FL Studio mobile

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

FL Studio mobile

Postprzez Scryptor » 25 lut 2011, 11:14

Nowiny z chatki Image-line. Niebawem ma się pojawić FL Studio w wersji dla gadżetów typu iPad-> http://www.image-line.com/documents/flstudiomobile.html

Ja osobiście nie używam FL już od lat, ale sam fakt, że producenci podjęli taki krok jest godny newsa :)
Avatar użytkownika
Scryptor
 
Posty: 48

Postprzez effect » 25 lut 2011, 12:07

na Linuxa by zrobili wkońcu a nie :/
effect
 
Posty: 1503
no to nieźle stary

Postprzez Basebox » 25 lut 2011, 13:23

przeciez masz LMMS ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: FL Studio mobile

Postprzez Serious damage » 25 lut 2011, 14:17

Scryptor napisał(a):Nowiny z chatki Image-line. Niebawem ma się pojawić FL Studio w wersji dla gadżetów typu iPad-> http://www.image-line.com/documents/flstudiomobile.html

Ja osobiście nie używam FL już od lat, ale sam fakt, że producenci podjęli taki krok jest godny newsa :)


Wszystko ładnie tylko obsmarowali ten program tu:

http://0db.pl/2011/02/24/fl-studio-w-we ... mment-2031



:?
Serious damage
 
Posty: 35

Postprzez Serious damage » 25 lut 2011, 14:21

a na Linuxa polecam Ardour:

http://www.ardour.org/

Całkiem spoko jak za free, obsługuje ladspa i jest support pod vst

:)
Serious damage
 
Posty: 35

Postprzez ReAktor » 25 lut 2011, 14:31

robi się śmiesznie, ciekawe ile można załadować. :wink:
ReAktor
 
Posty: 2686

Postprzez effect » 25 lut 2011, 16:45

Serious damage napisał(a):a na Linuxa polecam Ardour:

http://www.ardour.org/

Całkiem spoko jak za free, obsługuje ladspa i jest support pod vst

:)


próbowałem, nie podoba mi się
effect
 
Posty: 1503
no to nieźle stary

Postprzez Johnny! » 25 lut 2011, 18:32

Linux nie nadaje sie kompletnie do pracy z audio
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Serious damage » 25 lut 2011, 19:17

Tehnik napisał(a):Linux nie nadaje sie kompletnie do pracy z audio


Tu polecam temat pracy z dźwiękiem w środowisku Linuxa:

http://www.eis.com.pl/virtual/modules.p ... 0&forum=11
Serious damage
 
Posty: 35

Postprzez Johnny! » 25 lut 2011, 19:31

no w tym temacie moja opinia zostala raczej potwierdzona. wiem jak jest z podsystemem audio na linuksie, wiem jak smieszna jest ilosc wtyczek i w ogole sensownego oprogramowania (i blagam bez tekstow o wine, chyba ze stabilnosc nagle przestala sie liczyc), jack ciagle sprawia ludziom problemy, mozna by tak wymieniac jeszcze (tak sie sklada ze siedze na forum Renoise ktory jest na wszystkie 3 platformy wspomniane, i nikt tak nie placze jak linuxowcy). unix to dobra platforma o czym skutecznie przekonali wszystkich programisci apple'a tworzac os x ktory do multimediow jest niezastapiony, ale linux poki co jest na szarym koncu jesli chodzi o tworzenie muzyki. powiem tak: linux nie oferuje absolutnie nic co sklanialo by do uzerania sie z tymi wszystkimi problemami i brakami ktore go trapia, zamiast robic cos wygodnie w win/osx. oczywiscie to tylko moja opinia, zeby znowu jakiejs wojny nie zaczac
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Serious damage » 25 lut 2011, 20:07

Racja, racja.
Głowna rzecz jaka przemawia za ardourem i ubu jest to, że są free. Jak się bawić na poważnie to nie ma co przysiadać. Niestety w pl ceny mamy europejskie a zarobki polskie, choć i tak nie są to już czasy że reason kosztuje 370 funtów.
A co do stabilności to też przyznaje rację ---> wine to porażka.
Serious damage
 
Posty: 35

Postprzez Johnny! » 25 lut 2011, 20:19

aaa tam, pro audio soft jest drogi, ale na wiele rzeczy mozna sobie pozwolic z naszych zarobkow, sam mam duzo w pelni legalnego oprogramowania, ale o czym my tu mowimy jak u nas kradnie sie nawet FL Studio, o ktorym pomimo ze uprzejmie go nie znoszę, to nie moge powiedziec ani zeby mial male mozliwosci, ani zeby byl drogi, wreszcie ani zeby warunki licencyjne mial zle (update'y darmowe for life).
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Scryptor » 25 lut 2011, 22:19

Tehnik ma racje, robienie muzyki nie oznacza automatycznie zaciągania długów.
Niestety, w naszych czasach nawet największy kołek jest w stanie ściągnąć program z neta. Później masz takiego super producenta, który ma wszystkie DAW i wtyczki tego świata na kompie, a porządnego tracku nie jest w stanie zrobić :lol:
Avatar użytkownika
Scryptor
 
Posty: 48

Postprzez r » 26 lut 2011, 00:00

Zirds napisał(a):ale kurwa czemu tylko na Ipody-pady-pizdy? czemu np nie na androidka albo WM ?

pewnie Ipody-pady-pizdy im za to p³ac±
r
 

Postprzez r » 26 lut 2011, 00:23

ASSiGN zrobi cracka i pójdzie na wszystkim
r
 

Postprzez Johnny! » 26 lut 2011, 00:25

rucop napisał(a):
Zirds napisał(a):ale kurwa czemu tylko na Ipody-pady-pizdy? czemu np nie na androidka albo WM ?

pewnie Ipody-pady-pizdy im za to płacą
:crazy:

bo te urzadzenia maja duza czesc rynku + wielu muzykow juz ma je w arsenale bo sluza bdb za kontrolery midi wiec na tym nie mozna sie pomylic. ale androidowe appsy tez powstana, nie panikujcie.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Serious damage » 27 lut 2011, 12:04

Na andka jest uloops ale to zabawka a przez to ze jest lfo to pelno łobbli na tym robią. Obczajałem ostatnio strone gdzie uzytkownicy tego programu chwalą sie produkcjami i jest pełno łobstepów.
Na iphona jest sporo sensownych aplikacji do obkminienia, chociazby rebirth ale nam uzytkownikom andków i trzeba bedzie jeszcze czekac na sensowne programy. W sumie cpu w smartphonach jest coraz konkretniejsze, pakują procki po 1gb, jest ram i flash wiec mogliby pomontowac jakis DAW z pelnowymiarowym eq, tymbardziej ze andek pisany jest na unixowym kodzie.
Serious damage
 
Posty: 35

Postprzez Basebox » 31 sie 2011, 11:08

nie wiem w czym sie glownie pisze appsy na andka, ale java do multimediow to chyba nienajlepszy pomysl.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Johnny! » 31 sie 2011, 13:53

Android=Java
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości