live act dnb - POPROSZE O KONKRETNA PORADE I POMOC...

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

live act dnb - POPROSZE O KONKRETNA PORADE I POMOC...

Postprzez ernias1988 » 18 wrz 2011, 16:49

mam pewien problem.. kope lat bawie sie w Fl.. bedzie kolo 8 lat juz... postanowilem jednak ze pojde dalej za tym bo to mnie przygniotlo.. stalo sie nudne.. chce tworzyc na zywo.. lecz brakuje mi tej wiedzy jaki sprzet.. sampler konsola czy co do robienia dobrego dramiku.. poprosze o konkretna porade.. pieniadze nie graja roli a talent jest

[mod edit] zmiana tematu
ernias1988
 
Posty: 4
szwecja

Postprzez Krusty » 18 wrz 2011, 17:02

Z mojej strony radził bym Ableton 8 Live plus world Music i do tego kontroler APC 40. Do tego możesz jakiś syntezator sobie dokupić lub wtyczki vsti. Able z Apc 40 dobry jest do grania live ale nie tylko, sam bawię się na Able 8 plus klawisze midi Maudio oxygen III 49 :)
Jeżeli koniecznie chcesz wydac sporo kasy to Akai MPC 5000 plus jakis synth - Virus C lub snow ti
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krusty
 
Posty: 121
P-ce

Postprzez RVerbal » 18 wrz 2011, 17:05

Krusty napisał(a): sam bawię się na Able 8 plus klawisze midi Maudio oxygen III 49 :)

+1
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Re: POPROSZE O KONKRETNA PORADE I POMOC...

Postprzez betonowen » 18 wrz 2011, 19:18

ernias1988 napisał(a):pieniadze nie graja roli a talent jest


bcr/bcf?
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501

Re: live act dnb - POPROSZE O KONKRETNA PORADE I POMOC...

Postprzez victim » 18 wrz 2011, 20:41

Zirds napisał(a):
ernias1988 napisał(a): a talent jest



jak masz talent to pochwal sie swoimi umiejetnosciami tworczymi, bo mnie to ciekawi


jak ktoś w opisie miał tutaj: talent to tylko 10% sukcesu :D reszta to ciężka i mozolna praca.

też chętnie usłyszę twoje rzeczy.
Avatar użytkownika
victim
 
Posty: 283

:)

Postprzez ernias1988 » 20 wrz 2011, 22:16

niestety panowie pare lat w tym siedze.. nie tylko dramem sie bawilem hausikiem tez :) hh bity tez robiilem.. ze wzgledu na moja zbyt niska ocene tego nie pozwole wam tego sprawdzic :) na konkretnym sprzecie mysle ze to bedzie to co w duszy gra i grzusza trzepie :) wkrutce :) slon na ucho mi nie nadeplon nie bujcie sie :) ale jesli cos mam za chale a ktos non stop puszcza to w aucie to cos w tym musi byc.. ale ja chaly nie puszcze :) talent jak talent mam zapal i sluch i dobra wene :) ale wiadomo ;) o gustach sie nie rozmawia a w nie kazde mozna trafic ;) pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz :)
ernias1988
 
Posty: 4
szwecja

öp

Postprzez ernias1988 » 20 wrz 2011, 22:23

nie wpadlem tutaj zeby z kims konkurowac chwalic sie.. poprostu szukam konkretnej pomocy.. robie co lubie na reszte mam wyjebane.. dobra zabawa dobra muzyka sliczne kobiety panowie o to chodzi :) kiedys cos tu wrzuce jak juz na live polece a jeszcze jedno pytanko na czym najlepiej zrobie wlasne samlpe ? :D
ernias1988
 
Posty: 4
szwecja

:)

Postprzez ernias1988 » 20 wrz 2011, 22:24

pieniadze nie graja roli :) po to one sa ;) i po to jest zabawa :)
ernias1988
 
Posty: 4
szwecja

Re: öp

Postprzez betonowen » 21 wrz 2011, 00:55

ernias1988 napisał(a):czym najlepiej zrobie wlasne samlpe ? :D


na samplerze

e:swego czasu mialem apc 40 i do grania live zajebiste

do tego wspomniany bcr i np cos z serii akai mpk, rowniez kp albo efx 1000 albo obydwa i juz masz niezly setupik jak na poczatek

ernias1988 napisał(a):pieniadze nie graja roli :) po to one sa ;) i po to jest zabawa :)


:rokkyu:

miales wrzucic jakies walki..
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron