Problem z dzwiękiem w abletonie.

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Problem z dzwiękiem w abletonie.

Postprzez Mors » 10 cze 2011, 12:56

Piona!

Mam taki dość słaby problem bo pewnie jest śmiesznie prosty, ale od wczoraj motam w ustawieniach abletona i dzwięku nima ... zaznaczam, że nie ma go tylko w Abletonie bo na foobarze to śmiga wszystko aż miło ... ;). Dodam jeszcze że kiedyś ableton mi śmigał później przeniosłem się na FL studio no i wracam do Abletona (jakiś layout ma spokojniejszy)

http://technika.dlastudenta.pl/artykul/ ... 13985.html to mój komputer - Zintegrowana karta muzyczna póki co nei mam hajsu więc bez dawania rad typu kup za 600 zł kartę.

Jeszcze dodam kilka rzeczy :
- w prawym górnym rogu na takim prostokącie pisze mi na czerwono "OFF" jak coś zmieniam w preferencjach audio to czasem mam jakies 2-3 % nie wiem o co chodzi, ale pewnie coś w tym jest
- SRS Audio Sandbox (zainstalowalem i od tamtej pory nie działa)
- Program zainstalowałem na dysku nie systemowym (jeżeli to ma znaczenie jakieś)

Prosiłbym o poprowadzenie mnie przez ten problem bo totalnie nie ogarniam :crazy:


Peace!!
Mors
 
Posty: 8

Postprzez Krusty » 10 cze 2011, 15:18

Tam gdzie masz to OFF kliknij myszka po kliknięciu powinno pokazać Ci sie miernik obciążenia procka własnie te procenty, miałeś OFF ponieważ wyłączyłeś kartę dźwiękową, po za tym zlikwiduj te SRS coś tam i zainstaluj sterowniki audio AISO 4 ALL i będziesz miał uniwersalne sterowniki do systemów DAW.
P.S. W preferencjach AUDIO ustaw swoja kartę dźwiękową jako in i out
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krusty
 
Posty: 121
P-ce

Postprzez Mors » 10 cze 2011, 15:59

Dziękować !
Mors
 
Posty: 8


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron