Presonus Studio One 2.5

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Presonus Studio One 2.5

Postprzez Scryptor » 03 gru 2012, 21:38

Dzisiaj pojawił się długo oczekiwany darmowy update Studio One 2.5

Lista zmian -> http://www.presonus.com/news/press_releases/Studio-One-25-Release-Notes

Do aktualizacji dodali plug-in Softube Saturation Knob :dnb:

Moje pierwsze wrażenie jest jak narazie super pozytywne :)
Avatar użytkownika
Scryptor
 
Posty: 48

Re: Studio One 2.5

Postprzez Johnny! » 04 gru 2012, 01:55

no całkiem całkiem, podoba mi się że większość efektów dorobiła się opcji dry/wet (piękna sprawa przy kompresorach chociażby) i w ogóle niektóre fajnie zaktualizowane (Pro EQ, Tricomp i Spectrum chociażby, Tricomp w końcu zyskał wskaźnik redukcji :) )

mam wrażenie czy jakiś jaśniejszy interfejs się zrobił?
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Studio One 2.5

Postprzez Scryptor » 04 gru 2012, 21:56

Tak, też odnoszę wrażenie, że jest ciut jaśniej. Jak u ciebie wygląda zachowanie procesora w nowej wersji, bo u mnie projekty ciągną teraz więcej (przeciętnie + 5%).
Avatar użytkownika
Scryptor
 
Posty: 48

Re: Studio One 2.5

Postprzez Johnny! » 06 gru 2012, 01:19

szczerze mówiąc to nie wiem, nie zwracam na to uwagi póki nie trzeszczy, a to mi się jeszcze nie zdarzyło ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Presonus Studio One 2.5

Postprzez RmSeek » 28 gru 2013, 20:10

Siema. Dopatrzyłem się w djshop promocji na Presonus Studio One 2. Z tego co wiem można go bezpłatnie zaktualizować do 2.6. Przecenili z 1350 na 880. Jak myślicie, czy na nadchodzącym NAMM2014 pojawi się 3 wersja i dlatego ta zniżka? Opłaca się kupić, czy czekać na 3 wersję?
RmSeek
 
Posty: 37

Re: Presonus Studio One 2.5

Postprzez Johnny! » 29 gru 2013, 01:41

W obecnej postaci S1 to bardzo fajny DAW, na pewno wart tych pieniędzy. A nt 3 wersji nie ma co wróżyć, choć osobiście nie spodziewam się tego update'u już tej zimy (ale ktoś w następnym poście może napisać że się spodziewa i obie te opinie będą tyle samo warte ;) )
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Presonus Studio One 2.5

Postprzez kabanowster » 12 mar 2014, 14:37

po niedawnej reinstalce systemu postanowiłem spróbować tego ciastka

dobre
Avatar użytkownika
kabanowster
 
Posty: 537
Warszawa


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron