presonus

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

presonus

Postprzez Jukaszpirowski » 01 lis 2011, 13:53

a no taki psikus ze pod wczytaniu projektu znikaja mi kolory na kanalach w mixerze,co sie dzieje sie pytam sie? :)

drugi psikus to timestrech,gdzie on jest? :)

trzeci psikus to editor,otoz pragne aby sample perk na siebie nachodzily,we flu odznaczalem cut itself i bylem uradowany :)

czwarty psikus to impact,no z dupy jest,da sie w tym edytowac sample? polowoa moich werbli ma na poczatku 3 sek przerwe,galki start i end troche malo prezcyzyjne,wolalbym widziec gdzie ustawiam miejsce starowe werbla :) taki drum rack z abletona by sobie elegancko pasowal,no ale chuj trezba zaczac gnebic procek battery 3 :)
Jukaszpirowski
 
Posty: 324
WuwuŁa

Postprzez Johnny! » 01 lis 2011, 14:01

nie chcialbym być złośliwy, ale odpowiedzi na te pytania znalazlbys w instrukcji i zajelo by ci to tyle czasu co napisanie tego posta.

masz najnowszą wersję S1? jak tak to jaką? v1? v2? mi kolory nie uciekają w v2.0.2 ani nie miałem tego problemu w v1.6.5
timestretch robisz łapiąc za krawędź sampla, wciskasz lewy alt i rozciągasz
jak chcesz dokladnie przyciac sampel, to wrzuc go na cieżkę - potnij, stretchuj kombinuj i przeciągnij porobiony do pada w impactcie - będzie odtwarzał dokładnie to co mu tam wrzucisz
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Jukaszpirowski » 01 lis 2011, 14:13

w torrencie nie bylo instrukcji,bede musial napisac zlsiwego maila do presonusa :) wersje mam 2.0.2,tajemnicza sprawa z tymi kolorami,domyslam sie ze to nie wina karty graf :) no dzieki za timestrech men :dnb: jescze kwestia cut itself editora :)
Jukaszpirowski
 
Posty: 324
WuwuŁa

Postprzez Johnny! » 01 lis 2011, 14:27

no może jakbyś nie jechał na piracie to by nie znikały.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez Jukaszpirowski » 01 lis 2011, 14:41

no byc moze ale tego nie wiesz,zakladajac temat nie oczekuje niewiedzy tylko pewnego info,rozwiazania problemu,lub potwierdzenia 20 osob problemu ktorego sie nie da rozwiazac ze wzgedu na pirata,wtedy spokojnie wroce do spiraconego fl :)
Jukaszpirowski
 
Posty: 324
WuwuŁa

Postprzez Johnny! » 01 lis 2011, 14:52

ale nie robimy tu pomocy technicznej do cracków, więc temat zamykam.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron