June Miller - Lowlands

Darmowe legalne utwory do sciagniecia | Legal tracks given for free

June Miller - Lowlands

Postprzez Johnny! » 03 lis 2012, 16:47

Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Maurus » 03 lis 2012, 17:06

Taki numer za free :o :dnb:
Avatar użytkownika
Maurus
 
Posty: 975
Poznań

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Mike-L » 03 lis 2012, 17:22

:jupi:

e: Marek, zaczeli robić wikse to już im nie zależy :)
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Johnny! » 03 lis 2012, 17:31

jaką znowu wiksę? :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Maurus » 03 lis 2012, 17:40

Mike-L napisał(a)::jupi:

e: Marek, zaczeli robić wikse to już im nie zależy :)


June Miller to już mój drugi zawód po Rockwell'u jeżeli chodzi o "obranie kierunku rozwoju" :? ... "rozwoju" :lol: W każdym razie numer jest wyborny i długo go wypatrywałem :dnb:
Avatar użytkownika
Maurus
 
Posty: 975
Poznań

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Johnny! » 03 lis 2012, 17:41

te minimalowe klikacze pordzewiły wam w głowach :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez RVerbal » 04 lis 2012, 00:42

June Miller to nie wiem, ale nowy Rockwell zajebisty.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Mike-L » 04 lis 2012, 04:06

Tehnik prawda jest taka, że Rockwell i JM mieli zajebisty styl zanim nie zaczęli iść w strone klubowego brzmienia. Rockwell to za bardzo się napatrzył na Phace'a a z chłopakami z JM to nie wiem co się stało. nie mówie, że to co teraz robią jest beznadziejne, bo ich nowe produckje też cenię, ale wcześniejszy styl był bardziej wyjątkowy. Teraz idą bardziej na mase
Avatar użytkownika
Mike-L
 
Posty: 2725
Łódź


Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Johnny! » 04 lis 2012, 09:50

no nie przesadzałbym że to wixa, a już na pewno nie w kontekscie RAM Recs ;)

odnosnie ogólniejszego wątku - cóż, Cruel Culture, Sunchase i jeszcze paru innych zrobiło manewr w odwrotnym kierunku i co ja mam na to powiedzieć? ;) Zarówno Rockwell jak i June Millery jednak wydają co rusz materiały z przeciwnych stron barykady, co imo wpływa na ich produkcje tylko pozytywnie. ludzie którzy zamykają się w jednej stylistyce mają tendencje do powtarzania się

a June Miller wzięli się za neuro i na dodatek robią to zajebiście dobrze. szykuje sie album zresztą z tego co pamiętam, ale w jakiej stylistyce to nie wiem
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Maurus » 04 lis 2012, 13:19

Tehnik napisał(a):no nie przesadzałbym że to wixa, a już na pewno nie w kontekscie RAM Recs ;)

odnosnie ogólniejszego wątku - cóż, Cruel Culture, Sunchase i jeszcze paru innych zrobiło manewr w odwrotnym kierunku i co ja mam na to powiedzieć? ;) Zarówno Rockwell jak i June Millery jednak wydają co rusz materiały z przeciwnych stron barykady, co imo wpływa na ich produkcje tylko pozytywnie. ludzie którzy zamykają się w jednej stylistyce mają tendencje do powtarzania się

a June Miller wzięli się za neuro i na dodatek robią to zajebiście dobrze. szykuje sie album zresztą z tego co pamiętam, ale w jakiej stylistyce to nie wiem


Oczywiście o gustach się nie dyskutuje i są zapewne rzesze ludzi, którzy ogarniają kolejne - nowe wcielenie Millerów jak i Rockwell'a ;) Mi osobiście ich aktualna stylistyka nie odpowiada czego zresztą nie kryję :wink: Boli mnie tylko trochę to, że jeden z twoich top-producentów robi nagle zwrot o 180 stopni w stronę muzyki, której nie do końca "rozumiesz' (i pomijam już to, czy robi to na poziomie czy nie) :wink:
Avatar użytkownika
Maurus
 
Posty: 975
Poznań

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Alegria » 04 lis 2012, 17:07

Zarówno Rockwell jak i JM robili i robią dobre rzeczy. Cóż, z JM wyszedł fakt, że dopiero teraz mają taki warsztat, żeby robić tjuny takie, jakie naprawdę chcieli. Nie zapominajcie o ich korzeniach w hardcore (patrz tytuły ich numerów i wszystko jasne).

W ogóle "wiksa" :lol:
Jedyne co z wiksy można u JM zauważyć, to remix "Moving Fast" dla Eneia, ale oryginał już wiercił więc czego się spodziewać ;)
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez moskwa » 08 lis 2012, 02:37

może i dziesięć osób siedzi teraz na forum ale jebać to bo wreszcie jest rozmowa o Muzyce. dzięki Panowie.

edyta: Lowlands nadal konkret. nawiasem mówiąc szukałem go ostatnio " w wydanych " a tu proszę - taka niespodzianka.
Avatar użytkownika
moskwa
 
Posty: 2854

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez Alegria » 08 lis 2012, 14:36

moskwa napisał(a):może i dziesięć osób siedzi teraz na forum ale jebać to bo wreszcie jest rozmowa o Muzyce. dzięki Panowie.


I tak ma być. Jak znajdą się trollujące chujki, które odstraszają nowych, którzy chcą gadać o muzie, to zostaną zbanowani bez względu na to czy siedzą tu od lat pięciu czy od najdawniejszych czasów drumandnbass.pl - nie ma litości dla skurwysynów :lol:
Avatar użytkownika
Alegria
moderator
 
Posty: 3982
Poznań

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez FM » 08 lis 2012, 16:01

Alegria napisał(a):I tak ma być. Jak znajdą się trollujące chujki, które odstraszają nowych, którzy chcą gadać o muzie, to zostaną zbanowani bez względu na to czy siedzą tu od lat pięciu czy od najdawniejszych czasów drumandnbass.pl - nie ma litości dla skurwysynów :lol:


:dnb:
Avatar użytkownika
FM
 
Posty: 445
Łódź

Re: June Miller - Lowlands

Postprzez RVerbal » 09 lis 2012, 23:47

FM napisał(a):
Alegria napisał(a):I tak ma być. Jak znajdą się trollujące chujki, które odstraszają nowych, którzy chcą gadać o muzie, to zostaną zbanowani bez względu na to czy siedzą tu od lat pięciu czy od najdawniejszych czasów drumandnbass.pl - nie ma litości dla skurwysynów :lol:


:dnb:

gówno prawda
jestem tu od 2 lat i mam się dobrze
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned


Powrót do Darmowe Mp3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości