Novation Ultranova a KORG R3

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Novation Ultranova a KORG R3

Postprzez halol » 04 maja 2011, 13:45

Siema,

zastanawiam się nad zakupem jednego lub drugiego.

Widziałem recenzje itp obu sprzęcików, bardziej nastawiony jestem na Novation.
Ale przed wydaniem takiej kasy, chciałbym się zapytać czy ktoś miał styczność z jednym i drugim i może wyrazić swoja opinię?

Dodatkowo szukam u wujka google sklepu muzycznego w Warszawie, gdzie można pomacać ten sprzęt, bez skutecznie :/. Z Electribem się udało w RNR, ale niestety nie posiadają oni Novationa :/ Może ktoś zna taki sklep?

:dnb:
halol
 
Posty: 20
Tarnów / Waw

Postprzez FibraLight » 05 wrz 2011, 21:25

Tak sie składa, że posiadam novation ultranova :D. To bardzo solidny synth z porządną klawiaturą no i to brzmienie (przez przypadek udalo mi sie wykrecic na nim motyw-dzwiek z "Show me the way" tiesto :oops: ).... 8) . Ale hmmmm.. jest jeden minus.... za nic w swiecie nie moge go zmusic do wspolpracy z FL jako synth + interfejs audio :evil: , za to na Abletonie działa jak marzenie.
Tak że polecam oczywiscie 1000% satysfakcji
FibraLight
 
Posty: 1
Tarnów

Postprzez subradial » 30 lis 2011, 11:19

Również jestem szczęśliwym posiadaczem Ultranovy, u mnie z FL współpracuje jako synth + interfejs audio bez problemu, kwestia odpowiedniej konfiguracji oprogramowania i sterowników, sprzęt jest rewelacyjny zwłaszcza za taką kasę, potężne możliwości syntezy, procesory efektów, fajne klawisze, można wprowadzić do niej 4 zewnętrzne źródła dźwięku, które następnie można przetwarzać przez całą gamę efektów, filtrów i oscylatorów, ogromne możliwości eksperymentowania z przetwarzaniem dźwięków, polecam!
subradial
 
Posty: 1
Olsztyn

Postprzez Marc The Drummer » 07 gru 2011, 13:48

Znajomy ma R3 i bardzo sobie chwali.
Marc The Drummer
 
Posty: 166
Świdnica


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron