Domowy zestaw DJ'ski

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Domowy zestaw DJ'ski

Postprzez Junior1010 » 04 lip 2011, 02:43

A więc.... mam 2 gramofony Numark TTX a chcę kupić sobie teraz mikser najlepiej Korg'a bo już mialem. Chodzi mi o to, że chcę wszystko podlączyć pod laptopa i do tego kupić Tractora i ścieżke z kompa rzucać na czarne placki. Jaki polecacie mikser bo z tego co mi wiadomo musi być 3 kanalowy. Czekam na odpopwiedź będe wdzięczny. A propo tematu jeśli ktoś z wawy ma sprzęcior i można razem z nim pograć dobre DnB i Dubstepy to jestem chętny. Sam mam okolo 100 vinyli z dobrym techno
Junior1010
 
Posty: 27

Re: Domowy zestaw DJ'ski

Postprzez cypo » 04 lip 2011, 10:08

Junior1010 napisał(a):100 vinyli z dobrym techno


:lol:

Do traktora nie potrzebujesz miksera 3 kanalowego, 2 wystarcza. Wybor miksera to raczej indywidualna sprawa wiec ciezko cos doradzic. Napisz chociaz jaki przedzial cenowy.
cypo
 
Posty: 621

Re: Domowy zestaw DJ'ski

Postprzez skeez » 04 lip 2011, 10:23

Junior1010 napisał(a):kupić Tractora i ścieżke z kompa rzucać na czarne placki.



; ((((
Avatar użytkownika
skeez
 
Posty: 5984
Z ŁODZI

Postprzez Basebox » 04 lip 2011, 10:29

kup sobie zewnetrzna karte dzwiekowa z preampem i uziemieniem, co ma dwie pary wejsc i dwie pary wyjsc. Do tego winyle z timecode'm. A mixer jaki sobie zyczysz.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez pinkpig » 04 lip 2011, 14:54

sam mam taki setup i wlasnie sprzedaje mixer pioneer djm 300 jak bys chcial kupic to pm :D , do niego podłączyc mozesz zarówno CD/Inny line in i odrazu jakis gramofon (phono/line) i uzywam karty dziekowej U46 mk2 i bardzo fajnie sie sprawuje.
pinkpig
 
Posty: 184

Postprzez Junior1010 » 05 lip 2011, 00:18

Narazie funduszy nie posiadam ale jeśli ktoś jest u kogo można pograć na vinylach byloby zajebiście. Oczywiście Wawa i okolice
Junior1010
 
Posty: 27


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości