MAYA44 PCI WYŁĄCZENIE 'MIKS STEREO'

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Postprzez mindrum » 15 lis 2011, 16:38

no fakt zasilacz by się przydał :) przeoczyłem

Zvier napisał(a):nie znam takiej przejściówki która by to ogarnęła. ;D


http://www.ceneo.pl/7647723
Avatar użytkownika
mindrum
 
Posty: 1156
oj tam !

Postprzez Kajo ZDR » 15 lis 2011, 16:51

mindrum dzięki za to że zadzwoniłeś do mnie w celu pomocy!

Ciągle z tym walcze, bo niby chodzi o ustawienia panelu Directwire. Ale jak narazie nic nie wychodzi..
Kajo ZDR
 
Posty: 12

Postprzez mindrum » 15 lis 2011, 16:53

dobrze będzie :dnb: walcz tam jak dasz rade to napisz co i jak ustawiłeś na koniec

e: tak czy siak nawet bez dodatkowego wzmocnienia mic powinien działać bezpośrednio podłączony pod kartę, bo karta ma zbalansowane wejście mikrofonowe +48V phantom power
Avatar użytkownika
mindrum
 
Posty: 1156
oj tam !

Postprzez Basebox » 15 lis 2011, 17:01

nie da rady zapisac ustawien directwire i sprobowac podpinac od zera, krok po kroku, zeby znalezc przyczyne?

no przynajmniej mozna screenshota zrobic :] w usmie juz zrobiles, takze ja bym wypinał po kolei i sprawdzal czy sound zniknal.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Kajo ZDR » 15 lis 2011, 17:07

jedyna reakcja jaka zaobserwowałem podczas podłączania tych wirtualnych kabli to odcięcie mikrofonu od pracy przy podłączeniu INPUT 1 do MME 3 lub INPUT 2 do MME 4...
Kajo ZDR
 
Posty: 12

Postprzez Structural » 15 lis 2011, 20:13

tylko zaufaj dobrym radom
Obrazek
Structural
 
Posty: 1300

Postprzez Kajo ZDR » 17 lis 2011, 01:05

niestety musze podbić temat bo nadal sobie z tym nie radze.. w panelu directware jest za duzo kombinacji jak dla mnie ;/
Kajo ZDR
 
Posty: 12

Postprzez Kajo ZDR » 22 lis 2011, 02:45

panowie, temat do zamknięcia, wina leży po stronie miksera, który rejestruje wszystkie dzwięki przechodzące przez niego przy podłączeniu in i out. dziękuje tym którzy się udzielali.
Kajo ZDR
 
Posty: 12

Postprzez felipe77 » 27 lis 2011, 23:41

Kajo to nic sie z tym nie da zrobic? to jaki trzeba by miec mikser zeby to hulało jak trzeba? daj cynk bo mnie juz głowa boli od poszukiwań rozwiązania please;)
felipe77
 
Posty: 1
Kraków

Postprzez vuad » 28 lis 2011, 00:17

chwila wpuszczasz sygnal z karty np beat na ostatni kanal stereo dobrze widze ? i wychodzisz wyjsciem rec ktore zbiera wszystko i sie dziwisz ze nagrywasz wszystko ? zmutuj ten kanal poleci sam mikrofon i sprawdzaj teraz na karcie, uzyj sobie porgramu do nagrywania gdzie wybierzesz wejscie karty i pusc sobie beat w playerze, mysle ze wtedy nagra tylko wokal, chyba ze naprawde chujowe stery sa jak mowicie no ale bez przesady ze to wina miksera, jakbys mial kabine to nawet wtedy by wystarczyl, ale strasznie szumi przy wiekszym wzmocnieniu.


moge sie mylic bo jestem spiacy dziekuje.
vuad
 
Posty: 873
dark:city

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron