Instrumentalne granie ?

Dyskusja wszelaka aczkolwiek sensowna

Instrumentalne granie ?

Postprzez chomik » 19 maja 2006, 14:00

Niech bedzie pochwalony !

Poszukuje usilnie instrumentalnego d'n'b/jungle w stylu Miloopy i ekip z no.dex. Kiedys probowalem cos wyluskac przez wyszukiwarke na starym forum ale nie dalem rady :P Moze ktos wymieni nazwe ktorej jeszcze nie znam :wink: Dzieki za wspolprace.

Pozdrawiam
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez Saidon » 20 maja 2006, 07:09

London Electricity-na żywo :) będą chyba na Creamfield we wrocku(ale kiedy on jest,a może był,tego nie wiem ja) :wink:
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez DBR » 20 maja 2006, 12:43

na Creamfields LE nie zagra na zywo. bedzie to zwykly dj set.

a Creamfields juz 1 lipca :) mam nadzieje, ze sie odbedzie i przyjada wszyscy :roll:
DBR
 
Posty: 31

Postprzez Saidon » 20 maja 2006, 12:48

DBR napisał(a):na Creamfields LE nie zagra na zywo. bedzie to zwykly dj set.

a Creamfields juz 1 lipca :) mam nadzieje, ze sie odbedzie i przyjada wszyscy :roll:


jeżeli będe w Polsce to chciałbym się zjawić :)
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez laudanum » 20 maja 2006, 12:52

DBR napisał(a):na Creamfields LE nie zagra na zywo. bedzie to zwykly dj set.

a Creamfields juz 1 lipca :) mam nadzieje, ze sie odbedzie i przyjada wszyscy :roll:


a ja z ciekawosci zapytam jaka w tym jest roznica live act i dj set? :oops:
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez Saidon » 20 maja 2006, 13:09

coke napisał(a):
DBR napisał(a):na Creamfields LE nie zagra na zywo. bedzie to zwykly dj set.

a Creamfields juz 1 lipca :) mam nadzieje, ze sie odbedzie i przyjada wszyscy :roll:


a ja z ciekawosci zapytam jaka w tym jest roznica live act i dj set? :oops:


prosta sprawa-live act jest grany zawsze na instrumentach tudzież tworzony z kompa i filtrów na żywo, dj-set to tylko odtwarzanie z płyt vinylowych i cd(tzn zgrywanie ich w 1 całość) :wink: coś pominąłem?
Saidon
 
Posty: 932
Katowice

Postprzez metrik » 20 maja 2006, 14:07

a co do London Elektricity Live to właśnie wyszło DVD z ich występem w londyńskiej La Scala :D Miodzio!
Avatar użytkownika
metrik
 
Posty: 5092

Postprzez chomik » 20 maja 2006, 14:55

6 odpowiedzi a wszystkie to offtopic ech ... Wysilcie sie troche ;) Jak ktos jest zainteresowany moge zapodac kilka linkow. Instrumentale jakos lepiej mi wchodza niz odhumanizowana napierdzielanka. Na Creamfields mnie nie stac , moze przyjade pod "plot" posluchac , jesli bedzie wogole cokolwiek slychac. Rowerkiem to rzut beretem :)
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez kh » 20 maja 2006, 19:28

poszukaj se xploding plastix, np. "treat me mean i need the reputation", powinien podejsc; )
kh
 
Posty: 306

Postprzez laudanum » 20 maja 2006, 19:28

o matko live act od LE - to sobie wyobrazam jak te kawalki brzmia wtedy :D. fajnie musi brzmiec tak grany na zywca numer pussy galore :D

(prawie jak na weselu heheheheh) :oops:
laudanum
 
Posty: 4831
Warszawa

Postprzez chomik » 21 maja 2006, 09:13

kh napisał(a):poszukaj se xploding plastix, np. "treat me mean i need the reputation", powinien podejsc; )


Dzieki kh , na xploding trafilem jakis czas temu przez ruffen drum'n'jazz mix - zajebisty secik :) Wlasnie o cos takiego mnie chodzi Cinematic Orchestra,Truffaz etc. ciagle szukam nowych rzeczy.
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez cR4m4Rr10 » 21 maja 2006, 09:47

chomik napisał(a):Cinematic Orchestra



Z Nina Tune jest jeszcze załoga Pest'a - też miejscami zahaczają o dienbi :wink: .
cR4m4Rr10
 
Posty: 1735
ewriłer

Postprzez CuBa » 21 maja 2006, 10:36

a Fanu?
ich nowy album to glownie perkusja
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez chomik » 21 maja 2006, 10:51

Pest'a nieznaju , he he niezle okladki maja :) dziekowka Cramarrio. Wogole Jojo Mayer przyjezdza po raz kolejny do wrocka tym razem nie dam ciala musze tam byc. Sprawdzcie sami co koles wyprawia www.jojomayer.com/assets/multimedia/nerve_broadband

Fanu ? piewsze slysze :P obadam
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez CuBa » 21 maja 2006, 10:59

dziwne ze nikt jeszcze nie wspomnial o tym kozaku:
Amon Tobin
CuBa
 
Posty: 6224
Viva Cuba Libre

Postprzez Banciur » 21 maja 2006, 11:07

Fanu to chyba sam jeden nagrywa i na elektronice a nie zywych instrumentach.

a Amon Tobin w produkcjach daleko od dremenbejsu. Co innego jego sety fakt ze slyszalem ze dwa ale oba dnb zawieraja :)
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez chomik » 21 maja 2006, 11:12

Eee tam co za roznica czy to d'n'b czy nie ? Amon miszczem jest i basta , maniak z niego straszny.
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez kh » 21 maja 2006, 12:44

no to po prostu jedz z dyskografia ninja tune od poczatku do konca';>
kh
 
Posty: 306

Postprzez Banciur » 21 maja 2006, 12:52

chomik napisał(a):Eee tam co za roznica czy to d'n'b czy nie ?


to ze pyanie bylo o dnb a nie o fajnych tworcow, ba pytanie bylo o dnb tworzone za pomoca instrumentow
Banciur
moderator
 
Posty: 1715
zewszad

Postprzez chomik » 21 maja 2006, 13:23

Sory chyba zaszlo male nieporozumienie , mowiac ze nie ma roznicy czy to d'n'b czy nie , chodzilo mi konkretnie o Amona ktorego ciezko jest sklasyfikowac taki indywidualista z niego , lubie jego albumy ale nie tym ten topic. Temat jest o graniu na zywych instrumentach ale az takim purysta nie jestem , jak jakis zespol laczy elektronike z zywymi brzmieniami to tez lykam. Moze to byc ostrzejsze granie jak np. www.laphaze.com swietna francuska kapela czy tez jazzowe "pitolenie" w stylu "The Essence" Herbie Hancocka.

P.S Nastepnym razem popracuje nad jasnoscia wypowiedzi , wybaczcie jeszcze swiezak jestem
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez cR4m4Rr10 » 21 maja 2006, 13:43

CuBa napisał(a):dziwne ze nikt jeszcze nie wspomnial o tym kozaku:
Amon Tobin


Chodziło o granie na żywych instrumenatch - Amon ma takowe, ale całość jest zmasterowana na sprzęcie pecetowym :wink: .


Przypomniał mi się taki polski skład, który miejscami miewa inklinacje dramenbejsowo-experymentalne - mianowicie Kanał Audytywny.
cR4m4Rr10
 
Posty: 1735
ewriłer

Postprzez chomik » 21 maja 2006, 14:31

Kanał Audytywny to duma naszego miasta he he , rownie odjechana muze robi ROBOTOBIBOK rowniez z wrocka . A jak wam sie podoba 15 minut projekt ? Swego czasu katowalem ich plytke non-stop.
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw

Postprzez kaos kwik karate king » 21 maja 2006, 17:24

15min projekt poszet sie chyba na razie czesać, bo perkusista w usa
czy jakos tak, uczy si eponoc z najlepszymi.

grali u nas na żywca i masakra, zawodowo. 2 kolesi a dźwięków nie brakowało. gut!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
a ten ziomek chyba na organiczne brzmienia http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... did=936500
Avatar użytkownika
kaos kwik karate king
 
Posty: 4598

Postprzez chomik » 21 maja 2006, 20:39

A niech sie koles szkoli jak wroci z usa bedzie jeszcze bardziej wymiatal :) Znalazlem przed chwila cos co moze cie zainteresowac kwiku. Pamietam ,ze kiedys szukales walki w etnicznym klimacie otoz natknolem sie na "Stoyan Yankoulov Quintet" bulgarski projekt drum'n'jazzowy. Cos ich stronka nie smiga ale dziala za to odslona Elitsy Todorovej http://www.elitsatodorova.com/ ktora spiewa i gra na perce. Nie wiem czy kwartet wydal cokolwiek razem , wspolny album Todorovej i drugiego bebniarza Yankulova "Drumboy" ( bez dj ) juz sciagam z jakiego bulgarskiego huba , idzie jak krew z nosa ale bede wytrwaly. Moze nie bedzie na niej d'n'b ale takie etno granie tez mi pasi zobaczymy ...
chomik
 
Posty: 126
Wroclaw


Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 27 gości

cron