nie wiem skad wam sie takie idiotyczne teorie biorą...




Jak w ogóle można brać takie gówna :? jeść czy co tam się z tym robi...


Czysty umysł ma być, a nie zabrudzony...

czysty w sense nieskazony i nieswiadomy, przez co pusty?
pozatym, bardzo smieszne sformulowanie - 'ma byc', ktos ci wydal taki rozkaz jak bylas mala ? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez BrK » 03 lip 2007, 01:00

haha ]:-> :dnb:

a tak na powaznie to po 9ciu kwasach zmienia sie dna takze uwazajcie :!: :lol:

edit:albert sie z was smieje :P

Obrazek
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez siupski » 03 lip 2007, 04:58

BrK napisał(a):haha ]:-> :dnb:

a tak na powaznie to po 9ciu kwasach zmienia sie dna takze uwazajcie :!: :lol:


9 na raz, czy w sumie?


edt. zresztą huj z tym. zażywasz przegrywasz. dla zachowania czystości umysłu i dezynfekcji układu trawiennego czkam tylko alkohol metylowy
siupski
 
Posty: 155

Postprzez paldo » 03 lip 2007, 12:30

BrK napisał(a):haha ]:-> :dnb:

a tak na powaznie to po 9ciu kwasach zmienia sie dna takze uwazajcie :!: :lol:

edit:albert sie z was smieje :P

Obrazek



Na lepsze czy na gorsze :wink: ??

He he, mi tam sie już dawno zmieniło ]:->
paldo
 
Posty: 60

Postprzez janii » 03 lip 2007, 14:44

paldo napisał(a):A to z bardzo prostego powodu...witkacy umarł zanim wynaleziono lsd (a dokładnie popełnił samobójstwo). Za to miał doczynienia z czyms nawet lepszym - z pejotlem :)



Co to znaczy " z czyms nawet lepszym" ?
janii
 
Posty: 4367
g.t.b.t

Postprzez BrK » 03 lip 2007, 15:27

siupski napisał(a):9 na raz, czy w sumie?


jak kto woli mozesz i 10 wjebac :wink:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez eM » 04 lip 2007, 11:34

polecam ksiazke: "nauki don Juana" Carlosa Castanedy oraz kolejne czesci...


"Autor wprowadza czytelnika w świat niesamowitych, choć przerażających przeżyć, wynikających z próby wyjścia poza granice rzeczywistości. Jednym ze sposobów poznania siebie i otaczającego świata, stania się człowiekiem wiedzy są według Castanedy doświadczenia z substancjami halucynogennymi, takimi jak meskalina, yerba del diablo, pejotl. Ta niezwykła książka pozwala czytelnikowi osiągnąć wiedzę, inną jednak od wiedzy współczesnych naukowców"
eM
 
Posty: 610

Postprzez makkai » 04 lip 2007, 19:28

ale rozkminy tu prowadzicie...

na ile poziomów w głab fraktali zerkacie po 10 stampach?

mi to sie wydaje<nie jadłem---> nie wiem---> pytam! > że jak ktoś ma najebane we łbie jakichś skiz... to te skizy wyjdą jak sie zeżre ...prawda?

no i chciałbym zauważyć że ani zżarcie furgonu papieru ani bycie mistrzem polski w żarciu pieczarek nie upoważnia nikogo <nadal teoretyzuje> chyba do wygłaszania jakichś sądów w charakterze znawcy czy specjalisty..
nawet jak sie ma wykształcenie chemika czy jak tam... dzi masz?



ps:
niedobre ćpuny!!! :lol: :lol: :lol:
makkai
 
Posty: 267
z łapy do papy

Postprzez dzi » 04 lip 2007, 22:10

jestem informatykiem strejtedżowcem







i troche żegluję
dzi
 
Posty: 6168
Stargard Szczecinski  Charakter: neutralny neutralny      Profesja: Neurosceptyk

Postprzez ::Screw:: » 04 lip 2007, 22:21

junkiepunkey napisał(a):
::Screw:: napisał(a):
paldo napisał(a):
Co do teorji że grzyby sa do lasu a kwas do domu - heh, szkoda gadać, straszna bzdura, nie wiem skad wam sie takie idiotyczne teorie biorą...




Jak w ogóle można brać takie gówna :? jeść czy co tam się z tym robi...


Czysty umysł ma być, a nie zabrudzony...

czysty w sense nieskazony i nieswiadomy, przez co pusty?
pozatym, bardzo smieszne sformulowanie - 'ma byc', ktos ci wydal taki rozkaz jak bylas mala ? ;)


Ja jestem bardzo anty wszystkiemu tego typu... poprostu.
::Screw::
 
Posty: 1211
Ship it baby!!!

Postprzez zgonia » 04 lip 2007, 22:37

paldo napisał(a):"a halo mozna miec po wszytkim...ostatnio po ziole siedzialam na lawce i okrazaly mnie ptaki, czaily sie z kazdej stroy zeby nagl zaatakowac, a jak w nocy wracalam od znajomych to sledzil mnie robot morderca...nie pamietam...to chyba tylko piwko bylo...."


heh, to fajnie masz...za dużo telewizji jednym słowem...rzeczywiście lepjej odstaw dragi bo ci nie służa widziocznie (albo telewizor odstaw ;) )

Co do teorji że grzyby sa do lasu a kwas do domu - heh, szkoda gadać, straszna bzdura, nie wiem skad wam sie takie idiotyczne teorie biorą...



nie uzywam telewizora od okolo 7 lat narkotykow tez w mikroskopijnych ilosciach. wszystko to wina rywina
zgonia
 
Posty: 100

Postprzez strog » 04 lip 2007, 22:45

Nieprawda, sam ci te chore fazy wkrecalem ]:-> ]:-> ]:-> ]:->
strog
 
Posty: 1011
GUARA GUARA!

Postprzez zgonia » 04 lip 2007, 22:51

muzyka forma komunikacji spolecznej :o
zgonia
 
Posty: 100

Postprzez lukaut » 24 lip 2011, 22:18

no i co nikt już nie ćpa?
Avatar użytkownika
lukaut
 
Posty: 3379

Postprzez Pawlak » 25 lip 2011, 16:24

papierów nie ma na miescie.

ale może wrzucę moje z przed lat dzisiaj albo jutro.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez traumakonika » 27 lip 2011, 07:39

czesto po latach juz nie dzialaja :(
traumakonika
 
Posty: 952
obsmarkane stopy

Postprzez Pawlak » 27 lip 2011, 10:46

:lol: :dnb:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez hibner » 04 sie 2011, 02:09

a mieliscie kiedys tak, ze kwasiliscie z kims, temat zaczal schodzic w mroczna strone i nagle bylo takie...

"WHOOOOOSHHHHHHH..."

dziwna fala jakies pozytywnej swiezosci ktora dosiega wszystkich jednoczesnie i wszyscy mowia "wow, co to bylo, tez to miales?, no"
Avatar użytkownika
hibner
 
Posty: 111

Postprzez marvelon » 04 sie 2011, 08:29

eM napisał(a):polecam ksiazke: "nauki don Juana" Carlosa Castanedy oraz kolejne czesci...


"Autor wprowadza czytelnika w świat niesamowitych, choć przerażających przeżyć, wynikających z próby wyjścia poza granice rzeczywistości. Jednym ze sposobów poznania siebie i otaczającego świata, stania się człowiekiem wiedzy są według Castanedy doświadczenia z substancjami halucynogennymi, takimi jak meskalina, yerba del diablo, pejotl. Ta niezwykła książka pozwala czytelnikowi osiągnąć wiedzę, inną jednak od wiedzy współczesnych naukowców"
jeszcze sobie paulo coelho poczytaj.
Avatar użytkownika
marvelon
rip
 
Posty: 9934
Rozbłysk Neptuna

Postprzez junkiepunkey » 18 wrz 2011, 12:09

hibner napisał(a):a mieliscie kiedys tak, ze kwasiliscie z kims, temat zaczal schodzic w mroczna strone i nagle bylo takie...

"WHOOOOOSHHHHHHH..."

dziwna fala jakies pozytywnej swiezosci ktora dosiega wszystkich jednoczesnie i wszyscy mowia "wow, co to bylo, tez to miales?, no"

:lol: :dnb:

btw w tym roku kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu że tripowanie bez oprawy muzycznej to tak jak picie ciepłego piwa na słońcu. KARYGODNE. polecam openairy psytransowe w północnej polsze :heart:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez BrK » 18 wrz 2011, 12:15

he he :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez junkiepunkey » 18 wrz 2011, 15:59

hiehiehie :o :) :( :ant: :x :P :marv:
przygotowuj już ciepłe ubranko na ostatnie tego typu wydarzenie w tym sezonie kamiś :simba:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Postprzez BrK » 18 wrz 2011, 19:18

w nocy za duza pizgawica juz, nie oddah :lol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Poprzednia strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości