Problem z kontrolerem dla DJ'a

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Problem z kontrolerem dla DJ'a

Postprzez Projekt Pi » 12 lip 2011, 20:49

Zakupiłem takie coś

http://www.djtechpro.com/product_detail ... uct_id=522

Wiadomo, że sprzęt nie jest z najwyższej półki więc oszczędźcie sobie docinek "na chuj takie gówno kupowałeś".

Problem w tym, że komp nie wykrywa kontrolera. Karta dźwiękowa dołączona do zestawu jest rozpoznawana. Próbowałem na XP sp3 i Vista sp2, nie huhu ;( W instrukcji pisze, że nie są wymagane żadne sterowniki., windows powinien wykryć to urządzenie automatycznie.

Any ajdijas?
Avatar użytkownika
Projekt Pi
 
Posty: 1603
Mojżeszów

Postprzez mindrum » 12 lip 2011, 22:08

panel sterowania -> system -> sprzęt -> menedżer urządzeń -> kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej -> odinstaluj wszelkie porty usb, komputer zainstaluje je automatycznie na nowo i potem podłącz kontroler powinno śmigać powodzenia
Avatar użytkownika
mindrum
 
Posty: 1156
oj tam !

Postprzez pinkpig » 12 lip 2011, 23:54

ogolnie przy takich sprzetach jak karty dzwiekowe/kontrolery najlepiej je podlaczyc a dopiero pozniej włączyc kompa, a sterownikow poszukaj ręcznie, nieraz nie wykrywa chociaz jest napisane ze tak. wpisz nazwe sprzetu, numer modelu i "drivers download" i na jana wgrywac takie w najnowszej wersji.
pinkpig
 
Posty: 184

Postprzez Projekt Pi » 13 lip 2011, 17:03

Próbowałem wszystkiego, odinstalowałem inne sprzęty spod USB, bo czytałem że mogą być jakieś konflikty. I dupa. Na szczęście typ z Allegro zgodził się na wymianę albo zwrot gotówki. Więc lekkie uff.
Avatar użytkownika
Projekt Pi
 
Posty: 1603
Mojżeszów

Postprzez dual » 14 lip 2011, 18:50

sprawdź na innym kompie sprzęt?
WSPARCIE DLA CHROME'a NAAAAAAŁ!!!!!!! A, już jest, dzięki.
Avatar użytkownika
dual
 
Posty: 1575
Kapsztad

Postprzez Projekt Pi » 15 lip 2011, 16:11

Próbowałem na dwóch różnych.
Avatar użytkownika
Projekt Pi
 
Posty: 1603
Mojżeszów


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron