kolego, powiedz mi jak mam żyć

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

kolego, powiedz mi jak mam żyć

Postprzez Kubix » 07 sty 2012, 23:51

witam panie i panowie. obyście nie drwili z tego tematu :)

proszę dziś o stworzenie dla mnie czegoś w rodzaju teorii wszystkiego. mianowicie tak: jestem na początku drogi w świecie muzyki elektronicznej, możliwe że mam parę dobrych tracków. nie jestem w żadnej wytwórni płytowej. z pewnością od tego trzeba bedzie zacząć. ale co robić dalej? studia są przydatne? jeśli tak to jakie? co daje przynależność do wytwórni opócz mozliwości sprzedaży i pewnego stopnia rozgłosu? jak zacząć przygodę z występami na imprezach? czy mam na to wszystko szansę biorąc pod uwagę mój obecny level (sc: http://soundcloud.com/kubix1255 )? oczywiście nie skończyłem sie rozwijać :D dużo pytań tego typu mógłbym zadać jeszcze :)

mam nadzieję że pomożecie mi przez to przebrnąć. jak na mój etap pytania są dość ambitne, ale zawsze byłem kimś kto patrzy w przyszłość za daleko :lol:

pozdro od qbx'a :dnb:
Avatar użytkownika
Kubix
 
Posty: 277
likłid di en bi

Postprzez SPIDSONTHC » 08 sty 2012, 18:46

z jakiej strony pobierasz sample
SPIDSONTHC
 
Posty: 4
WROAKLAND

Postprzez Kubix » 08 sty 2012, 19:10

kupuję na płytach dvd z gazetami ale ja pierwszy zadałem pytanie :lol:
Avatar użytkownika
Kubix
 
Posty: 277
likłid di en bi

Postprzez Pawlak » 08 sty 2012, 19:47

eeee? przepraszam ze nie przesłuchalem Twojej twórczosci ale jest jedna prosta zasada: zeby zostać zauważonym trzeba robić coś wyjątkowego. W wypadku tworzenia muzyki musi to być wyjątkowa jej jakość lub jesli nie to wyjątkowo dobra promocja swojej postaci. reszta toczy się sama. nie oczekuj że ktoś nawiąże z Tobą współprace tylko dlatego że jestes. dlatego rozwijaj się muzycznie, studia mogą się ci przydać ale nie muszą, rób muzykę najlepiej jak umiesz, ale nie licz ze ktos Ci powie w jaki sposób masz sie stać sławny i zajebisty bo to raczej zależy do Ciebie i włożonej w pracy , czasem od farta i znalezienia się w dobrym miejscu w dobrym czasie. tak to widze.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Postprzez Basebox » 08 sty 2012, 19:56

[/thread]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Postprzez Johnny! » 08 sty 2012, 20:22

i żeby uniknąć durności, zamykam.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

cron