Kontroler DJ [Behringer | Reloop | Numark]

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Postprzez Johnny! » 19 gru 2011, 17:59

w najnowszym Future Music piszą że jest marnie jak na swoją cenę wykonany i nie współpracuje najlepiej z innym softem niż dołączony Virtual DJ pod którego jest to tak naprawdę pomyślane.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez noico » 19 gru 2011, 18:57

:)

zdecydowalem sie jednak na reloopa ME ;)
noico
 
Posty: 2217

Postprzez Basebox » 19 gru 2011, 20:52

na VirtualDJ'u to mozna nawet myszką miksować i to bez słuchawek :D
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Johnny! » 19 gru 2011, 21:33

jak na każdym cyfrowym systemie który ma przycisk 'sync' :lol:
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Southys » 20 gru 2011, 10:18

ja się zdecydowałem na to:
http://www.djshop.pl/k19,efx-digital-dj/i7899,stanton,stanton-scs-4dj.html

w sobote testowałem, solidne wykonanie, skromny ale mimio szystko daje ogromne możliwości, gneralna zaleta to wbudowany odtwarzacz, dzięki czemu nie musimy podlączać lapka. odtwarzać nie jest doskonały, ale nie ma rażących niedociągnięć. jak odbiorę i trochę się zagłębie to będę wiedział więcej ;)
Southys
 
Posty: 1901
Wrocław

Postprzez BrK » 20 gru 2011, 14:05

herculesa mk2 wyrwac mozna nawet za 300 ziko (z wbudowana dźwiekówka) + dj decks i jazdunia, taniej sie chyba nie da a śmiga jak talala i do plecaka sie miesci bez problemowo razem z lapkiem :lol:

no ale jak wam ma sie świecić jak ufo i ładnie wygladąc zeby laski leciały (warszafka stajl) to jak njabirdziej mozna wypierdolić 1,5 k na jakies gówno :yabol:
Avatar użytkownika
BrK
 
Posty: 7818
PCP

Postprzez Basebox » 20 gru 2011, 16:36

Tehnik napisał(a):jak na każdym cyfrowym systemie który ma przycisk 'sync' :lol:
no na traktorze to na dluzsza mete nie przejdzie ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Pawlak » 20 gru 2011, 17:44

kurwa sam bym chciał miec taki kontroler. raz sie człowiek nauczy na nim grac i go ciegnie ze sobą gdzie chce i zawsze mu wychodzą sety na propsie neizaleznie od setapu klubowego. blad z tym traktorem zrobiłem z którym ciagle cos kurwa nie tak i jebane podłaczenie trwające milion minut :(
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez joszkokurczakowy » 22 gru 2011, 19:57

ni s2
joszkokurczakowy
 
Posty: 201
opierzowo kurnik aka zajebany termos

Postprzez Southys » 23 gru 2011, 12:10

Southys napisał(a):ja się zdecydowałem na to:
http://www.djshop.pl/k19,efx-digital-dj/i7899,stanton,stanton-scs-4dj.html

w sobote testowałem, solidne wykonanie, skromny ale mimio szystko daje ogromne możliwości, gneralna zaleta to wbudowany odtwarzacz, dzięki czemu nie musimy podlączać lapka. odtwarzać nie jest doskonały, ale nie ma rażących niedociągnięć. jak odbiorę i trochę się zagłębie to będę wiedział więcej ;)


kuuuurwaa co to jest za urządzenie!!!! nie świeci sie jak choinka, ale ja jebie, jakie możliwości. dogrywanie idealnie jak na dobrych cdkach, sfekty loopy kozak, najlepszy slicer :O co to gówienko potrafi odjebać. jest już upgrade softa, mp3 analizujesz na pc specjalnym programikiem, podłączasz do scs i wszystko lata, nie trzeba lapka
noooo kuuuurwa nie moge przeżyć jakie to jest zajebiste :dnb:
Southys
 
Posty: 1901
Wrocław

Postprzez atom01 » 31 gru 2011, 19:00

wszystko fajnie z tymi kotrolerami, pewnie niedlugo sobie sprawie biorac pod uwage fakt ze na cdki nie bedzie mnie juz raczej stac. z 2 strony pakowanie od groma kasy w cd'ki tez jest bez sensu, osobno efektor jak chce sie cos porzadnego...loop nie bylo, o samplerze mozna pomarzyc. i wszystko byloby fajnie...gdyby nie fakt ze jeszcze nie widzialem kontrolera z NORMALNYM odsuchem, osobny cross jak w mikserach i jazda, nie jest to niemozliwe, podpinajac mixer pod lapa mozna bez problemu ustawic to w taki a nie inny sposob, dlacze wiec z kontrolerami mialoby sie nie dac? wygodny odsuch to moim zdaniem podstawa, a z niewyjasnionych przyczyn producenci kontrolerow robia tak bzdurne i niewygodne rozwiazania, ze brak slow.
atom01
 
Posty: 14

Postprzez Southys » 01 sty 2012, 15:51

kwestia odsłuchu jest bardzo subiektywna, w scs for dj jest odsłuch typu mix/master, najlepszy jaki imo może być, nie cierpie innych odsłuchów
Southys
 
Posty: 1901
Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron