Problem z Fruity Loops Engine Launcher

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Problem z Fruity Loops Engine Launcher

Postprzez jaaa88 » 05 kwi 2009, 13:53

Witam. Mam następujący problem. Wczoraj po włączeniu FL, po kilkudziesięciu sekundach zaczął wyskakiwać komunikat "Program FL studio engine launcher przestał działać". Przeinstalowałem FL i potem wspomniany komunikat wyskakiwał już w momencie kliknięcia na ikonkę FL, co uniemożliwia uruchomienie programu. Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem dlatego bardzo proszę o pomoc. Dodam, że miałem FL 8 ale dzis sprawdziłem, że przy zainstalowaniu FL 7 problem pozostaje bez zmian.
jaaa88
 
Posty: 6

Postprzez Judasz » 05 kwi 2009, 14:24

Spróbój odinstalowac FL7 i wyczyscic rejerstry z wszystkiego z FL8 zwiazane(z Fl7 tez tak dal pewnosci:P). Potem zrestartuj kompa i zainstaluj FL7. Moze pomoze a moze nie.
Judasz
 
Posty: 523

Postprzez jaaa88 » 05 kwi 2009, 14:51

A czym najlepiej wyczyścić ten rejestr?
jaaa88
 
Posty: 6

Postprzez Youness » 05 kwi 2009, 15:05

np ccleaner
Youness
 
Posty: 900

Postprzez jaaa88 » 05 kwi 2009, 15:55

Niestety nie pomogło. O ile dobrze to zrobiłem. Jakieś inne pomysły?
jaaa88
 
Posty: 6

Postprzez Judasz » 05 kwi 2009, 19:16

jakiego systemu operacyjnego uzywasz? Viste czy xp?
Judasz
 
Posty: 523

Postprzez jaaa88 » 05 kwi 2009, 19:50

Vista , z tym że działało elegancko do wczoraj.
jaaa88
 
Posty: 6

Postprzez Judasz » 05 kwi 2009, 20:02

https://fls.e-officedirect.com/knowledg ... =45&ans=10

p.s. i wypierdol ta viste. Ten program to bubel!! :rokkyu:
Judasz
 
Posty: 523

Postprzez jaaa88 » 05 kwi 2009, 21:38

Teraz tak. Dzięki za link. Program się zainstalował i otworzył ale po kilkunastu sekundach się wyłącza. Czyli powróciła sytuacja z samego początku problemu. Ktoś wie jak z tym sobie poradzić? Dziękuję za wskazówki i proszę o więcej.

p.s. zauważyłem , że problem występuje tylko (chyba) w przypadku otworzenia zapisanego wcześniej projektu. Gdy otworzę nowy projekt program niby się nie wyłącza. Nawet spróbowałem ten nowy projekt zapisać, i potem otworzyć i wygląda na to, że w tym przypadku FL się nie wyłącza. Czy jest możliwe że to wcześniejsze projekty tak działają na FL?
jaaa88
 
Posty: 6

Postprzez Judasz » 05 kwi 2009, 23:15

swrobuj zmienic ustawienia administratora o dostepnosci....jedno jest pewne to wina windowsa :yoda:

Nie znam sie tam na FLu ale moze tutaj chodzi o to ze nie skopiowales plikow audio i innych danych jako kompletnego projektu?
Mialem taki problem w innym DAwie i wlasnie o to chodzilo.
Judasz
 
Posty: 523

Postprzez jaaa88 » 08 kwi 2009, 00:19

Co do visty to trudno mi powiedzieć bo tak jak wcześniej wspominałem, od pół roku jej użytkowanie nie miałem żadnych problemów, chociażby z FL. Co do projektu to zapisywałem tak jak zawsze . Póki co bez zmian. Nowe projekty działają a stare (szczególnie jeden) po odpalaniu wyłączają program :( Aha jeszcze jedno. Gdy włączam te stare projekty, to przez te kilkanaście sekund zanim pojawi się ów przeklęty komunikat, dźwięk strasznie trzeszczy, pyka, itd. W nowych projektach elegancko. Nie mam już pojęcia... Zostawił bym to, ale chciałbym dokończyć prawie skończony projekt.. A jest to niestety ten ktory sprawia najwięcej problemów. Dzięki za odzew i proszę o więcej.
jaaa88
 
Posty: 6

Postprzez Hudsonasty » 03 cze 2011, 18:18

Odświeżam stary temacik, mam podobny problem z tym że u mnie FL cały czas śmiga normalnie do momentu aż uruchomię VST Massive...dodam że jest to 3 wersja massive'a którą mam zainstalowaną i dzieje się tak z każdą i to nie od razu tylko po jakichś 3 tygodniach użytkowania sypie się totalnie !

Denerwuje mnie to strasznie bo mam projekty z użyciem massive które chciałbym dokończyć a tu w momencie odpalania projektu "engine launcher zrobił kupę i nastąpi jego zamknięcie" !

Jak temu zaradzić może jest jakaś wersja massive która działa cały czas dobrze? może ktoś spotkał się z takim samym problemem bo zaraz mnie tu rozdupi !

ver. massive 1.1.5

Hawk ]:->
Hudsonasty
 
Posty: 62
Rybnik

Postprzez kabanowster » 03 cze 2011, 19:05

a ja będę miły i uprzejmy:

Kup oryginał



[mod edit] nie róbcie warezu z dnb.pl, wystarczy zapytać w bardziej odpowiednim miejscu i np ktos moglby odpowiedziec ze niedawno sobie z tym permanentnie poradzono.
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa

Postprzez Hudsonasty » 04 cze 2011, 00:05

To zajebiście że ktoś wymyślił opcje szukaj ale tu kurwa mi tego nie znajduje...

"zapytać w odpowiednim miejscu" myślałem że dział studio i produkcjia to dobre miejsce na zadanie tego pytania bo na fl też problem został poruszony nie rozwiązany.
Jakoś sobie poradzę spece
Hudsonasty
 
Posty: 62
Rybnik

Postprzez Johnny! » 04 cze 2011, 00:31

nie znaleziono bo wszystkie te tematy byly natychmiast usuwane, i kazdy nastepny tez bedzie. natomiast google znajduje i to duzo. chocby na DOA ten temat tez powraca jak bumerang wiec pretensje ze nie ogarniasz swoich piratow miej tylko do siebie. swoja drogą dziwi mnie jakis taki brak no nie wiem - rozsądku? korzystasz z crackowanych pluginow/softu - spodziewaj sie problemow. chociaz i tak najlepsi byli ci ktorzy to samo pytanie mieli czelnosc zadawac na forum NI :?

i nie, dnb.pl/forum to nie dnb.pl/warez a problem nie dotyczy samej produkcji tylko nieudolnie zrobionego cracka, wiec to nie jest odpowiednie miejsce na takie pytania.

oraz a propos oryginalnego wątku - najwidoczniej jakas wtyka powodowala ten blad, aczkolwiek skoro nikt nie podal 100%owego rozwiazania to pewnie powod jest jeden - nikt go nie zna(ł). ale teraz to i tak musztarda po obiedzie zapewne.
Ostatnio edytowano 04 cze 2011, 01:32 przez Johnny!, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Hudsonasty » 04 cze 2011, 11:22

ale ciekawe że od razu każdy założył że mam pirata z hhujowym crackiem... a po czym stwierdziliście że moja wersja to nie oryginał który wyrzuca błąd... pewnie wszyscy korzystacie z oryginalnego softu :) ]:->
Tymczasem leje już na tego massiva i pozostaje przy 3x osc
Hudsonasty
 
Posty: 62
Rybnik

Postprzez Johnny! » 04 cze 2011, 11:47

ok stary, wydałeś 179€ na oryginalnego Massive, ale ponieważ wywala ci się jakimś tajemniczym zbiegiem okoliczności dokladnie tak jak piracka wersja, to zamiast udać się do supportu NI, postanowiłeś olać go i używać 3xOsc. mnie przekonałeś.

:delta:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez nanoreese » 04 cze 2011, 13:55

Hudsonasty napisał(a):ale ciekawe że od razu każdy założył że mam pirata z hhujowym crackiem... a po czym stwierdziliście że moja wersja to nie oryginał który wyrzuca błąd... pewnie wszyscy korzystacie z oryginalnego softu :) ]:->
Tymczasem leje już na tego massiva i pozostaje przy 3x osc

:o
hahaha, dojebałeś teraz.
nanoreese
banned
 
Posty: 102
Cyrag

Postprzez Hudsonasty » 04 cze 2011, 19:59

HAHA... dobra dobra :) :oops:
Hudsonasty
 
Posty: 62
Rybnik

Postprzez Kubix » 04 cze 2011, 20:06

a co wy macie do 3xosc? o wiele lepszy niż massive :lol:
Avatar użytkownika
Kubix
 
Posty: 277
likłid di en bi

Postprzez Doctor Doomstep » 08 cze 2011, 01:08

#x rozpierdala prościutki i też ma moc :)
Doctor Doomstep
 
Posty: 9
Pruszków


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron