drum fills

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

drum fills

Postprzez Gibon » 30 cze 2011, 01:08

czy macie godne polecenia do kupienia sciagnieca przejsc na bebnach ? takie np jak w tym numerze w w 1.03 http://www.youtube.com/watch?v=fTvxztxpI-M

z gory dzieki
Gibon
 
Posty: 229
Podkowa Leśna

Postprzez dual » 30 cze 2011, 05:51

przeciez to zwykle tomy z filtrem scinajacym dol (filtr górnoprzepustowy? tak to się nazywa? czy odwrotnie?)

Edyta: A jednak nie... Po 6:00 puściłem sobie głośniej i trochę dołu tam jest.. Ale nie jest to trudny efekt do osiągnięcia te tomy... ;) Jeśli sample, to jest tego sporo... venegace, loopmasters, cyklick, ale kosztują full hajsów...
WSPARCIE DLA CHROME'a NAAAAAAŁ!!!!!!! A, już jest, dzięki.
Avatar użytkownika
dual
 
Posty: 1575
Kapsztad

Postprzez Reverser » 30 cze 2011, 09:08

Przecież to kartofle są
Reverser
 
Posty: 789
Tam gdzie piją dużo

Postprzez Gibon » 30 cze 2011, 10:55

dual, ja probowalem robic samemu takie przejscia na samplach tomow ale ni huj mi nic ciekawego nie wychodzilo,
na loopmastersach nic nie znalazlem a darmowe sciagane skads tam brzmia jak gowno :(
Gibon
 
Posty: 229
Podkowa Leśna

Postprzez Kubix » 06 lip 2011, 11:25

możliwe że jest automatyzacja wsadzona na eq
Avatar użytkownika
Kubix
 
Posty: 277
likłid di en bi

Postprzez UMBA » 06 lip 2011, 13:16

[quote="dual"]przeciez to zwykle tomy z filtrem scinajacym dol (filtr górnoprzepustowy? tak to się nazywa? czy odwrotnie?)

:scri:
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez Zvier » 06 lip 2011, 14:20

Loopa możesz sobie sam skleić. Dobierz dobre brzmienia tomów, potem ułóż i poleć filtrem.
Zvier
 
Posty: 6961

Postprzez kabanowster » 06 lip 2011, 17:19

jest mnóstwo rollów na necie, sam mam ich troche ponad setke wystarczy poszperać ;)

poza tym tak jak mówi zvier
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron