przenośne głośniki

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

przenośne głośniki

Postprzez junkiepunkey » 20 mar 2012, 14:39

ziomble internetowe, potrzebuje polecenia dobrych, przenośnych głośniczków do mp3 plejera w przystępnej cenie. kilka sezonów temu miałem creative travelsound ale po akcji gdy wewnątrz wejścia została w środku końcówka mini jacka, raczej ponownego zakupu tego sprzętu nie dokonam.
bardziej od głośności zależy mi na jakości dźwięku dla jasności. czekam na typy ! :heart:
Obrazek
Avatar użytkownika
junkiepunkey
 
Posty: 4909
W imię zasad.

Re: przenośne głośniki

Postprzez Pawlak » 20 mar 2012, 18:58

CREATIVE TRAVELSOUND - jak sie w miarę o niego dba to jest konkret, mam już z 5 lat. Zawsze na grubsze wyjazdy biorę rozdzielacz sygnału jack , pożyczam drugi egzemplarz i jade na dwa baty. Co do innych to trudno mi cos powiedziec, bo uwazam ze nie ma co przeplacac za scierwo , które moze sie łatwo zalać, zasypac piaskiem, wpasc do wody czy zostac potraktowane z buta, a travel ma przystepna cene w porównaniu do jakosci.
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Re: przenośne głośniki

Postprzez promienie_iks » 21 mar 2012, 11:30

też przymierzam się do zakupu czegoś mobilnego - ma to być zestaw grający do laptopa córy i jednocześnie przenośny soundsystem do wyjazdów na działkę albo w plener gdziekolwiek. generalnie podoba mi sie sprzęt od yamahy http://usa.yamaha.com/products/audio-vi ... /pdx-11_w/
fajny dizajn, dok do ajpoda, aux, jeśli ładnie zagra - kupię
Obrazek
promienie_iks
 
Posty: 68
bahamamama


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron