Mikser Technics SH-EX1200k

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Mikser Technics SH-EX1200k

Postprzez chmielak » 26 wrz 2011, 22:06

Witam Wszystkich,

Zastanawiam się nad zmianą miksera, i dostałem ofertę kupna Technics SH-EX1200k za 500 zł (myslę, że dałoby radę zejść z ceny) miał ktoś może bliższą styczność z tym cudem ?? Lepsze to od np. takiego Vestaxa PMC 05 ?? Bo gdzieś mi się obiło, o uszy że to już stara konstrukcja i nie daje rady tak jak nowsze miksery (chociaż nie wykluczone, że wypowiedz ta dotyczyła starszych techniców z tej serii). Jeżeli ktoś się tym bawił, coś słyszał na ten temat to będę wdzięczny za info bo w necie zbyt wielu opinii nie słyszałem...

Pzdr
chmielak
 
Posty: 4

Postprzez betonowen » 27 wrz 2011, 00:01

za 600 zl masz behringer 4 kanalowy funkel nowka 3 lata gwarancji
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501

Postprzez pinkpig » 27 wrz 2011, 12:52

behringer'a nie polecam, troche jak na jakiejs zabawce sie gra a przez 3 lata masz prawie pewnosc ze serwis odwiedzi. Prędzej polecam wlasnie cos duzo trwalszego i sprawdzonego, ja mialem pioneer djm 300 i bylem bardzo zadowolony. O tym technics to napewno dobry mixer i w tej cenie to lepszego chyba nie ogarniesz chociaz jest on bardziej do skreczy. http://savethedeck.net/pl/sklep.html?pa ... egory_id=6 za 699zl poszedl wiec za 500 sie opłaca
pinkpig
 
Posty: 184

Postprzez chmielak » 27 wrz 2011, 13:49

Dobra, dzięki wielkie za odpowiedzi, zastanawiam się tylko czy jest sens zmiany na tego technicsa, bo obecnie jestem posiadaczem stantona m201, każdy wie co to za "Wspaniały" sprzęt... Nie mniej jednak jakoś tam jeszcze działa na razie i nie wiem czy jest sens na takiego technicsa zmieniać, czy może lepiej jeszcze się wstrzymać i coś lepszego ogarnąć (powiedzmy za 1.000 zł)... Chociaż z drugiej strony cena chyba nie jest zła... A miał ktoś może do czynienia z tym mikserem ??
chmielak
 
Posty: 4

Postprzez betonowen » 27 wrz 2011, 15:42

ja mialem do czynienia ale chyba z 15 lat temu..

w tamtych czasach to byl ogien z dupy, ale dzisiaj kupil bym sobie nowke behringera z 3 letnia gwarancja- nawet jak cos sie zjebie- to mozesz odeslac i oddadza ci kase.

z tymi behringerami to takie pierdolenie- ktos tam slyszal, kumpel kumpla..

kilku kumpli ma ddm4000 i cioraja nimi w chacie po imprezach i ZADEN sie jezcze nie rozjebal- tak samo BCR- nie do zajebania po kilku latch . Beh wypuscl teraz kilka mikserow za rozsadna cene.

a jak uzywke jakas wiekowa to dociulaj pare zl i kup djm 500/600 bo to zajebiste, klasyczne mixery
Avatar użytkownika
betonowen
 
Posty: 1501


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron