Kto mial stycznosc z Razorem?

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Kto mial stycznosc z Razorem?

Postprzez UMBA » 26 lis 2011, 18:52

Jakie wrazenia? Jakie brzmienia?

Jak ogladam jutuby to tam same wixiarskie wooble i dubstepy puszczaja na tym.
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez RVerbal » 26 lis 2011, 19:00

no ja mam. trudno mi w sumie powiedzieć, bo jeszcze nie zagłębiłem się dokładnie w samą wtykę, ale da się tam wykręcić dobre brzmienia. charakterystykę brzmienia ma inną od massive'a, zdecydowanie nadaje się właśnie do wobbli. ale fajne futurystyczne dźwięki też można stamtąd wyciągnąć (na Razorze zrobiłem praktycznie w całości mój utwór "Ice Cube"). ogólnie, moim zdaniem, warto mieć go w swoich zasobach (szczególnie jak lubi się kręcić tłuste bassy).
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez UMBA » 26 lis 2011, 19:02

no wlasnie interesuja mnie basowe brzmienia ale rowniez miekkie pady, a wogole nie interesuja mnie wooblaste wixy

razor jest teraz w zajebistej promocji dlatego zastanawiam sie nad zakupem
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond

Postprzez Johnny! » 26 lis 2011, 19:20

warto, kupiłem zaraz po premierze i nie żałuję, jedyne co to musisz przyzwyczaić się ze musisz wczytac reaktor/reaktor playera i do niego dopiero razora, ale moment. ma fajne efekty, a moze tez robic za calkiem udany vocoder jako efekt nie jako intrument, takze mozliwosci ma spore. niedawno wyszedl update 1.2 ktory poprawia blad z lfo nie trzymajacym synca, wraz z ostatnim updatem reaktora/reaktor playera nie ma problemu zeby dzielic sie presetami.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Postprzez RVerbal » 26 lis 2011, 19:29

dla mnie jedyną wadą poza koniecznością wcześniejszego odpalenia reaktora jest to, że jest on dość procesorożerny. nie wiem czy tylko u mnie, ale nawet przy obniżeniu ustawień na "low" ciężko jest bawić się kilkoma razorami w jednym projekcie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
RVerbal
 
Posty: 3261
banned

Postprzez UMBA » 28 lis 2011, 02:23

Wlasnie testuje Razora

strasznie potezny program!

sam w sobie nie ma skomplikowanego device chaina ale efekty jakie mozna laczyc daja tak genialne brzmienia ze sama radocha jest wykrecenie jakiegos ciekawego dzwieku a nie sama produkcja kawalkow :)

jestem bardzo zadowolony
UMBA
 
Posty: 3772
z tond i z tamtond


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron