Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Sprzęt i oprogramowanie, tajemnice warsztatu | Hardware & production

Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 06 sty 2013, 16:52

uwaga prawdziwa bomba - nie wiem czy to do końca było intencją Adobe, ale wchodząc na stronę:

http://helpx.adobe.com/x-productkb/poli ... -life.html

i klikając na któryś język w punkcie 2, czyli większość pewnie angielski:

http://www.adobe.com/cfusion/entitlemen ... _downloads

jesteśmy przenoszeni na podstronę z całą masą linków do nieco starszego softu od Adobe, w tym Audition 3, wraz z numerami seryjnymi ! trzeba tylko założyć konto Adobe aby móc pobierać co trwa pół minuty.

Bierzcie póki bangla ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Chipsy » 06 sty 2013, 17:01

Nawet stary Photoshop CS2 się znajdzie :jazda:

Dzięki za cynk.
Chipsy
 
Posty: 24

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Basebox » 06 sty 2013, 21:30

Nice. Mam nadzieje że to nie wtopa ;]
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 07 sty 2013, 03:27

http://forums.adobe.com/message/4972456#4972456

gdzies tam ktos z Adobe pisze:

"we are aware that the software is available for all users with an Adobe ID. Please keep in mind that due to the age of these software titles it is likely that they will not function properly on modern operating systems."

także wygląda na to że nie będą się o to złościć :)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Basebox » 08 sty 2013, 13:26

no nie wiem

cytat wyciągnięty z innego miejsca foruna Adobe przez kogos z nagrywamy.com

On behalf of Adobe Systems Incorporated …

You have heard wrong! Adobe is absolutely not providing free copies of CS2!
You are only legally entitled to download and install with that serial number if you have a valid license to the product!


także tak kolorowo nie jest
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 08 sty 2013, 13:45

Tak, jeszcze gdzie indziej twierdza ze rozsyłali klucze każdemu z osobna tymczasem wszyscy widzieliśmy jak 'osobno' leżały na ogolnodostepnej stronie. W kazdym razie ich zachowanie jest głupie - wrzucają soft i numery seryjne na stronę z praktycznie nieograniczonym dla nikogo dostępem i najpierw mówią ze spoko, za moment ze zmienili zdanie :crazy: przypomina mi to Reso ktory wieki temu rozdawał jakis swój numer po forach a jak sie okazało ze moze byc release, to wszystkim kazał na biegu kasować. A na koniec - teraz na strone z downloadem mozna wejsc nawet bez logowania, w licencji jest ze program musisz "uzyskac" od Adobe - co wlasnie robisz na tej stronie. Sciagasz, zapisujesz serial, dziękuję - jak coś zmienią w licencji potem, ciebie to nie dotyczy bo nawet nie musisz o tym wiedziec a tez prawo nie działa wstecz, więc kto chce niech korzysta.
Imo nie skorzystanie z takiej paczki softu to jak nie podniesienie 100pln z ulicy.


Chociaz z drugiej strony, po pierwszej podjarce - do absolutnie wszystkiego wystarcza mi malutenki ocenaudio ktory na dodatek jest o wiele szybszy. Wiec i tak chyba podziekuje, choc wielu nadal ten soft moze sie przydać. A Adobe na drugi raz nauczy sie rozsyłać klucze do zarejestrowanych użytkowników a nie dawac je luzem.
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Basebox » 08 sty 2013, 17:02

dla mnie OcenAudio ma jeszcze troche brakow, szczegolnie w zakresie edycji (nie widze życia bez markerów). Do tego mialem swego czasu problemy z odpaleniem tego na moim laptopie z Vista i Realtekiem (zwiecha przy odtwarzaniu utworu z MP3). Zatem poczekam jeszcze troche aż sie dotrze, wtedy uznam to za dobrą darmowa alternatywe dla AA.

A o jaki utwór Reso chodzi?
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Pawlak » 09 sty 2013, 11:56

CS2 hah :dnb: tam chyba gradientu nei mozna bylo w fotoszopie porządnie nadac. O DZIEKI CI ADOBE :dnb:
kulki z kupy na włosach z dupy
Avatar użytkownika
Pawlak
 
Posty: 7303
od siebie

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Basebox » 09 sty 2013, 17:02

http://blog.rysownik.com/index.php/phot ... ednak-nie/

Teraz to juz ciezko cokolwiek powiedziec. jak dla mnie ta akcja zmienili licencje softu - na tzw. oprogramowanie Schrödinger'a.
Basebox
moderator
 
Posty: 9132
Rozpoznawalny diler towaru w klubach.

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 09 sty 2013, 17:20

:lol:

z tym ze pliki sa gdzie byly, seriale do nich tez, oni cos mamroczą na forum którego znajomosc jest absolutnie NIE zobowiązująca, a w eulach sformulowania są raczej niezbyt na ich korzysc. ogolnie to Audition dłużej mi się ściągał niż potem leżał na dysku ze wzgledu na to ze co druga operacja wywalala aplikacje, a w tryby zgodnosci i inne bzdety nie chce mi sie bawic (ale przede wszystkim - nie potrzebuje 90% jego featuresow, a pozostałe 10% jest diabelnie powolne podług dzisiejszych standardów) ;)
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582


Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Johnny! » 10 sty 2013, 09:27

Jakies posty na forum czy wypowiedzi człowieka z helpdesku to nie jest oficjalne stanowisko firmy :) ale fakt ze ktos kompetentny powinien sie tam w koncu wypowiedzieć i uciąć te durne spekulacje
Obrazek
Johnny!
moderator
 
Posty: 7582

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez Yabol » 20 sty 2013, 18:32

Hmm a ja się nigdzie nie rejestrowałem i się ssie :o
Yabol
 
Posty: 1578
Hi there! Would You like to sign my petition?

Re: Adobe Audition 3 za darmoszkę!

Postprzez kzk » 20 sty 2013, 21:45

Na kazdy program trzeba miec licencje. Nie ma roznicy czy sciagacie ze strony adobe czy z torrentow.
kzk
 
Posty: 1561


Powrót do Sprzęt, studio i produkcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości