Levela - Miss Fatty

Darmowe legalne utwory do sciagniecia | Legal tracks given for free

Levela - Miss Fatty

Postprzez TechnoxPL » 03 mar 2014, 19:40

Avatar użytkownika
TechnoxPL
 
Posty: 241
Polska

Re: Levela - Miss Fatty

Postprzez Johnny! » 04 mar 2014, 02:23

Technox, jaki Ty straszny szrot wrzucasz czasami :/
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Levela - Miss Fatty

Postprzez Basebox » 04 mar 2014, 09:50

nie sluchalem tego, ale Technox po prostu raz na tydzień dorywa się do SC i sprawdza followersów na dashboardzie ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Levela - Miss Fatty

Postprzez Johnny! » 05 mar 2014, 01:22

domyślam się, ale chyba nie po to jest ten dział żeby wrzucać co popadnie (bez urazy), tylko te rzeczy godne uwagi
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Levela - Miss Fatty

Postprzez Basebox » 05 mar 2014, 02:16

punkt slyszenia zalezy od... ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Levela - Miss Fatty

Postprzez TechnoxPL » 10 mar 2014, 20:43

jeśli adminom nie pasi inny gatunek dnb niż DARK to niech napiszą - ja akurat Levele lubie i lubie clownstep i jump up a jeśli nie pasi zmiencie nazwe strony tzn opis ze proszę wrzucać tylko Current V lub Countera itp. - osmieszyliscie się, przegląda zrobiłem coz niedawno Basebox wrzucil cos takiego ze nie wiem jak to nazwac ani dnb ,dubstep breakbeat cos w stylu dance house i to ok ?
Avatar użytkownika
TechnoxPL
 
Posty: 241
Polska

Re: Levela - Miss Fatty

Postprzez Basebox » 11 mar 2014, 13:30

Jeśli już to bardziej już ghetto house, z elementami elektroniki charakterystycznej dla stylu Slugabeda (jeżeli to o nim mówimy) i trapu.
Widzisz, miałem o tyle farta że albo ludzie to olali albo zapomnieli napisać opinii po odsłuchaniu. ;)

W każdym bądź razie nie implikuj mi tutaj robienia czegoś, co sam zrobiłeś, nie potrafiąc przyjąć krytyki. Bo ja - tak jak napisałem wcześniej - nie słuchałem utworu i nie wypowiedziałem się na jego temat. Słuchaj sobie co chcesz i wrzucaj co ci się podoba, ale licz się z tym że nie każdemu się musi podobać to samo i kazdy ma prawo do wypowiedzi*. Bez znaczenia czy to dark, light, czy inny dnb albo nie dnb.

*już myślałem że po tylu latach istneinia internetu i for w PL takich oczywistości nie trzeba mówić
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.


Powrót do Darmowe Mp3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron